Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>

Vsec so mi angleske tele zelene farbe (sicer ne bi imela zelenega avta).

Jaguar tastar je meni zakon, licna skatlica, temnozelena, s svetlimi usnjenimi zici.  :kiss:

 

x

 

svetli usnjeni zici :palec: x;)x

 

Zakaj pa tastar jaguar? Saj je nov XJ še lepši!

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mi ne potegne, premasiven se mi zdi, nekak, mi je bilo glih to vcec pri Jagu... da je simple licna skatlica...

 

Ves kaj je tud.. dizajn pa to - redki avti ustrezajo (po mojih merilih lepote avtov); al je ful hud od spredaj, pa je cuden v zadek, al je impozanten od strani, od spredaj pa mopsast in shobast...

Pa da zgleda majhen, ce je velik avto, je minus zame. Pa tko...

Da je iz VSAKEGA kota dbest, tko mora bit...

ce ne je pa itak vseen, avto pac. ;)

sam da je nemc al pa japonc. xDDx x:px

 

ce je pa, kaj jaz vem, francoz, pa citroen, ima najbolj simpaticen videz... Pa v svojem nekem stilu.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja ko sva ravno pri jagih - a ves zakaj se lastniki Jaguarjev, ce se srecajo na cesti, med sabo ne pozdravljajo?

ker se vsak dan srecajo na servisu. x:o)x x:px :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res lep, so tud men vsec novi volvi (prej mi pa ni bil vsec, tak 'skatlast').. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>aja ko sva ravno pri jagih - a ves zakaj se lastniki Jaguarjev, ce se srecajo na cesti, med sabo ne pozdravljajo?

ker se vsak dan srecajo na servisu. x:o)x x:px :vragec:

 

 

Hehehehehe,Marsika tob se ti zdel. Gre kt urca x:px mehko drsi po cest, sploh nimaš filinga da si u avtu, ampak u luftu! x:Dx Zakon je, sm prov zadovoln, da sm si ga ubodu! x8Dx :palec:

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem sam cakala, kdaj bos uletel. x8Dx :vragec:

 

jasno, saj je kul, a mis da ne bi dala gasa mal pa tko... x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>aja ko sva ravno pri jagih - a ves zakaj se lastniki Jaguarjev, ce se srecajo na cesti, med sabo ne pozdravljajo?

ker se vsak dan srecajo na servisu. x:o)x x:px :vragec:

 

Ha, star vic. :vragec: Sem to slišu za renoje. Pa ne vsak dan, ampak velikat. So pa Jaguarji zadnja leta tud zlo kvalitetni - po nemškem ADAC-u, pa po ameriških testih. So bli pa pred recimo 10 in več leti res mal v krizi po napakah, bliž francozom pa italjanom kot pa nemcem in japoncem.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mi ne potegne, premasiven se mi zdi, nekak, mi je bilo glih to vcec pri Jagu... da je simple licna skatlica...

 

[COLOR=gray]Nizek, dolg in nizek je bil star jaguar (pravzaprav še starejši so bli višji), sedaj je pa spet mal višji. Mimgrede, kako lahko napopam slikco iz moje datoteke? x?x

 

Ves kaj je tud.. dizajn pa to - redki avti ustrezajo (po mojih merilih lepote avtov); al je ful hud od spredaj, pa je cuden v zadek, al je impozanten od strani, od spredaj pa mopsast in shobast...

Pa da zgleda majhen, ce je velik avto, je minus zame. Pa tko...

Da je iz VSAKEGA kota dbest, tko mora bit...

ce ne je pa itak vseen, avto pac. ;)

sam da je nemc al pa japonc. xDDx x:px

 

[COLOR=gray]verjetno misliš na kvaliteto?

 

ce je pa, kaj jaz vem, francoz, pa citroen, ima najbolj simpaticen videz... Pa v svojem nekem stilu.

 

Peugoti so tud dokaj lepi. Bojo pa sedaj PSA (peugot, citroen) in Tojota skupaj delal mali avto (pravzaprav 3 skor enake) na češkem al slovaškem. Kao japonska kvaliteta pa francoski šarm. Se konkurenca že trese.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>roverja

 

Ampak je pa res lep... a vseeno ne dovolj karizmaticen... in ZATO bemvl.

 

Stvar karizme je pa relativna. Pri bemfu me mot glih karizma tko drag-dilerskega avta, prepotentenga. Rover ni tko agresivno nastopaški, je bol eleganten, ma karizmo, sam drugačno kot bemfl.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če mi je ratal, je to aktualni XJ

 

Pa saj ne deluje tko masivno. Si sigurna, Marsa, da nis mela v mislih krajšega in višjega S tipa, ko si omenjala masivnost?

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A zt jest spljoh avta nimam x:Dx x:Dx x;)x

potemtakem sem puncka al kaj? :inocent: x:Ix x;)x

------------

az sem pa samo in le za novi Audi A3... sicer imam golfa, a morda nekoč, kdo ve...

 

Sicer sem se pa spomnola pogovora z očetom moje prijateljice, ki je psihiater in beseda je tekla o avtih. S to teorijo se kar strinjam. Moški svoj avto tretirajo (podzvestno)za podaljšek svojeg oneja. Tipi, s katerimi je bolj malo ali nič pod kovtrom, se patološko ukvarjajo s svojim avtom, sobotno poliranje, spojlerji, športni kabrioleti in podobna jajca... Vedno boljši avto si želijo in ko so stari, ga tudi imajo...To so ponavadi znaki slabe potence, in praksa pravi, da je to kar res....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja ja vsake tolk časa srečam kšno katrco z napisom "good lover's don't need fast cars"... v splošnem mrbit drži... :P ampak nebi mel nč prot kšnmu jaguarčku al pa poršu... :P sam da prede
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem pa samo in le za novi Audi A3... sicer imam golfa, a morda nekoč, kdo ve...

 

Sicer sem se pa spomnola pogovora z očetom moje prijateljice, ki je psihiater in beseda je tekla o avtih. S to teorijo se kar strinjam. Moški svoj avto tretirajo (podzvestno)za podaljšek svojeg oneja. Tipi, s katerimi je bolj malo ali nič pod kovtrom, se patološko ukvarjajo s svojim avtom, sobotno poliranje, spojlerji, športni kabrioleti in podobna jajca... Vedno boljši avto si želijo in ko so stari, ga tudi imajo...To so ponavadi znaki slabe potence, in praksa pravi, da je to kar res....

 

ja to kar drži :palec: x:Dx čeprav imaš dobre tipčke,ki jim pač pašejo zraven tudi dobri avti xDDx imaš pa tudi piščance, ki se petelinijo z velikimi avti,ker so sami tako neopazni x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...