Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>Stvar karizme je pa relativna. Pri bemfu me mot glih karizma tko drag-dilerskega avta, prepotentenga. Rover ni tko agresivno nastopaški, je bol eleganten, ma karizmo, sam drugačno kot bemfl.

 

Very british

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ha, star vic. :vragec:  Sem to slišu za renoje. Pa ne vsak dan, ampak velikat. So pa Jaguarji zadnja leta tud zlo kvalitetni - po nemškem ADAC-u, pa po ameriških testih. So bli pa pred recimo 10 in več leti res mal v krizi po napakah, bliž francozom pa italjanom kot pa nemcem in japoncem.

Ja star vic, sam jaz ga ze od nekdaj sam v navezi z Jagi poslusam. :)

Ja, saj verjamem, saj bi bilo mal haloo!!!, ce ne bi bil, a ne (kvaliteten). :vio:

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Stvar karizme je pa relativna. Pri bemfu me mot glih karizma tko drag-dilerskega avta, prepotentenga. Rover ni tko agresivno nastopaški, je bol eleganten, ma karizmo, sam drugačno kot bemfl.
Hm, pismu, na nek nacin imas prav, vendar bi se o tem dal debatirat, mislim da eni 'kriteriji' nekak ipak so, tud splosni, sicer jaz recem, da je maruti karizmaticen ali ex mazda 1, vsa storasta v bistvu, in recem, jah, saj je itak relativno. x:o)x

Ja, res je bmw vcasih agresivno nastopaski, a sam zato, ker zaripel debel dedec v njem sedi, ogaben. Ce je parkiran, je zlo lep. :D

 

<{POST_SNAPBACK}>Če mi je ratal, je to aktualni XJ

 

Pa saj ne deluje tko masivno. Si sigurna, Marsa, da nis mela v mislih krajšega in višjega S tipa, ko si omenjala masivnost?

Ne saj tega sem mislila, ja.

 

***

Tistole zgoraj pa, res, zelo britansko, lepckano.

 

Sam a si opazil se tamle Bemvlna? x:Dx x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Sam a si opazil se tamle Bemvlna? x:Dx x:px x;)x

 

sej sej :)

 

ma problem z Bemvlni je da ga ma skor vsak, k ni tak avto da bi bil mal bolj ekstra, nvem js se pelem dol po avtocesti vsako jutro, vsak 10i avto je bemwln ma k jih je tolk kt nvem cliotov al take navlake... :P ljudski avto nižjega višjega sloja ... :xx!:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej... nvem od kje Slovenci jemljemo tolk denarja... ampak po drugi strani zihr je pač tolk in tolk procentov ljudi ki imajo dnar... in tem ni problem enga bemvlna kupit, in pol pa še par tistih ki zrihtajo še kaj za zraven pa ga tud uturijo ... xnckrivx kaj pa vem ;) mribt nam pa Slovencem nit ne gre tolk slabo :P hihi hja ampak sej pol pa vidiš... nek hud bemve pa not 1.8 motor :P hihi ;) se s kolegi sam smejčkamo....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa se to ne zdi tolk problematično, če ima 1.8 .......sploh, če nisi non stop na avtocesti. Sm ravno delal tehničnega pa mal podebatiral kolk pride zavarovanje oz. od česa je odvisna višina premij...... od ccm in kilovatov (moč motorja), kasko pa tud od vrednosti cara......huh kake cifre pridejo ven pr močnih mašinah......s kaskom vred lahko skor 2 meseca delam sam za premije.....če še dodam porabo benza, vzdrževanje..... :o|o: Tak da men Volvo S40 in 1.8 čist diši.... :inocent: Še vedno sam v sanjah za1x.... x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sej... nvem od kje Slovenci jemljemo tolk denarja... ampak po drugi strani zihr je pač tolk in tolk procentov ljudi ki imajo dnar... in tem ni problem enga bemvlna kupit, in pol pa še par tistih ki zrihtajo še kaj za zraven pa ga tud uturijo ... xnckrivx kaj pa vem ;) mribt nam pa Slovencem nit ne gre tolk slabo :P hihi hja ampak sej pol pa vidiš... nek hud bemve pa not 1.8 motor :P hihi ;) se s kolegi sam smejčkamo....

 

 

 

Obstajajo pa tudi primerki (in teh ni malo), ki dajo ves denar za kak BMW ali Audija, vzamejo še kredit, otroci doma morajo pa jest makarone in Tuševe hrenovke, da ima ata svoj razdrapani ego za silo porihtan. Vem za enega kretena, ki si je kupil audija, zanj porabil ves denar od dediščine, ima 3 otroke in vsi se stiskajo v eni mali sobi, hiša se jim bo pa podrla..... Amak- ata je pa Đek... To se mi zdi pri Slovencih kar prepogost pojav. Globalno gledano se tole kar dogaja, ne sicer v tako drastični obliki, ampak zaradi novega avta, katerega kredit se odplačuje vsak mesec, ljudje otrokom ne morejo privoščit česa lepega (dopust) in zavoljo lastnih kompleksov potem nastradajo otroci...totalno brez veze- primeri za kako psihiatrično obravnavo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. Na Zapadu se baje večinoma ve kdo te taopasne avte voz. Mah, ni šans, da se čemu preveč odpovedujem zarad avta, zato pa bluzim tolk pri morebitnem kmaljšnjem nakupu. x:o)x Še najrajš pa....ničemur. x^x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to ja :) hihi sej sej sploh vzdrževanje je cel hudič... hja eno toyoto yaris pa gremo ;) pa dizl more bit :P čeprav pismu zdaj je nafta dražja od bencina.... če se prav spomnim...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zakaj pa ne tankaš kurilkota??? Pol se voziš za 120 tolarjev na liter...Mikavno, ne? x^x  xwizardx

 

Zadnjic sem vidla, da je en z audijem 2.5 ( i think), mel kurilca. za popizdit.

men niti na misel ne pride. bedno!

 

jst pa zdej najbrz ne vec diesla. ne vem, ce se splaca, ce vse skupaj zracunam, ker nimam nikoli zelo dolgo avtomobila ( ne po moji krivdi).

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kurilno olje v tanku za bencin je nagrajeno z nakazilom na Policijo (kazen po domače, ne vem pa o njej višini).

 

No sej, če kdo slučajno ne verjame lahko v prometno dovljenje pogleda, kjer lepo piše

katero gorivo naj se uporablja.

 

Zato pa dodajajo vanje barvila (sej med 95/98 niti ne vem če je razlika, pa tut policaji nimajo po mojem kej dost proti če mal menaš)

med dizlom pa kurilnim oljem je pa velika cenovna razlika, zato pa tut barvajo zadevo (je pa res, da še nism slišu da bi bencin preverjal, al pa da bi kerga celo dobil)

 

 

chameleon

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>BMW ni tko zlo majhen avto. Kašnih 5 cm krajši od 3 compakt, pa skor enak širok. 130i ma sicer 258 konj, ne 230. Honda 2000 jih ma 240, pa je približn enak velika kot 1. A to pa ni premočno pa premajhn?

 

Res je pa Toyota zakon kvalitete :palec:

 

hmm, sm šle zdele prebrau...

ja, tkole je:

primerjat BMWja 130i pa Hondo S2000 je prbližn enak kot...

 

...ja kot bi primerju kolo pa kosilnico- obrazložitev:

Honda S2000 je namenjena več al manj uživanju v vožnji, BMW 130i...

mešata se dva popolnoma različna: brutalna moč (se opravičujem za napačen podatek o konjih-govoru prbližn neki z glave pa očitno nebi smel)

pa ena mejhnost velka (mal čudn tole napisan. Tkole nekak sm meu v mislih serija 1 je najmanjši BMW, ob enem je pa zeloooo velik za mejhn avto) torej uporabna vrednost, mal zabrisana z visoko ceno

 

Mah jst tega avta (BMW serije 1) sploh ne razumem, mogoče se zato nebi smel oglašat, pa bom tut kmal nehu... ampak ta avto pa NI zame, mi ni všeč oblika, ideja, cena (pa oblika mi je ša tanajbl od vseh lastnosti)

 

 

chameleon

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehe,  :vragec: ribica Katja čaka na pristopno izjavo........ kmalu bo postala Bad Girl.... http://www.bad-girls-si.com/  :vragec:  :vragec:  :vragec:

 

MA, čist sem fascinirana nad avtomobili, nad tem kako vse deluje, kako iz enega mini mlinčka potegneš ven 200+ konjev, pa navor, pa mašina, pa deli....... Ma NORO!! (sploh ker žensk o tem nihče ne poučuje, če se ne zmigajo same  :o|o:)

 

Toooooooo!!!!! :palec: :palec: :palec: :palec:

go go Bad Girls! :hepko::hepko:

 

Bom pršu na naslednje srečanje za navijačico (sej ne mislm resno no)

no sam še to je tipom mankal za popolno uničenje ega: ženske k bojo vedle več o avtih od njih :vragec: :vragec: popolnoma na mestu (če misl kšn tip kej pametnjačt tukej okol zdej ve kaj ga čaka-jst oblubm da ne bom več)

 

 

chameleon

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

em...

sam še tole:

 

Ribica Katja kva si pa nardila na motorju, da je vn plunu 213 koničkov (pa predvidevam da to na vztrajniku-že pametnjačm, sej sploh ne vem kuko se v slovenščini reče flywheelu)

 

 

chameleon

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je flywheel vztrajnik ja, tale ki ga ma noter zdej, je ful lažji, mislim da tam okol 4kg... original pa okol 8 kg.... drgač pa predelave tele...:

 

To pa je speciifkacija, kar je bilo vloženo v tunning, da je to ratalo:

-BuddyClub Spec III+ odmične in nastavljiva zobnika za odmične

-ITR ventili

-racing (sm pozabu kera firma) vzmeti ventilov

-CTR JDM bati

-DC Sports 4-1 JDM izpušni kolektor

-AEM V2 CAI

-Skunk2 sesalni kolektor

-Sesalna loputa 64mm

-DeVito izpuh

-Apexi VAFC

Pa še par malenkosti, ki pa ne dajejo konjev a so vseeno pomemben del projekta!

-ITR menjalnik z LSD

-ACT prolite vztrajnik (4kg)

-ACT stage 1 sklopka

 

pa graf če koga zanima.... http://img172.exs.cx/img172/3928/file0001aa7hi.jpg

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo zanimiva zadeva, nikol si nebi mislu da take stvari 40 konov naberejo! :O:

(opažam, da moje poznavanje motorja konec koncov niti ni tolk zelo slabo, glede na to da poznam vse stvari s spiska x:Dx )

 

Krivulja mi je pa kr všeč, bi meu eno tako doma nekje. Moč je tko linearna da kr res ni-more bit kr zanimivo tole vozt.

 

a bi mi za hec povedala, kolk je vse skupi stal :vragec:

sej let mi še manka en, sam stvar me pa kr zanima! x:px civic je sploh zanimiva zadeva, sam vti-ji so dragi sm slišu

 

 

chameleon

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma se da dobit pocen VTIja... sam pol je zjeban... :xx!: veliko povpraševanje..... pa majhna ponudba.... pa smo na visoki ceni..

 

Ja... drgač.... 1,5 mio.... :inocent: pač vsi izdatki, skupaj z delom, skupaj z vsem drekom od dihtung in tega....

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...