Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

Zanima me, kaj vam pomeni (vasˇ) avto?

Malo vec svobode pa fuuul fec stroskov. Drugace imam OPEL CORSO 970ccm 12 ventilca (53 KS)

 

Ali ste z njim zadovoljni?

Zaenkrat nimam kj rect cez njega (upam, da bo tako delal se dolgo).

 

Na kaksˇen nacˇin skrbite zanj in kaj od njega zahtevate in pricˇakujete?

Ah, po svojih moceh skrbim za svoj jeklen konjicek. Kupil sem rablenga 6 let in bi bilo prav, da ga malo spedenam (predvsem rja, kjer se pojavlja)

 

Kaj vam je najpomembneje?

Nizka poraba in udobnost pri voznji. Moj avto oboje kar lepo izpolnjuje.

 

Ali vam je pomembno le, da vas prevazˇa iz kraja v kraj, ali vam je pomembna tudi znamka, zunanjost in to, kaksˇen vtis naredite z njim?

Vse po malem.

 

Ali imate taksˇnega, kakrsˇnega si tudi zˇelite?

JA!

 

Katerega bi si zˇeleli, cˇe bi za to bila mozˇnost, ki je sedaj na primer nimate?

Verjetno uno ta novo Toyoto s petimi motorji.

 

Vceraj sem ugotovil, da mi potegne skoraj 170, kar dobro!

 

Prekleta NEVADA!

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>

Ko zabremzam, mi zanasa mal avto - kaj je to?

Ali je mozno, da so mi narobe napumpal gume, ker sodim, da gre sam za gume?

Kmal bom imela registracijo. :o|o:

Najboljs da kar prej peljem avto k mehaniku, da ne bo prehud dvojni udarec pol po zepu.

Kok drago me pride, ker menjam avte,  pa je vsakic vse znova... :|||

 

 

mogoče boš mogla dat centrirat...

sam pritisk v gumah po moje ne vleče tolk, veš

 

upam, da ne bo predrago...

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala, Maedhoriell! x:Xx

ja (*tud zato sem mrknila iz 'bajkov', ker mi cash kopni, moram dat pa se avto zrihtat pred registr.), centriranje, tud jaz tko mislim.

ker bremze so skoz ze ena A x^x.

 

Atubuta, kolk pa je stara corsica (pa mensezdi da so corse 1.4)? kewr moja fiesta (1.3) potegne 175 clo, vec pa je nisem turirala - niti ne bi sla, najbrz - sem morala ze do teh cifer jo sama mal spravit, prej je bil 'navajen' na tam - 90 - 120...

 

Emanuel, si tok cudn citiral tamle, da se mi ne da matrat.

bemvl petka? Mi smo kupili starega, pa ga imamo ze 6 let, brez stroska! x!x

Zakon! xsuperx

 

zakaj menjam avte tolk na hitro?

Valjda zato, ker sem sla tolk pozno delat izpit, rabim pa izkusnje, kot vsakdo, pa sem tale proces valjda mal pospesila. x;)x xDDx

Petka mi je 'ostala' Mitjina (ne pa tud pildki zraven oz. bonitete, ko jih je mitja prenesel na bmw), ko so mi naredil totalko, sem dobila sam 100 jurjev, pa bila 4 mesece brez avta, zbrala pa pol sam cash za marutija, ko pa mi je crknilo nekaj na motorju, kar bi se sicer dalo popravljat, pa se ne bi bilo spret tolk drago, sem se pa kar odlocila, da nekaj solidnejsega ubodem, pa sem ubodla fiesto.

Tako da se glih premaknem v visji razred za tole... pa sem spet na zacetku... :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, z avti so stroški...

sem ravno zamenjala svojega

prej sem imela fiat pando 750... švoh zadevco, pa mi je vseen služila 5 let.... zdej je pa mal prestara, da bi se na njej izživljala

 

Pa sm šla v stroške in kupla 9 let star R5

 

saj bi jest tud mela kkšnega jaga, ali pa saaba...

 

pa tud sem razmišljala o menjavi duše za kkšnega forda mustanga..... mmmm

 

pa mi pleh ne pomen tolk...

rada ga gledam

rada poslušam/govorim o njem

fanj bi blo kaj sanjskega met

 

...

saj, če ne drugač mam pa wallpaperje

tko lahko vse kar hočem spravim v eno "garažco"

 

:)

;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala, Maedhoriell! x:Xx

 

Atubuta, kolk pa je stara corsica (pa mensezdi da so corse 1.4)? kewr moja fiesta (1.3) potegne 175 clo, vec pa je nisem turirala - niti ne bi sla, najbrz - sem morala ze do teh cifer jo sama mal spravit, prej je bil 'navajen' na tam - 90 - 120...

 

Letnik 98 je. Drugace pa so Corse 1.0, 1.2 in 1.4. Moja je 1.0 in ta ima 970ccm. Bil je pa rahel klanec navzdol. Drugace potegne le dobrih 150. Corsa 1.4 pa verjetno 190 v hipu.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Letnik 98 je. Drugace pa so Corse 1.0, 1.2 in 1.4. Moja je 1.0 in ta ima 970ccm. Bil je pa rahel klanec navzdol. Drugace potegne le dobrih 150. Corsa 1.4 pa verjetno 190 v hipu.

 

norci.... :O:

 

x:Ix ojej zanč sem z golfom v vrhniški klanec 140 (navzgor)... sem prav gledal če bom ovink zvozil....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>norci....  :O:

 

x:Ix ojej zancˇ sem z golfom v vrhnisˇki klanec 140 (navzgor)... sem prav gledal cˇe bom ovink zvozil....

 

S Fabio od mojga fotra bi slo tja gor lih ene 175. Sj vsakokrat, ko se peljeva z Beograda prtisne na 200, pol se pa kr splasi, pa da nogo dol z gasa. Drugace mislim, da bi sel se kakih slabih 10 cez. To je le samo 101 KS (TDI seveda).

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj da bi 200 zategnila gasa... :2src:

 

*ceprav... je moja fiestica kar kul, v shubu sem na levem pasu iz 'prikljucevalnega' (*ne spomnim se izraza zdajle pravega) in cist v igri z vsemi audiji in bmw-ji, v 4. do 120 recimo, pa sam udri gas. x^x

enkrat sem 'po nesreci' celo v drugi 'drgnila' (kot bi rekel moj instruktor) na levi pas, na krki nekje, ko sem se konektala na avtocesto izza tovornjakov nekih pocasnih, pa sem tolk zaruzhila v drugi, da sem se kar ustrasla, mensezdi da morda tja do 90 celo... ce je to mozno... (ocitno je, imam spomin in ce usmerim pozornost, vidim, si zapomnim)...

tako da, zakon, v bistvu, ne morem verjet, da tolk potegne, pa sam 1.3, pa ni bila turirana, kot sem ze prej rekla... kar ni pa ni potegnila najprej... tam do 120 ono, da je res z lahkoto, pa sem pol jaz mal tezko nogo mela, pa se je... 'vdala'.. pa se se name mal navadla...

tako da, tezko bom mela boljsi avto za tolk djabe, pa tko brez stroskov, pa sam vsedem se pa odpeljem, v VSAKRSNIH pogojih, brez da garaziran pa tko.

Hudo. xsrcx xyesx

 

chaplje so nad mano letele, ko sem se peljala z njim prvic dam... x:Xx

(*jaz imam s ptici koneksn tale na cestah, simbolika pa to)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz sn po sˇtevcu pelal 255 km/h najvecˇ.. emm, s fotrovim avtom... moja najhitrejsˇa kangla pa je letela 240 po sˇtevcu xDDx

zdajsˇni deutz pa tam ene 215 prleze...

 

Oh frendica od moje mat je enkrat v Italiji pelala 260, mislm da s porshejem. Poznam pa modela, ki je med Predmejo in Colom, ce veste kje je to pelu tudi cez 200.

:horro-cb:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Emanuel, si tok cudn citiral tamle, da se mi ne da matrat.

bemvl petka? Mi smo kupili starega, pa ga imamo ze 6 let, brez stroska! x!x

Zakon! xsuperx

Sem tole temo kar mal pozabu, zadnič sam na hit pogledu. Nism bral navodil za uporabo foruma, pol pa ne znam dru x:Dx gač dat več citatov v en post.

 

Se mi pa zdi, da bemfa 5 preveč hvalš. Kaj pa stroški za registracijo, pa bencin?

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

enkrat sem 'po nesreci' celo v drugi 'drgnila' (kot bi rekel moj instruktor) na levi pas, na krki nekje, ko sem se konektala na avtocesto izza tovornjakov nekih pocasnih, pa sem tolk zaruzhila v drugi, da sem se kar ustrasla, mensezdi da morda tja do 90 celo... ce je to mozno... (ocitno je, imam spomin in ce usmerim pozornost, vidim, si zapomnim)...

Seveda je možno, zakaj pa ne.

1-50

2-90

3-130

4-160 (170?)

Približn tako nekak.

 

Me pa to spominja na anekdoto o ameriški turistki, ki je v Nemčiji zarentala golfa. Pol je pa rekla, da je avto sicer v redu, sam mašina mal tul, pa mal počasn da je. Pa so ji razložil, da ni avtomatik, pa da bi mogla iz prve v drugo prestavt. x:Dx

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Me pa to spominja na anekdoto o ameriški turistki, ki je v Nemčiji zarentala golfa. Pol je pa rekla, da je avto sicer v redu, sam mašina mal tul, pa mal počasn da je. Pa so ji razložil, da ni avtomatik, pa da bi mogla iz prve v drugo prestavt. x:Dx

x:Dx x:Dx x:px

Je kar v prvi drgnila. x:Dx (kot je meni rekel moj instruktor, ko sem rekla, da 'se ne splaca rpestavit' x:o)x x:Dx - ko je bilo recimo 50 metrov do stop znaka al kaj jaz vem. x:Dx)...

 

ne hvalim prevec - ni stroskov, no... ja, registracija pa je... zre pa ne spet tolk... mal olja vec, no saj to pa tud moj.. ma ni nekih stroskov no, terna, mroda sva 'slucajno' tolk dobr ubodla, sam dvomim - tako si jaz rpedstavljam tole... nemca in tko, ker vidim tud pri fiesti... pa dolge poti, velik dolgih poti smo dali skoz z bemvlnom, v vseh pogojih, celo sva ze zaruzhila 1x zarad zadnjega pogona, imela blazno sreco, da sam mimo VSEH avtov na parkiriscu... x:o)x - v nobenega se nic zaletela, niti dotaknila, naju je pa ornk odneslo.

Se usedes, se odpeljes, sedis kot car (dbest za dolgonoge!!!!! koncno dost placa), velik placa not, kul za hendlat...

Sam zdaj bo pocas ze mal bogi ratal, ga bo treba zamenjat enkrat mal...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz sn po števcu pelal 255 km/h največ.. emm, s fotrovim avtom... moja najhitrejša kangla pa je letela 240 po števcu xDDx

zdajšni deutz pa tam ene 215 prleze...

Midve s K. sva shtopali s kaos taga v Bielefeldu (al kje) nazaj v berlin. Presvicani, utrujeni, vse... (tam smo dobesedno skoz bezhal, shtale totalne bile, to je sicer shod proti nacijem bil)... in na deteljici na vrhu zagledava hudega porscheja, se spogledava, kao, haha, ja ja, nama bo, cist sesutima, ustavil.

In pripelje mimo naju in nama ustavi. x:o)x

In pelje 250!!!!! :eek: nama je bilo to tedaj cist tumach... pol ko je bila v V nemciji omejitev 100, je bilo, kot bi sli 20. x:px

 

Tedaj sem se najhitreje vozila, pa z enim voznikom relyja (sverko nekaj, ker vem, da je bil brat od ene pevke, radojke sverko xDDx).

 

jaz sama pa sem sla najvec 175. x:Ix (vec ne gre)

Zadnjic sem 1x proti MB pogeldala na stevc, pa je blo 170, sam sem takoj spustila gas, ker je dezevalo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh verjamem, men je bilo z marutijem 120 tko kot s fiesto 170. :D .. je rekla 'maceha', joj saj je kot tank, je tolk ruzhil, zarad auspuha najbrz. :P

 

No ko sem 1x bemvlna vozila po hvaru, sem mislila da grem 40, pa sem sla 80... tako da... to je edino pri men, sicer lepo vozim, kar upostevam prepdise, v bistvu, sam na avtocesti ali hitrih cestah, pa tud po mestu, ce je taka cesta, pa zlo rada potegnem, to je en tak... kaj jaz vem, no... uzitek... :8):

 

*joj, TOLK ne maram (x!x) ganjanja... ampak - kok dbest da me je frendica tok ganjala (za vozniskega oz. avto). xDDx x:px x:o)x

 

**sam z motorji pa nisem... to sem pa zgleda.. prevec norc al kaj, morda pa sam nisem pac kompatibilna... ker to je bilo pa vedno kaj, mdr. sem ze ogabno padla po makadamu (2x), sem mislila da bom ves lajf imela brazgotino po nogi.... prakticno vsakic ko sem se usedla na motor, je bila kaksna shtala, sem se zabila al kaj jaz vem...

1x me je policaj s pendrekom po kolenu mahnil (tudi na motorju). x:o)x

sem imela 1 mesec klobase po nogi. :V: :xx!:

Tko da - jaz in motor - shtala. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>.... pa pokazal roge marsikateremu napihjenemu ateju s kakim bimmerjem x:px

huh, to je hrana za ego xDDx

xokx ej tole, ves kok uzivam, tu opazim, da sem pravzaprav pa tekmovalna, ipak. :P

ker kar... ne prenesem, da sem v isti liniji nekak, al pa kamoli zadaj! :D

pa predno oni se zgane in vse.. pih, si mislim, mah, imas boljsi avto, stari, sam vozit pa ne znas, je tud od voznika odvisno... x;)x :vragec:

Pa mu smuknem na pascek, ck, pa sem 1 km spredaj dok reces kex. x:px

Kulare... x8Dx

 

Ja dizel pa ni glih za taksno, ja, me cudi clo mal, da si se odlocil zanj.. no ceprav odvisno kaksne poti imas... sam si pa res bolj tip za kakega gti... :) :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne hvalim prevec - ni stroskov, no... ja, registracija pa je... zre pa ne spet tolk... mal olja vec, no saj to pa tud moj.. ma ni nekih stroskov no, terna, mroda sva 'slucajno' tolk dobr ubodla, sam dvomim -

 

Se usedes, se odpeljes, sedis kot car (dbest za dolgonoge!!!!! koncno dost placa), velik placa not, kul za hendlat...

...

Ja, na relaciji je poraba lahko zmerna, če se lepo vozi. Ampak za to ni treba met treh litrov kubiture. Mestna gužva je pa itak sranje za porabo. Če se prav spomnm, je nad 2,5 litra že najvišja cestnina; nad 130 kW, to je 177 konj (a ni zanimiv, 130 pa 177 ?), pa je najvišji zavarovalni razred. Se prav, da je registracija kar draga. Zato pa je tak rablen avto lahko celo cenejši od mal šibkejšega.

 

Je pa dobr met mal sreče pri rablenem avtu. Če je treba kaj popravlat, je lahko kar drago pri mal večjem avtomobilu.

Majo pa na sprednih sedežih tud mal manjši avtomobili od 5ke dost prostora. Je vprašanje, če rabiš dost prostora tud na zadnih zicih. Po moje je tud bmw 3 dost velik. Je pa res, da rablene trojke niso nič kaj cenejše od petk, bol držijo ceno, je več povpraševanje.

Men bi zadošču, tko realno, že 320i/320d kompakt, al pa 120i/120d.

Drugač pa, 645i bi mi tud kar pasu x;)x .

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[Ja dizel pa ni glih za taksno, ja, me cudi clo mal, da si se odlocil zanj:

 

So dizli zadne cajte kar močni pa športni, jih prodajo dost v alfah in bmwjih; pa polo gti je dizl, in ne bencinar.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, na relaciji je poraba lahko zmerna, če se lepo vozi. Ampak za to ni treba met treh litrov kubiture. Mestna gužva je pa itak sranje za porabo. Če se prav spomnm, je nad 2,5 litra že najvišja cestnina; nad 130 kW, to je 177 konj (a ni zanimiv, 130 pa 177 ?), pa je najvišji zavarovalni razred. Se prav, da je registracija kar draga. Zato pa je tak rablen avto lahko celo cenejši od mal šibkejšega.

 

Je pa dobr met mal sreče pri rablenem avtu. Če je treba kaj popravlat, je lahko kar drago pri mal večjem avtomobilu.

Majo pa na sprednih sedežih tud mal manjši avtomobili od 5ke dost prostora. Je vprašanje, če rabiš dost prostora tud na zadnih zicih. Po moje je tud bmw 3 dost velik. Je pa res, da rablene trojke niso nič kaj cenejše od petk, bol držijo ceno, je več povpraševanje.

Men bi zadošču, tko realno, že 320i/320d kompakt, al pa 120i/120d.

Drugač pa, 645i bi mi tud kar pasu x;)x .

Nas je 2.0 (ja, jaz mam pa 1.3, sam dejansko je to mensezdi 1.29 al nekaj tacga in se glih ujamem nizji razred. x^x x8Dx)

 

Ja, valjda da je tud drugod dost placa, sam to me je tedaj prav fasciniralo (po raznih petkicah - renault), da sedis kot Car.

Pa rad poslusas motor, no... ma prav znacilen sound, takoj vem, kdaj se mitja dam pripelje... tud Mimi ve. x;)x xDDx

 

Ja, tud kaka trojkica, jasno (sploh nove so lepe).

 

Jaz nisem za nove avte... sem tak tip, imam tak lajfstajl, mi spet ne pomeni tolk, mi je brez veze, da bi tolk casha dala (pa tud nimam ga x;)x x:Dx x:o)x)...

 

Ko si omenjal dizle... x:Dx

Greva s frendico zaarat avto, jaz sem kar metala oni cash, sam da mi avto ne bi pobegnil, ker nisem mogla verjet, da je tak kot je bil, tko ohranjen in vse, cist halo! x8Dx... no in se peljeva nazaj in jaz vidim v dokumentih D. :O:

Ojoj, a dizel al kaj, jaz pa trapa zijalasta sploh nic pogledala, kar kupovala al kaj!!

(mislim ker men je brez veze dizel - moja pot najbolj pogosta je 6 km v eno smer, po mestu. Torej ne rabim dizla, cist mim).

No in panicno klicem modela nazaj, joj, a to je zdaj dizel al kaj, pa pravi zakaj pa to, ja zato ker pise D, recem. x:o)x :8):

Pa pravi, ne to je zato, ker je v nemciji delan (bojda jih tud v Italiji al kje se delajo), deutchland, zato D.

O, jes, tolk boljs... x8Dx x^x :palec: x;)x

 

Drugac pa vozniki fiest ne blestijo glih, veckrat kako kolnem. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...