Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

Mini mi je spet vsec, :)

 

Ja, mondeo mi je vsec, je res ogromen, pa tud lep, nic se ven ne mece, sam je estetski, dober... ga ima sosed po passatu, pa je nobel... sploh karavani so ogromni, no to pa ne vem, ce je se - od 'tastarih' pa je bil po mojem med najvecjimi.

 

Ja, tebi vse zivo pase...

Dons sem razmisljala... ce bi italijana, bi po mojem fiata (ceprav alfe nove so mi vsec, a mislim da sem bolj fiat tip pol, ce ze xDDx), ce sveda, bi saaba (in ne volva, ceprav so mi tanovi vsec), ce angleza, hm.... ne vem ce se ne bi zarad videza odlocila za roverja 75 (namest jaga), ce nemca, se ve, xDDx x;)x x:px, ce japonca, tud, ce korejca, ne vem.... morda ipak pol kio rajs, ce pa francoza, pa definitivno citroena (ceprav je lep peugeot), sploh zdaj, imajo -spet- cist en svoj -dbest in izviren- stil...

C4 mi je zakon, pa reklama je TOLK DOBRA!!!! Hudo!!! Ko je transformer, pa taka dobra muzkica, pa v bistvu kao cist brez veze, a je zakon!!! ful hudo, vsakic sem cist navdusena. xDDx :palec:

 

sam ne, nisem 'kupila' zarad reklame tegale... pac pa mi je prav vsec... xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

joj tuareg pa tud men!!! res, prav ful mi je vsec (saj sem ziher ze rekla tud kdaj, no po mojem vsaj)!! :palec:

 

Beetle mi pa ni.... nekak... kaj jaz vem... ni mi no.-.. prevec tak 'igrackast' se mi zdi za avto al kaj (*to mi je zdaj prislo na misel prvo, ko sem hotla 'utemeljit' kao da mi ni)...

 

a ne no, reklamca (C4)!! x:Dx :palec: Hudo! x8Dx

In - ZAPOMNIS SI - ne sam reklame, pac pa TOCNO za KATERI avto gre. xyesx

ker ce si naredil sam dobro reklamo, da reces superca, sam si pozabil ze tocno za kOga je slo, ni OK... ni dosegla reklama namena, ni pravega ucinka...

Ce pa reces - ej C4 ma pa tolk dobro reklamo, je pa to mega...

Tko kot za toyoto, ko so bili mehaniki brez dela - no to je mega. Zakon,.

Z mal budgeta nad reklama, hudoo, nekaj najboljsega...

Pa - cist preprost. xyesx

Kot vse, ker tko pac je. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

]Nas je 2.0 (ja, jaz mam pa 1.3, sam dejansko je to mensezdi 1.29 al nekaj tacga in se glih ujamem nizji razred. x^x x8Dx)

 

Pa rad poslusas motor, no... ma prav znacilen sound, takoj vem, kdaj se mitja dam pripelje... tud Mimi ve. x;)x xDDx

Sem mu idejo, da si omenjala 530 :eek: , verjetno v kakšnem drugem kontekstu.

Kubiture so skor vedno mal dol, recimo 1296 ccm za 1,3.

Šest cilindrci majo drug, bolši zvok od 4 cilindrcov, se sliš.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ko si omenjal dizle... x:Dx

Greva s frendico zaarat avto, jaz sem kar metala oni cash, sam da mi avto ne bi pobegnil, ker nisem mogla verjet, da je tak kot je bil, tko ohranjen in vse, cist halo! x8Dx... no in se peljeva nazaj in jaz vidim v dokumentih D.  :O:

Ojoj, a dizel al kaj, jaz pa trapa zijalasta sploh nic pogledala, kar kupovala al kaj!!

(mislim ker men je brez veze dizel - moja pot najbolj pogosta je 6 km v eno smer, po mestu. Torej ne rabim dizla, cist mim).

No in panicno klicem modela nazaj, joj, a to je zdaj dizel al kaj, pa pravi zakaj pa to, ja zato ker pise D, recem. x:o)x  :8):

Pa pravi, ne to je zato, ker je v nemciji delan (bojda jih tud v Italiji al kje se delajo), deutchland, zato D.

O, jes, tolk boljs...  x8Dx  x^x  :palec:  x;)x

 

x:Dx Zakaj pa nis pogledala pod pokrov motorja x:o)x x:Dx x:o)x

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če bi zdaj kupoval bi ali Alfo GT,

za igračkanje bi imel minija

 

Zanimiv, več kot polovica (okol 60 %) alf GT ma dizel motor (fiatov 1,9 150 konj, ga majo tud saabi, pa opel vektra pa astra, pa sevede fiati)

Mini je pa predrag, kakšen Polo 1,4 16V s športno opremo in podvozjem pa največ feltnam, kar jih smeš dat gor, je še zmer dost cnej kot najcnej Mini.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sem mu idejo, da si omenjala 530 :eek: , verjetno v kakšnem drugem kontekstu.

Kubiture so skor vedno mal dol, recimo 1296 ccm za 1,3.

Šest cilindrci majo drug, bolši zvok od 4 cilindrcov, se sliš.

Ne, 520i, saj sem veckrat rekla... aja morda, katerega KAo BI imela pa tko... sam, itak je brez veze, ker ga ne bi imela, mislim ga pac ne bom imela pa to. x:Dx x:px

 

Ja, sound! :2src:

 

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx Zakaj pa nis pogledala pod pokrov motorja x:o)x  x:Dx  x:o)x

Saj sem, :8):, pa sem se pol sam v ene zhichke ufurala, da ziher niso ok in da je kar nekaj improvizirano, sla k mehaniku, pa je rekel, da je original in skratka vse ok - jaz pa pametnjacila, a pojma jasno nimam...

jaz se za olje 'ne znam' pogledat. :P

(ne saj pol ko je treba, pa nekak... 'znam'). x:Dx x;)x

mal po CG, saj ves kako je, kwa b se clowk matral... :)

 

Ja, drag je mini... sam jaz tud pola ne bi imela..

jaz bi mela hondo civic. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce angleza, hm.... ne vem ce se ne bi zarad videza odlocila za roverja 75

In to sevede bencinarja, 6 cilindrca, s svetlimi usnjenimi zici, kot se spodob za tak avto.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>alfa in fiat sta eno, a veš x:Dx 

 

ma kaki Polo, daj zbudi se xrolleyesx

heh

Alfa in Fiat sta povezana, in ne eno. To je tko, kot če bi reku, da sta Jaguar in Ford eno :xx!: .

Za manjši dnar, kot stane najcnej mini, se dobi že ZELO zrihtan Polo. Vsekakor bolš nakup.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>In to sevede bencinarja, 6 cilindrca, s svetlimi usnjenimi zici, kot se spodob za tak avto.

haha, sem se tud nate spomnila, ko sem tole napisala, da ziher se ti bo fajn zdel (pa se oskar je rekel pa to xDDx x;)x) in da bos -najbrz- komentiral. xDDx :palec:

 

ja no, ce je pa res, jaz sam povem, ugotavljam... jaz sem tud estet, drugac. x;)x x:px

(:att: pletem iz drugih tem!!! x!x)

x:Dx

... :eek: zdaj pa vsi vse stekate!! x:o)x x:Dx x:px

(pa kaj pol ce sam jaz - a jaz vse stekam, kar kdo lapa x:o)x x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>haha, sem se tud nate spomnila, ko sem tole napisala, da ziher se ti bo fajn zdel (pa se oskar je rekel pa to xDDx x;)x) in da bos -najbrz- komentiral. xDDx :palec:

 

ja no, ce je pa res, jaz sam povem, ugotavljam...  jaz sem tud estet, drugac. x;)x x:px

(:att: pletem iz drugih tem!!! x!x)

x:Dx

... :eek: zdaj pa vsi vse stekate!! x:o)x x:Dx x:px

(pa kaj pol ce sam jaz - a jaz vse stekam, kar kdo lapa x:o)x x:px)

Čut za estetiko pa je tako in tako predpogoj za obuditev čuta za etiko x:)x

 

Saj ni treba, da vsi vse štekajo x;)x

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ej, sine, zbudi se, FIAT je lastnik vsega, od alfe, ferrarija, lancie pa kaj vem česa še, nea ti bluzi nekaj...če pa vsak dela za svoj tržni segment pa je druga pesem, ne ločiš nekaterih pojmov...

 

pa z nekim Polotom serješ tu proti Miniju, to ja tak, kot da bi primerjal delovno kobilo z dirkalnim vrancem :xx!:

najcenejši Mini je boljši od vsakega Polota, te variante z "zrihtanim" pa ziher misliš dodatne vetrolove, snegobrane in polica za rože in custom nalepke Turbo, pod haubo pa 3 cilindri in 1200 kubikov, pravi mega mlinček x:o)x

za avte si res maher, vidim ja x:o)x

Tud Ford je lastnik Jaguarja, pa kaj pol. A sta zato ford in Jaguar eno? Tega nis komentiru. Ma alfa svojo zgodovino, svoj imič, svojo "dušo", in še vedno znotraj Fiata del svoje samostojnosti. Ne gre sam za tržni segment.

 

Če bi mal bol pozorno bral, bi opazu, da sem omenu Polota 1,4 16v (100 konj), s paketom opreme šport in (tovarniškim) športnim podvozjem. Pa še 16 col feltne pašejo gor. Mini one ma pa 90 konj, pa ne lih velik opreme, pa je še vedno skor miljon dražji od opisanega Polota.

Je pa Mini dizel s 75 koni dražji od polota z GTI opremo in dizlom s 130 konj. Je čisti snobizm kupt Minija. Brez veze.

Ma saj se ne hvalm da sem en mahar za avtomobile, ampak zate sem verjetn res.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...to ja tak, kot da bi primerjal delovno kobilo z dirkalnim vrancem :xx!:

najcenejši Mini je boljši od vsakega Polota, te variante z "zrihtanim" pa ziher misliš dodatne vetrolove, snegobrane in polica za rože in custom nalepke Turbo, pod haubo pa 3 cilindri in 1200 kubikov, pravi mega mlinček x:o)x

x:o)x x:Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>Tud Ford je lastnik Jaguarja, pa kaj pol. A sta zato ford in Jaguar eno? Tega nis komentiru. Ma alfa svojo zgodovino, svoj imič, svojo "dušo", in še vedno znotraj Fiata del svoje samostojnosti. Ne gre sam za tržni segment.
:palec: xyesx
... Je čisti snobizm kupt Minija. ...
:o|o: :palec: res je... ceprav je pa se: furanje osebnega stila (ce mash cash), *sentimentalnost* in *razno* xDDx

 

<{POST_SNAPBACK}>:D :D vum vum :P js iščem eno Mazdo Mx5, z zadnimi sedeži  :vragec:
joj kako hudo mazdo sem vceraj vidla... pa ni enka... sam trojka tud ne... sploh je ne znam opisat, cist nekaj posebnega, mroda pa sam kaj v teh stosih, sam nekak izvenserijskega nekako kaj... al kaj tacga... taka... karizmaticna, sam manjsa... sem najprej pomislila da je toyota, sam ni bla tolk spet debelckana. okroglasta... taka mal zhenska mi je toyota v bistvu...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Marsa, ko si lih fanica Hond in to... x;)x  je moj rekel, da bi te peljal en krog... pa da vidiš malo to pri 200+ konjičkov... x:Ix  :inocent:  :vio:

 

še mene še mene še mene :2src:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz sm se pa ze vozu v Caddilacu s 320 konji. Niti ne potegne ne vem kako mocno ampak filing je bozanski. Jz bi seeeeeeeeeee!

 

Sm se pa vozu tudi ze z enim home made oldtimerjem, ki je imel 450 konjev. Ceprov je meu okol 2 toni sm mislu, da ga bo okol obrnil, ko je gas pohodu. :eek:

 

Ampak jaz sem raje lastnik majhnih avtouckov, kot je npr. Corsa 1.0 Pa slisu sm, da pride kmalu ven Chavrolete Matiz z 800 ccm, ki bo izjemno malo pokuru. Pa ta novi VW Fox tudi ne vrjetno ne bo slab. Ne vem pa, ce bo to naslednik Lupa ali kak nov rang.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Marsa, ko si lih fanica Hond in to... x;)x  je moj rekel, da bi te peljal en krog... pa da vidiš malo to pri 200+ konjičkov... x:Ix  :inocent:  :vio:

Pha! x8Dx x:Ix :palec:

 

Avec plaisir! x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehe, po dolgem času, pa prvič z mojim avtom, sm se z morja peljal 200.... x:px x:px Hahaha, s to mojo krntijo, dobra je, ni kej. x:o)x Sam pa zgleda rabm nekaj močnejšega, bemu, upam, da še letos..... x:px :vragec: x:px x8Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tud js obožujem hitrost, ampak me je neka višja sila ne dolgo nazaj opozorila ali pa dala znak, kakorkoli že... da zdaj spoštujem predpise in vozim po omejitvah in seveda počasi x^x pa sej počasi se daleč pride :inocent: x:Dx

 

vozite previdno :palec: x8Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. Prevelika hitrost je ena izmed najpomembnejših vzrokov za smrt na cestah. Mene neka objektivna sila na to opozarja vsak dan x;)x , tako da ne pretiravam, vozim previdno, hitro ne pomeni nujno vedno tudi neprevidno. Rad imam hitrost sicer, sam ne pretiravam, običajno sem na avtocesti na tam okrog 150-160. Tud pri tej htrosti mi ni pomoči, če zajebem..... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...