Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

danes sem gledal enga... WV Phateona uh kašna mašina najprej sem gledal od odzadi kaj je to zaena makina ;) pa gledam tak veeelik avto ogromnih proporcij pol pa vidim gor WV znak hehe, ... pa razmišljam pismu je nice prtegnile so me pa zadnje luči take svetleče okrogle uhja :P shjni
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Ja, drag je mini... sam jaz tud pola ne bi imela..

jaz bi mela hondo civic. x:o)x

 

Marsa, civic je čist druga klasa avtomobila od tizga malga kevdra minija. Je dost več avtomobila, to se ne da primerjat, je civic klasa BMW 1 al pa Golfa.

 

Čeprav,... po svoje maš prov. Da se jih primerjat glede na ceno. Mini cooper je pol miljona dražji od civica 1,6 16 V. Da bi se človk poscav od smeha x:o)x x:Dx x:o)x . In mini cooper S stane tolk kot športni civic 2.0 type R. Pa saj ne morš verjet, kakšna bedarija x:o)x .

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe Js bi vzel Civica anytime... mislim ej Mini je crap... vsaj v mojih nepoznavalskih očeh...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najbolj me moti pri japoncih to, da tako hitro prihajajo ven novi modeli in pol imaš prehitro star model avta-, ki je še hitreje brez vrednosti, dao dragih servisih in rezervnih delih ne govorimo. Pa še estetsko me niti eden do sedaj ni prepričal.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Estetsko je tko stvar okusa. x:)x Kar se pa vrednosti rabljenih japoncev tiče, pa jo praw nesramno visoko držijo :eek: .... (mami je za njenega Forda l.2000 (december) dobila lani en sam samcat miljončk ušiv.... tolko za kolkor se recimo prodajajo Civici 1996 :eek: ) .... servisi pa so dragi ja, samo so japonci zanesljivi, kvaliteta pa stane... res pa je, da niso servisi povsod enaki.... :xx!: :xx!: :o|o:

 

Ne vem, jaz sem za japonce (*duuuuuh*!! x:px x:Dx ).... imajo svoje hibe, itak... sploh recimo ESIji* znani po tem, da radi pijejo olje, pa pleh zelo rad zacvete :o|o: , je pa motor :palec: :palec: x:)x .... ne pravim, da so neuničljivi, sploh ne... je pa zeeeloooo veliko odvisno od ravnanja z njim.... (sploh kaki šlampasti mehaniki, pfuj in pfej :xx!: )

 

*Honda Civic ESI...itak se bolj na Hondice spoznam... :inocent:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najbolj me moti pri japoncih to, da tako hitro prihajajo ven novi modeli in pol imasˇ prehitro star model avta-, ki je sˇe hitreje brez vrednosti, dao dragih servisih in rezervnih delih ne govorimo. Pa sˇe estetsko me niti eden do sedaj ni prepricˇal.

 

Kaj pa nova Mazda? Ful lep avto in ?e tipicno Japonski design. Res pa je, da so Toyote v nasprotju z njihovo kvaliteto estetsko prava skropucala.

 

Tudi Nissan Sunny je bil zelo lepo oblikovan avto; ne samo to, tudi kvaliteten in izredno varcen. :palec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, men tud, nova mazda je prava lepotica.

 

Emanuel, saj vem, majhne sem ze oddelala... mi ne potegnejo vec... prej sem imela uch za marutije in matize, zdaj mam pa za mal vecje (no honda mi je ze skoz vsec, sam je draga pa nisem imela sans, sem imela pa za isti cash rajs 9 let staro fiesto kot 16 let staro hondo ali toyoto).

 

drugac se mi pa okus itak spreminja. kak avto mi je cist wow, pol pa sploh ne stekam vec, kako da mi je bil kdaj vsec.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, če bom kdaj z okusom prešaltu na večje stroje. V praksi pa le, če bom imel ogrooomno družino, kar tudi ni moje pričakovanje. Skromnost je moj ideal.

 

To kar najbolj obožujem pri svoji Corsi 1.0 je zvok motorja. Res, zdi se mi, da se zelo lepo sliši. Poskusil sem tudi s standgasom v 3. prestavi pelat in moram reči, da prav lepo pelje. V četrti še nisem poskusil, mislim pa da bi se takrat že močno matral.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Js sem se včeri pelal v civicu.... bolj specifično ;) v hondici enga tipčka, od ene frendice... ehja kako ta reč leti.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

200+ konjev baje... čist verjamem...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj so to zaeni stevci?

 

Kaj vse to kaze? Hitrost, obrati, ... Pritisk? - Kaksen? Procenti? - Cesa?

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri mojemu ne kaže hitrosti (lahko bi vzel takega, ki bi to kazal, vendar je bil drugačen dizajn in mu ni blo všeč). Kaže obrate, korekcijo bencina, podtlak motorja (oz. tlak če bi imel turbino) tisti procenti pa so gas... (v tej moji fotki bi mogli bit štirje podatki, pa je korekcija bencina izbrisana, da je lahko dal slikco za ikono x;)x ).

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaže pa mal več obratov :D sam hondica ej :D hahaha vuuuum vuuuuum viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...kaže mal več obratov? :8): Tolko jih je blo.... z enim drugim računalnikom sicer... zdej ma blokado na 9500, ko so mu rihtali elektroniko, so rekli, da bi jo lahko dali na 9800, sam da je pol motor začel spuščat čudne nezdrave zvoke.... x:Ox Tko da so pol dali raj nižje. x:)x Števec na armaturi pa laže ja, za kakih 500 obratov... po števcu se mu zvrti do 10000...

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...kaže mal več obratov? :8): Tolko jih je blo.... z enim drugim računalnikom sicer... zdej ma blokado na 9500, ko so mu rihtali elektroniko, so rekli, da bi jo lahko dali na 9800, sam da je pol motor začel spuščat čudne nezdrave zvoke.... x:Ox Tko da so pol dali raj nižje. x:)x Števec na armaturi pa laže ja, za kakih 500 obratov... po števcu se mu zvrti do 10000...

 

WOOOOOOOHHHHOOOOOOOO!!!!!!!

xsmx xsmx

xsuperx :hepko: :madpro: Let it REV!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če bom pridn, pa če bom šparal, si čez pol leta kupim novega A3( :inocent: ), samo res bom moral biit pridn.(na lizing, pa na pušing, če bo treba x:Dx ) Če pa ne, pa bom še vedno fural ZX-a, ki mi je pa tud k srcu prirasto x:Dx
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drag je kot pes, samo, golf (pa čeprav je cenejši) je na njegove atribute, petkrat predrag . Ampak, a ni lep tanovi A3? x:Dx x:px
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

 

Milf, se popolnoma strinjam s tvojim okusom za avto-A3 ta nov model je najboljši in najlepši, en čist kulski avto za ženske x:Dx . Nekaj so mi ga doma obljubljali (kao, če bom pridna-karkoli že to pomeni x:Dx ).Zelo si želim 1.9 TDI, modre kovinske barve. Ravno na pušing ali lizing ga nebi hotela, ker pride predrag, že tako je 5 miljonov pa še 200 jurjev za kasko (k sreči imam že 50%). Všeč mi je tisti s 3 vrati, ta nova varianta s 5 mi ni. Smo se pa zadnjič s kolegico furale s testnim modelom na relaciji LJ-MB in nazaj pa še na Bled sva skočili x:px . Poezija. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:

 

Milf, se popolnoma strinjam s tvojim okusom za avto-A3 ta nov model je najboljši in najlepši, en čist kulski avto za ženske x:Dx . Nekaj so mi ga doma obljubljali (kao, če bom pridna-karkoli že to pomeni x:Dx ).Zelo si želim 1.9 TDI, modre kovinske barve. Ravno na pušing ali lizing ga nebi hotela, ker pride predrag, že tako je 5 miljonov pa še 200 jurjev za kasko (k sreči imam že 50%). Všeč mi je tisti s 3 vrati, ta nova varianta s 5 mi ni. Smo se pa zadnjič s kolegico furale s testnim modelom na relaciji LJ-MB in nazaj pa še na Bled  sva skočili x:px . Poezija. x:Xx

Ja če ga boš pa ti kupla, potem ga pa jaz tak ne rabim :inocent: Ne, meni je ful luškan, ma kaki Golf, pa Peugeot, pa..., ta nova serija vseh Audijev je tak dobra, da jočem, ko se keri mimo mene prpela, tak me ma, da bi se kr pod njega vrgo x:Dx x;)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...