Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>...kaže mal več obratov? :8): Tolko jih je blo.... z enim drugim računalnikom sicer... zdej ma blokado na 9500, ko so mu rihtali elektroniko, so rekli, da bi jo lahko dali na 9800, sam da je pol motor začel spuščat čudne nezdrave zvoke.... x:Ox Tko da so pol dali raj nižje. x:)x Števec na armaturi pa laže ja, za kakih 500 obratov... po števcu se mu zvrti do 10000...

 

hja na slikci je pisalo 96xx ;) tko da to je stara fotkica hehe 9500 a :D dobro to da ima blokado :D hehe ;) sam zvoka pa ne moreš dat na slikco, tud posnet ga ne moreš, to je treba slišat..... vammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja če ga boš pa ti kupla, potem ga pa jaz tak ne rabim :inocent:  Ne, meni je ful luškan, ma kaki Golf, pa Peugeuot, pa..., ta nova serija vseh Audijev je tak dobra, da jočem, ko se keri mimo mene prpela, tak me ma, da bi se kr pod njega vrgo x:Dx  x;)x

 

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

 

Tud jaz tako buljim včasih v kakega pred semaforjem, da bi mogla imet kar kanglo za slino s seboj x:Dx Zadnjič je bil en prelep zraven mene na semaforju, jaz pa: :eek: :eek: :eek: , je tip notri mislil, da sem malo čez les po moje. res ni primerjave z golfi, peugeoti , da o japoncih ne govorim-mi niti eden ni všeč. Zadnjič sem na Porsche Slovenija sedela v golfu, pa je bil tako nekam plastičen- se mi zdi, da se kar jasno vidi, kam izgine ta miljon razlike...

 

jaz si ga ne bom kupla, si ga nimam s čim, so ga pa starci obljubili, moti me le nekaj: vrednost mu od dneva nakupa pada, saj vsi, ki se vsaj malo spoznamo na denar, vemo, da je naložba v avto najslabša, krediti in lizingi pa so mi bogokletni, je ni variante, da ga vzamem. Že npr. pri novem golfu ga preplačaš 1,2 milijona, če ga vzameš na kredit. A jih ni škoda? :C: :sori:

Milf, kateri model je pa tebi všeč od A3?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hja na slikci je pisalo 96xx ;) tko da to je stara fotkica hehe 9500 a :D dobro to da ima blokado :D hehe ;) sam zvoka pa ne moreš dat na slikco, tud posnet ga ne moreš, to je treba slišat..... vammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 

 

Kwa? Koga pa zanima ta zvok in obrati? važn, da je leeeeeeeeeep, dizajnersko dovršen, varen in da malo žre, se redko kvari in drži ceno. To je vse, kar od avta pričakujem. aja. pa da gresta dva dobermana notri, pa nekaj prtljage. x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:

 

Tud jaz tako buljim včasih v kakega pred semaforjem, da bi mogla imet kar kanglo za slino s seboj x:Dx Zadnjič je bil en prelep zraven mene na semaforju, jaz pa: :eek:  :eek:  :eek: , je tip notri mislil, da sem malo čez les po moje. res ni primerjave z golfi, peugeoti , da o japoncih ne govorim-mi niti eden ni všeč. Zadnjič sem na Porsche Slovenija sedela v golfu, pa je bil tako nekam plastičen- se mi zdi, da se kar jasno vidi, kam izgine ta miljon razlike...

 

jaz si ga ne bom kupla, si ga nimam s čim, so ga pa starci obljubili, moti me le nekaj: vrednost mu od dneva nakupa pada, saj vsi, ki se vsaj malo spoznamo na denar, vemo, da je naložba v avto najslabša, krediti in lizingi pa so mi bogokletni, je ni variante, da ga vzamem. Že npr. pri novem golfu ga preplačaš 1,2 milijona, če ga vzameš na kredit. A jih ni škoda? :C:  :sori:

Milf, kateri model je pa tebi všeč od A3?

(črn model x:Dx x:Dx x:Dx , to mi je prišlo, da morm eno neumno reč)Ma vseeno skoraj no, po pravici povedano, si nebi niti čisto novega privoščil, pa fajn bi blo, da bi mel pod 10 sekund do 100km/h. Samo sej pravim, to so le (za zdaj) še utopične želje, mogoče pa res kaj rata, pustimo se presenetit x:Dx x:)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hja na slikci je pisalo 96xx ;) tko da to je stara fotkica hehe 9500 a :D dobro to da ima blokado :D hehe ;) sam zvoka pa ne moreš dat na slikco, tud posnet ga ne moreš, to je treba slišat..... vammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 

o kakih obratih se vi to neki zgovarjaste, o unih pri pralnem stroju al kaj?? haha, dej ne me basat z 9,5 rpm/1000 ,razen če se zgovarjaste o motorjih na dveh kolesih, drugač pa jebesh obrate ,važn je kak je navor! x:Dx x^x

 

lp x8Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kwa? Koga pa zanima ta zvok in obrati?

Ja tebe ne ne.... x:Dx x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>He he Nino, tega ženske nikol ne bodo mogle razmet x:Dx  x;)x  vvvvrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm x:Dx

Not true. :vragec: Ampak samo zvok tudi ni vse, pismu, mora tut kam it ne. :vragec: x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>o kakih obratih se vi to neki zgovarjaste, o unih pri pralnem stroju al kaj?? haha, dej ne me basat z 9,5 rpm/1000  ,razen če se zgovarjaste o motorjih na dveh kolesih, drugač pa jebesh obrate ,važn je kak je navor!  x:Dx  x^x

lp  x8Dx

Kaj ne verjameš, da se zvrti tok al kaj? Glede navora pa sem tudi že dala graf... http://img172.exs.cx/img172/3928/file0001aa7hi.jpg

 

Anyway, na papirju sicer kaže kaj in kako, ampak v živo pa.... x:px x:px x:px ...moraš doživet pač. Nino, res je, ne moreš posnet zvoka, smo probavali, pa sej je no... sam v živo je čist drugo... xsuperx x^x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Ja tebe ne ne.... x:Dx  x;)x

Not true. :vragec: Ampak samo zvok tudi ni vse, pismu, mora tut kam it ne. :vragec:  x;)x

Kaj ne verjameš, da se zvrti tok al kaj? Glede navora pa sem tudi že dala graf... http://img172.exs.cx/img172/3928/file0001aa7hi.jpg

 

Anyway, na papirju sicer kaže kaj in kako, ampak v živo pa.... x:px  x:px  x:px ...moraš doživet pač. Nino, res je, ne moreš posnet zvoka, smo probavali, pa sej je no... sam v živo je čist drugo... xsuperx x^x

 

hmmm zanimivo, kašn avto pa je to, mašina-kok kubična itd... ???

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma v bistvu srečanje Honda kluba Slovenije. x:)x ....hudo dobro naštelano..... x:px :vragec: ....ma pač rad najboljše.... x:px x:Dx x;)x

 

Zdej pride na vrsto malenkost stylinga (nevpadljive feltne), pa podvozje utrdit.... x:)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...