Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

sej to je men toook super. k je zelo zelo dober prjatu avtomehanik in sosed (200m stran živi) in mu pripeljem avto pa mi spedena. pa še pozna vse tam tko da sploh ni problem. pol me pa pokliče pa pridem iskat. xsuperx
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

joj kok je kul moja fiesta! xsrcx

 

halo! sam usedem se ... ze dve leti in pol... in se peljem... nobenih stroskov (14 jurjev blo pri menhaniku danes).. razen butaste registracije & stafa. :|||||||

 

zakon! :vtz:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>haha, kdo to reče xg:Dx

 

znaš sploh skopat s prednjim pogonom? x:o)x

 

kaj pa je to problem, pri dost močnem avtu oz. dobrem navoru ni sploh xDDx , samo gasa in sklopko v momentu spustiš pa žge kolesa oz. gume x:Dx x:Dx x:Dx pa še obrnt te ne more x:)x

 

sicer pa js prisegam na quattro = audi ROX :palec: x:Dx x:Dx x:Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, sem zrihtala vse v zvezi s "pogrešano" registrsko... Bila celo na policiji x8Dx x:Dx smo se zmenil vse. Menda da je v zadnjem času veliko izginulih tablic in nenavadno, največkrat manjka samo ena :8): No jst čez 2 tedna dobim novo.

V petek pa gre moja škoda škodica še k mehankarju da vgradi radio (radio imam doma že en cajt - odkar imam avto - pa si še nism vzela cajta ga dat not vgradit) tko da bom lahko pela ob spremljavi xsingx x:Dx zdaj pojem kar tako vse možne slovenske in tuje in vsak ki se z mano pelje je zaželjeno, da tud !! x:)x

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kar je quattro, je res audi super...ampak čez subaruja pri 4kolesnem pogonu ga pa ni x8Dx

alfa mi je biu pa najbolj avto, dokler nism zvedu, da jim fuuuul elektronika nagaja...enmu, k je vozu pred mano alfo 166 v snežnem metežu, po poledeneli cesti v breg crknila sklopka...ni mogu več spelat...

in v tem vremenu sm mu šel pomagat na spolzko cesto v breg avto tiščat k kraju cestišča... :wOOt:

takrat sem si rekel, da ne kupim alfe, pa če mi je še tako všeč...

aja, zdej ena naslednica alfe 156 prihaja...cuora sportiva, al kaj že...

in še vprašanje, al ni najmočnejši alfin motor 3.2 gta z 250km? ne vem, kje ste vi dobil 3.7?

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>joj kok je kul moja fiesta! xsrcx

 

halo! sam usedem se ... ze dve leti in pol... in se peljem... nobenih stroskov (14 jurjev blo pri menhaniku danes).. razen butaste registracije & stafa. :|||||||

 

zakon! :vtz:

 

zanimivo, moja frendica ima tudi fiesto, staro tri leta, non stop pri mehaniku, skoz se kešira , prežgal se je auspuh itd. avto pa je dobila nov!!!!!! :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja, poudarek na "dost močnem" x;)x  x:o)x

 

jah tud pri švoh se da, sam vse kr neki poskakuje, ni to to! drugač pa mala malca se igrat z avtm x;)x

 

res ni to noben problem, še vsaka pička zna gume zašlajfat, ampak to zato, ker ji speljevanje mal dela probleme, hehehehe x:Dx :vragec: x:Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kar je quattro, je res audi super...ampak čez subaruja pri 4kolesnem pogonu ga pa ni x8Dx

alfa mi je biu pa najbolj avto, dokler nism zvedu, da jim fuuuul elektronika nagaja...enmu, k je vozu pred mano alfo 166 v snežnem metežu, po poledeneli cesti v breg crknila sklopka...ni mogu več spelat...

in v tem vremenu sm mu šel pomagat na spolzko cesto v breg avto tiščat k kraju cestišča... :wOOt:

takrat sem si rekel, da ne kupim alfe, pa če mi je še tako všeč...

aja, zdej ena naslednica alfe 156 prihaja...cuora sportiva, al kaj že...

in še vprašanje, al ni najmočnejši alfin motor 3.2 gta z 250km? ne vem, kje ste vi dobil 3.7?

 

evo ti 3.7 alfa romeo GTA 3.7

 

očitno nisi tako dober poznavalec al pa si za časom :inocent: x:Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zanimivo, moja frendica ima tudi fiesto, staro tri leta, non stop pri mehaniku, skoz se kešira , prežgal se je auspuh itd. avto pa je dobila nov!!!!!! :eek:

Heh, jaz pa 10 let starega (zdaj je 12.5). x:o)x

Zakon - kul serija ocitno - in itak sem TO hotla, iz TE serije, naslednja mi ni bla tolk vsec, je bolj 'plasticna' videt.

Pa mam en let mir! :vtz:

Potegne ful, zanesljiva, kot pravim - usedem, peljem. Minus 20, plus 40. Dela. xyesx

Grem potrkat. xDDx

 

mal mava pa tud srece midva - z bmw-jem tud nobenih stroskov, ga mamo ze 6 let (tud 10 let al 8 al kolk starega kupila).

skoz dela, kratke, dolge ture... zanesljivo. x^x

tud ne kupiva kar vsega, veva kaj hoceva, se ne zaletiva, cakava na pravega.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

S spremembo lajfa so se proritete mal spremenile, opravil se je rebalans mojga proračuna in moj bemfl je šel začasno v maloro. :V: :xx!: :o|o: Pismo, pa tak fajni je bil, grrrr. No, saj jih še velik, mogoč pa konc leta al v začetku druzga leta, pa mogoč takrat Volvo x:px :2src: xDDx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>S spremembo lajfa so se proritete mal spremenile, opravil se je rebalans mojga proračuna in moj bemfl je šel začasno v maloro.  :V:  :xx!:  :o|o: Pismo, pa tak fajni je bil, grrrr. No, saj jih še velik, mogoč pa konc leta al v začetku druzga leta, pa mogoč takrat Volvo  x:px  :2src:  xDDx

Če si mel petko model 97/98 kupim x:Dx

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah ne, kolega bi mi prodal trojko (320i), k nova, ful dobre barve, res lep avtek, sam zdej mam preveč stroškov, pa mi ne paše ta hip nekak. Pa dopusti se bližajo, bemu, rabm dnar za druge stvari, bom še mal mojo krntijo vozil, pa saj ji razn klime ničkaj ne fali.......no, pa blatniki so mal rjasti, bo jih treba porihtat dat..... x^x

 

Al si mislu reno 5? :inocent: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Al si mislu reno 5?  :inocent:  x:o)x  x:Dx

Ja v Reno bi šel ja x:Dx x:)x Nekaj zdaj planiram pa sanjam da bi si tako benfo 5-ko 97/98 kupil, niso niti tak drage več, sicer vzdrževanje je malo pojačano samo je pa še vedno avtek za na rit kušnit. x:Dx

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...