Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>En tip ga prodaja, in če bo primerno (najmanj 200k) spustil ceno se mogoče kmalu vozim z njim, če pa ne, pa se bom še naprej samo slinil. :o|o:

 

ooo Milfee, js tud o tem razmišlam, da bi zamenjal, sicer pa prodajam, če te zanima AUDI A6 2.8 quattro tiptronic in vsa oprema letnik 98 xDDx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>haha, lej jih kurckote kak so se razpalili, hahahaaaa x:o)x  xDDx  x:px  :vragec:  x:Dx

 

@Marsa: o nosih nisem govoril jaz x:o)x

 

Kao da je jaki problem dans kupit veliko kanto x:o)x  xrolleyesx

Za 2 mio mečejo za tabo vse živo...

 

;) sej za isti dnar kt spodobne male autorčke.... x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>haha, lej jih kurckote kak so se razpalili, hahahaaaa x:o)x  xDDx  x:px  :vragec:  x:Dx

 

@Marsa: o nosih nisem govoril jaz x:o)x

 

Kao da je jaki problem dans kupit veliko kanto x:o)x  xrolleyesx

Za 2 mio mečejo za tabo vse živo...

 

ja če ni problem, potem pa si ga kupi, ne pa da se tle kurčiš na folk z velikimi avti, to je stvar posameznika, js naredim na mesec cca 3000 km in valda se nam okol furou z eno mejhno kanto..

 

no sej maš deloma prav, res ni problem kupit velik in močen avto, težje ga je vzdrževati, ker so precej večji stroški,da ne govorim o registraciji...

 

tko,da ne se preveč petelinit bobnar, tudi prav če imaš majhen avto in velik K, tvoj problem...

 

lp x8Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mam vprasanje:

 

Katerega leta so dali ven Mercedes C sport coupe? Oziroma, ce kdo ve, kdaj se bo stvar menjala?

Če se ne motim nekje okoli leta 89 (v tem sem se namreč pred kratkim časom vozil), če pa so še starejši pa ne vem.

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej ni zadnjega modela , mislm ga niso nič spreminjal,sepravi je še vedno isti kot prvi model narejen leta ??? hmm nevem točno, pa to je še mlada zadeva, pa Mercedes C sport coupe so naredil prou posebi za mlade ljudi x:Dx a to mislš kupt??
honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

tko,da ne se preveč napenjat Seal, boš rabil potrpljenje ko boš prodajal svoj bolid,najbolj rizičen za prodajo glede kombinacije velikost/moč,pa še jagrske barve je x:Dx

 

:palec:

 

ma sej se mi ne mudi prodat... počas, počas.. se mi pa full lušta bmw 5 in ne 10 let starega ampak največ 5 let... 10 let stare vozijo jeseniški čefurčki pa še kaki drugi... to me res ne zanima x:o)x

 

no ja sam da smo razčistil.. x;)x :palec:

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>5 in 10 let star Bemfl 5-ka je eno in isto sranje, pač faceliftan x:Dx

zakaj ne raje 3-ke (recimo 320d)?

za 4.5mio dobiš letnik 2003 z dobro opremo in z malo kilometri, iz prve roke, to bi mene bolj zanimalo, pa še glede prodaje se nauš rabo bat.

 

 

ne maram, 3-ka mi ni všeč.. pa nekak sm mahnjen na ladje xnckrivx ma glede tega kako prodat, se ne obremnjujem.. x:o)x tudi to se sredi x;)x je pa res da zgubiš precej dnarja, ampak če si avto pošteno izkoristil in si ga mel za to, da si se vozil in ne za kazat, potem tudi to preživiš x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

;) to to :P male okretne zadevce :D ne pa dve toni naokrog furat zna bit pa fajn ko ti ga hoče pajk odpelat :D če maš kako veliko mrcino od terenca....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se pa lušta kakšen Jazz.... najprej mislila roza, zdej pa razmišljam, da je vseeno boljše imet modrega, da v primeru prodaje naprej ne izključiš moških kupcev.... x:Dx Eh, ja, lepe sanje. xrolleyesx :o|o:

 

Frendica je pred kratkim kupila Yarisa, carica. x^x x8Dx :palec:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jao!

Včeraj sem bila na morju in sem se zelo pozno vrnila. Svoj avto sem pustila v Lj na Rakovniku in ko me je ob polnoči moj spremljevalec dostavil do avta , ugotovim, da mi je nekdo ukradel obe registrski tablici!!! Potem sem poklicala policijo in začuda so mi dovolili, da se odpeljem brez tablic domov. In moram lepo pljunit 8 jurčkov za nove! bemu, tale luna v škorpiji je pa hudič! najprej srečam medveda v gozdu (kar dva!) , pol mi pa še tablice pljunejo! :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jao!

Včeraj sem bila na morju in sem se zelo pozno vrnila. Svoj avto sem pustila v Lj na Rakovniku in ko me je ob polnoči moj spremljevalec dostavil do avta , ugotovim, da mi je nekdo ukradel obe registrski tablici!!! Potem sem poklicala policijo in začuda so mi dovolili, da se odpeljem brez tablic domov. In moram lepo pljunit 8 jurčkov za nove! bemu, tale luna v škorpiji je pa hudič! najprej srečam medveda v gozdu (kar dva!) , pol mi pa še tablice pljunejo! :vragec:

 

Mogoče bi bilo bolš če bi avto drugje pustila parkiran :mezik:

Glede medveda pa sreča da se ti ni nič zgodilo.

Think positive! xokx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Primčica ja fajn so te zaJ**l x:Dx in zej bo en frajer s tvojimi tablicami divjal ko mal prfunknen pa nek majo tiste kamere pa bojo lepo slikal tvojo tablco pa boš domov dobila račun x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

 

ah pa sej ti maš veze pri policjoti x:o)x

 

mal te hecam x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...