Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

nč ni blo pol... kašn qrc od avta tale fabija brez radia, ne ne :D hihi smo dedci v familji rekli to ne bo šlo in je deda mogu mal začet razmišljat o seat ibizi al pa opel corsi
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdej imam pa radio v avtu najbooll :onfire:  :onfire:  :hepko:

 

Super :palec: x:Dx

 

Mene so pa na*ukal z avtoradiom tam na pezoju, kjer sem ga kupila....ker sem ga nujno rabila imet takoj xrolleyesx in je en velik, drag jajc ( na CD-je, medtem k dobim za manj dnarja na Mp3-je). To je pa to, k hocm use takoj :xx!:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moj radio je pa čist navaden, smo ga imeli že doma... ima samo za kasete pa radio... ampak je ok, sm zadovoljna :smesko: zdej skoz pojem xsingx sam pomoje je res fajn met za mp3je če ga že kupuješ novega...
Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Primčica ja fajn so te zaJ**l  x:Dx  in zej bo en frajer s tvojimi tablicami divjal ko mal prfunknen pa nek majo tiste kamere pa bojo lepo slikal tvojo tablco pa boš domov dobila račun  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:o)x

 

ah pa sej ti maš veze pri policjoti  x:o)x 

 

mal te hecam  x;)x

 

Ja, še to1 Sem pa slišala, da je zdaj trend , da se kradejo tablice, ker potem dajo gor ukradne in gredo tankat pa pobegnejo.Se ne bojim nič, ker semtakoj poklicala policijo in so tablice zabeležili kot odtujene. Z njimi nimam več nobene zveze.

 

Poznam pa res veliko ljudi iz Policije, a to nič ne pomaga: če narediš prekršek, ga je treba ravno tako plačat, nič ne gre preko vez, saj je vse zabeleženo. Kdor hoče kaj mutit, tvega službo in vsi se tega zavedajo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Poznam pa res veliko ljudi iz Policije, a to nič ne pomaga: če narediš prekršek, ga je treba ravno tako plačat, nič ne gre preko vez, saj je vse zabeleženo. Kdor hoče kaj mutit, tvega službo in vsi se tega zavedajo...

 

mater se mi kar smiliš, ker poznaš tolko dickhead-ou :inocent: x:o)x x:o)x x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
ajde fantje znalci, dejte se izprsit mal, pa povejte kak avto se men splača kupit.....lohk je mal starejši(7, 8 let), ne sme bit drag, da malo kuri, fajn č je dizl, ne sme bit prevelik, premajhn pa tud ne :inocent: pa de ne crkuje kr naprej neki.....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ajde fantje znalci, dejte se izprsit mal, pa povejte kak avto se men splača kupit.....lohk je mal starejši(7, 8 let), ne sme bit drag, da malo kuri, fajn č je dizl, ne sme bit prevelik, premajhn pa tud ne :inocent: pa de ne crkuje kr naprej neki.....

 

Golf III dizl, mal dnarja, mal kur, pa ljudsko kolo je, to dela brez problemov, pa še tak bolj za ženske je x:Dx x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: traktor je traktor, ni važn kako cifro mu daš zravn......ka pa clio, un prejšn recimo, a sploh obstaja dizl :inocent: x:Ix pa za kok gnarja bi to padlo recimo? pa fajn bi blo č bi bla klima x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:o|o: traktor je traktor, ni važn kako cifro mu daš zravn......ka pa clio, un prejšn recimo, a sploh obstaja dizl :inocent:  x:Ix pa za kok gnarja bi to padlo recimo? pa fajn bi blo č bi bla klima x:Dx

 

ma lej pri takih švohcanih mašincah kokr ma clio 1.2 in 1.4 je vseen al je dizl al bencinar, ker razlika v porabi je minimalna ali pa je sploh ni x:o)x tko, da nerabš clio-dizla, drugač pa obstaja, sam tle pri nas so bolj redki(prejšni modeli, letniki 94-98)

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ma lej pri takih švohcanih mašincah kokr ma clio 1.2 in 1.4 je vseen al je dizl al bencinar, ker razlika v porabi je minimalna ali pa je sploh ni  x:o)x  tko, da nerabš clio-dizla, drugač pa obstaja, sam tle pri nas so bolj redki(prejšni modeli, letniki 94-98)

ni vseen k u dizla lohk cvička tankaš, al pa rusko nafto k je po 70 SIT..... x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>psst.. dej briši to, da nau cvičkar vidu  x:Dx  x:o)x  hmmm, ja potem pa še najbolje da si nabaviš kolo  x:px  x:o)x

glede na to da delam skor 5000 km na mesec bi šlo s kolesom bol težko :o|o: pa tud na bencinu al nafti bi se spufala tk da....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sem pred eno odločitvijo, ki nekako paše semle...

Že nakej časa mamo doma vw-je...pa ni važn, kolk je mejhn al pa star(en je še kar nov x:)x )...U glavnem, bi si rada kupila nekaj večjega, rabljenega in cenejšega. Razmišljam o Fiatu Marea Weekend,..kakšne dve leti stari...Pa me zanima, ali ma kdo kakšne izkušnje s tem avtom. x?x  :o|o:

 

Uh....tkole sem lani razmišljala... Končna odločitev pa je padla en mesec nazaj. Volvo V40... ker mi o Marei niste ravno kej vzpodbudnega napisal x:)x

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...