Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>Golf III dizl, mal dnarja, mal kur, pa ljudsko kolo je, to dela brez problemov, pa še tak bolj za ženske je  x:Dx  x:o)x

 

ja, res, prow ma, silky! jaz ga imam tudi! Gre in gre, nič ne žre, pa še tri nesreče sem imela z njim (čelno trčenje- vedno na isto foro, da mi je nekdo pot zaprl :vragec: )in nikol mi ni nič bilo. Varen avtek.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:o|o: traktor je traktor, ni važn kako cifro mu daš zravn......ka pa clio, un prejšn recimo, a sploh obstaja dizl :inocent:  x:Ix pa za kok gnarja bi to padlo recimo? pa fajn bi blo č bi bla klima x:Dx

 

Pol se boš pa razlepla pa nič ne bo od tebe ostalo v tistih cliotih itd. Nemški avto je le nemški avto. Avto mora bit čim večji, še sploh če si veliko na cesti in se izpostavljaš. Ne morem pozabit prizora, ko smo šli na Pag in je nekega Twinga v onih ovinkih nad Bakarjem, razklalo na pol in je zadnji del visel čez pečino . Grozljivo ti majhni avtki. Kot škatlica šibic. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pol se bosˇ pa razlepla pa nicˇ ne bo od tebe ostalo v tistih cliotih itd. Nemsˇki avto je le nemsˇki avto. Avto mora bit cˇim vecˇji, sˇe sploh cˇe si veliko na cesti in se izpostavljasˇ. Ne morem pozabit prizora, ko smo sˇli na Pag in je nekega Twinga v onih ovinkih nad Bakarjem, razklalo na pol in je zadnji del visel cˇez pecˇino . Grozljivo ti majhni avtki. Kot sˇkatlica sˇibic. :o|o:

 

Tud men so nemski avti vsec (ceprav je Clio zelooo varen in kvaliteten avto). Resnici na ljubo pa jim podvozja razvijajo Chehi, motorje pa Italjani. Izvedbo pa sami opravijo zelooo solidno. Tako da v koncni fazi dobimo res kvaliteten avto.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/h010.gif

 

Danes sem pogruntala tempomat ( je mickeno drugace kot pri fotru )...mi je vsec. Sem si ga zelo zelela. Klima je v easy, kot vsaka, radio bo edin problem. Edino, kar zaenkrat znam, je vkljucit, dat mp3 notri in presaltat na "radio" x:o)x

Cela bukvica je o radiu, to bom jutri. Sej vse ful z veseljem pocnem x:Dx x;)x Tolk enih knofov je nasplosno, dvomim, da bom use to uporablala x;)x

 

Happy cist! http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/f050.gif

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pol se boš pa razlepla pa nič ne bo od tebe ostalo v tistih cliotih itd. Nemški avto je le nemški avto. Avto mora bit čim večji, še sploh če si veliko na cesti in se izpostavljaš. Ne morem pozabit prizora, ko smo šli na Pag in je nekega Twinga v onih ovinkih nad Bakarjem, razklalo na pol in je zadnji del visel čez pečino . Grozljivo ti majhni avtki. Kot škatlica šibic. :o|o:

ma to je relativno....sm ž vidla razne makine, marcedeze, volve, bemveje....svašta...totalno zmečkane, da je sploh nedoločljivo kak avto je biv prej........en kreten je še tank sposobn uničit....tvingo mi je pa itak mim....grd avto.....

pa pravjo clo da ma golf3 totalno u kurcu pleh, kot iz papirja.....tko da.....pa itak mi ni...če b ž mogla golfa met, mam rajš dvojko pol...

<{POST_SNAPBACK}>Tud men so nemski avti vsec (ceprav je Clio zelooo varen in kvaliteten avto). Resnici na ljubo pa jim podvozja razvijajo Chehi, motorje pa Italjani. Izvedbo pa sami opravijo zelooo solidno. Tako da v koncni fazi dobimo res kvaliteten avto.

no,sej h cliotu se nagibam....sam ne vem še čist......

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pol se boš pa razlepla pa nič ne bo od tebe ostalo v tistih cliotih itd. Nemški avto je le nemški avto. Avto mora bit čim večji, še sploh če si veliko na cesti in se izpostavljaš. Ne morem pozabit prizora, ko smo šli na Pag in je nekega Twinga v onih ovinkih nad Bakarjem, razklalo na pol in je zadnji del visel čez pečino . Grozljivo ti majhni avtki. Kot škatlica šibic. :o|o:

mi nismo mel Twinga, ampak Hondo in nobenemu ni bilo nič, avto pa totalka (pred Pl. jezeri)... so nam pokazali en avto - močan, skoraj nič poškodovan, pa sta bila oba v avtu mrtva... tko da, hvala hondica xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...