Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Ko smo ze pri registraciji, pa tehnicnih pregledih...

 

Lani decembra je bilo.

 

V sredo (takrat delajo tukaj tehnicni pregledi do 18.00) peljem svoj avto, zamazan do amena.Pripeljem na 'jarek', pa me usluzbenec vprasa, zakaj nisem avta prej odpeljal v pralnico.

No, jaz pa hitro stegnem jezik, ces, zunaj je samo tabla, da delate do 18.00, nic pa ne pise da mora biti avto cist in....

 

Zgleda da je bilo to dovolj...se v zivljenju mi ni nihce tako temeljito pregledal avtomobila.Ko je sem ze mislil, da je ze vse pogledal, je se odprl prtljaznik, pa vzel ven rezervne zarnice in vsako podrobno pregledal proti svetlobi, ce le ni pregoreta...so eni vztrajni.

 

No, tehnicnega sem pa vseeno naredil...pa verjetno najceneje prisel do res popolnega nepristranskega mnenja o avtomobilu.

 

x:Dx

 

Glede kaskota pa takole-mene moti samo ena malenkost.To, da moras zavarovati avto pred nesreco, po ne velja vec :eek: x:Dx x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

uf je velka slika x:Dx

 

 

Jaz pa mislim, da sem mojega prodala. Je bil zanc en cist navdusen in bo povedal enkrat ta teden ( po moje more dnar nabrat). Super v glavnem x^x

dovolj bo s francozi :xx!: x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja je BIL, ko sva šla s Pujso iz službe, je na avtocesti, pr 130 en vito nads mal od uzadi, pa pol od uspredi, mi pa mal v ograjo, pa tko par cm od šleperja, k je bil ob nam; sše parkrat okrog osi in pol to rata
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nic hudega, ce daste fotke, a pliz ne s takimi velikimi....

Ce so sam fotke v temi, debata zvodeni.

Al pa dajte fotke svojih avtov - ali pa vsaj res kaj zanimivega - pa glejte na pixle. xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...