Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>Važn,de je men! x:px  x;)x  x:Dx

pt cruiser... Men je bil v zacetku ful vsec, nek poseben tak retro stos...

Sam pol ko sem jih vec videvala, se mi je pa zdel nekako... hm, nesorazmeren... v bistvu bi moral bit ful vecji kar to... pa a nima ful mocne masine?

Pol pa tak mikrich v bistvu, to bi mroal bit pac 'cruiser'.

Ivana Sundov oz. njen tip ga je imel, enkrat smo se skupaj peljali na trajektu s peljesca... pa sta tko ponosno zraven prisla, se jima je zdel dbest, ocitno... sam mi ni bila vsec barva, mal ponesrecena, kao viola, sam je tak rjavkast videz... bolj mi je pol vsec crn, je tak kot Darth Vader. :)

 

.... dostkrat je tko pri men... mi je najprej ful vsec, pol mi pa sploh ni, al pa obratno... razen hrosc ta nov mi najbrz nikol ne bo...

 

Uh, C4 sem vidla, ful hudo, blazno lepa resitev karoserije spredaj, tak nobel look. x^x

 

Na primer ko je yaris ven prisel, se mi je zdel ful dober, zdaj pa mi je cist mim, kot nekaksen ortopedski cevelj, podobno kot smart (kaksno neumno ime za avto, kdo je 'smart', ki da tolk casha za tacga mikricha :||) ali mercedes a.

Sploh mi ne potegne vec toyota, razen recimo kaksen avensis al kaj tacga.

Vcasih pa se mi je zdel med najboljsimi, zdaj pa dajem prednost hondi (no to itak ze skoz), pa mazdi.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Samo... baje da je v to ceno ze vsteta prva pomoc pa varnostni trikotnik...to pa tudi ni kar tako  :eek: x:Dx

 

No evo pa je moj govoril o neki dodatni opremi, električni zici, pa ne vem kaki računalniki....tukaj prva pomoč pa trikotnik dodatna serijska oprema x:Dx Dobite več za svoj denar.

Bimer naj bo :palec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja se nekaj - po mojem je seat vse boljsi avto, imam filing, da je to zelo dober avto.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne se...sem mu samo povedala, da sem se razgledovala po Mazdi in Hondi.

Morebiti se Volvo. On čisto zaljubljen v Golf 5, tako, da imam slabo vest, ker hočem jaz nekaj drugega....v bistvu vozi skoraj stalno on...tako, da ne vem...si bova malce pogledala, pa kako pametno poskusila skupaj pogruntati.

Ker, če bi jaz bila na njegovem mestu, bi si kupila, takega kot je meni všeč x:Ix

 

Če bo Mazda, bo Mazda6 ...in pa kaj podobnega...ostalih še nisem preštudirala. Preveč stvari imam trenutno na glavi.

 

Aha, pa A4 mi je tudi lep, samo se mi zdi, da je tako za starejše gospe narejen, za po 50 letu.Drugač pa oblince pa tko, klasika. Ni mi všeč tadolga verzija, ki je čisto preplavila naše ceste v prejšnjem letu.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha ce pa tako potem pa itak Hondo! xsuperx x;)x

In ce tako, ITAK mazdo 6. sem mislila 3, ker je bil pac golf kao v igri, sem mislila, da ta veliksot nekako vaju pol zanima...

ne golfa, no.... :|||

Saj je dbest, saj nic ne recem, sam to je tko kot clio - tanajbolj dolgocasna ziheraska slovenska fora... :|||||||||||||||||||||||||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa niso, mi všeč karavani nekak. Še ne igramo golfa, da bi not zlagali palice. Niti nimamo potrebe za tem. Večinoma imamo vsak dan mestno vožnjo recimo 1km-2km na dan.

Za center je dosti nepraktičen avto. Če potujemo kam dlje z več prtljage je za dva zadosti prostora (včasih x;)x ) ...če bo sila bomo namontirali Montano na streho.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja zakaj pa pol mazdo 6, za 1 km na dan?

 

*saj jaz kimam na accord, karavan je pol dodal se mi zdi kroko.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsec, nevsec...meni je tudi lepsa limuzina....ampak, je pa prakticen x;)x

 

Glede mestne voznje in parkiranja...karavana dosti lazje parkiras vzratno kot limuzino (govorimo o avtih iste dolzine, jasno x;)x ), zagotovo.Boljsa preglednost (nazaj).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx

Jaz pa osvezim osrednjo stran (ko sem skenslala one ostale volke, pa chekiram), pa vidim da je Bobnar gor. x?x :sori:

In ga ni v konjickih tlele?

No in ze uleteo... :D

A tko pol pravis... eh kao, ja saj butast, ko pojma nimam, sam zakaj bi ga imela? Modeli me zanimajo, cene ne, ker ga itak ne bom imela, tudi ce je 5,6 je predrago skratka. :D ;)

 

Aja, Cosma - golf ja, seat pa ne? pol pa kar mazda 6? xDDx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj za 1km na dan? Ok saj včasih jih je 10 x:Dx . Pač vse imava blizu in se nama ni treba voziti vsakodnevno daleč.

 

Na leto narediva tudi nekaj tadolhig voženj....takih 2000km + , takrat je zelo fino, če imaš udoben avto. Po Evropi se voziva z avtom, kar je več kot 1500km pa z letalom.

Sploh imava čez poletje kar nekaj dolgih poti ponavadi. Takrat sede udoben avto.

Zakaj 6? Ker mi je všeč. Midva bi recimo lahko za najine potrebe kupila 2 kolesa in rentala avto, ko greva na pot, bolj poceni :vio:

Rabiva pa malce večji avto, ne recimo Fiesto ali Clia, ker ne bova imela zaenkrat 2 in mora ta služiti, vsem namenom.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah rentat, 1 car je ze dobr met... ja, saj res, sem se spomnila, da poznam tole 'pot' silno. ;) :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>no, po babje ja...

 

"modeli je ne zanimajo" xrolleyesx

ne vem, ce si morda mene mislil, si narobe prebral Bobnar - jaz pravim da me modeli zanimajo, cene pa ne.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...