Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

Aha - men volvi niso bili vsec, taki moski (mars, saj to sem ze pisala), pac pa zdaj so pa kar lepi, so omehcali malo linije. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Ma tu pa jaz sam gledam in te obcudujem, res ful ves! x^x - ne ono napiflano, neko nastevanje podatkov kao nekaj, da bi recimo hotel fascinirat, pac pa tud 'diagnozo' po opisu znas postavit, kaj bi lohk vse zivo bilo pa tak... meni je vedno fajn, ce kdo veliko ve, sploh s podrocja, ki tudi mene zanima. ;)

Vsega se mi pa tud ne da poslusat. :P

 

No saj potem nekje pa ne morem vec sledit v teh 'moskih avtomobilskih debatah.. ventili, ono tretje, tega pa ze ne stekam vec. :)

 

A ni hec, odkod pride nek prav uzitek, prav ono, ne vem, recimo je po tv oddaja, kjerkoli, bom vedno gledala (razen na discoveryju sem ze sita onega setsavljanja avtov, ki sem ze 100x videla vse)... hecno, pa tolk sem bila 'proti' (no ceprav, tudi ko nisem vozila, avtomobili so me vedno zanimali in ze od nekdaj poznam velik razlicnih znamk in modelov)...

 

In tudi po tem vidim - v lajfu sem sodelovala poleg tegale na dveh forumih - eden je bil 'macji' (to tud cist shizim, itak, od malega), drugi pa avtonet. Evo me. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men so tud zdej šele postali Volvi všeč, sam zdej pa ful.... :palec:

 

Aha, thx Bobnar. Kul :palec: Razmišljam tud o S40, ja.......in seveda tokrat res o črnem in z usnjem. :inocent: :palec: x:px Mah, ta čas kaj se bom "odloču" bo že nov model zunaj, bemu....Sam ti zdej pa so res res :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, to :palec:

Ko so v osnovni šoli vsi brali Mikijeve zabavnike sn jaz bil že naročen na Avto-magazin x:Dx

x:Dx xDDx x;)x :palec: (jaz tud jih gledala vedno, ko je foter dobival, pa taglavno besedo ze kot majhna imela, katerega bomo imeli) xDDx x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>Men so tud zdej šele postali Volvi všeč, sam zdej pa ful.... :palec:

 

Aha, thx Bobnar. Kul  :palec: Razmišljam tud o S40, ja.......in seveda tokrat res o črnem in z usnjem.  :inocent:  :palec:  x:px Mah, ta čas kaj se bom "odloču" bo že nov model zunaj, bemu....Sam ti zdej pa so res res  :palec:

Mick, meni se tudi zdi, da je volvo dbest izbira za pravnika. xyesx

Jaz tud 'navijam' za crnega. x8Dx :palec:

A ne, zdaj so sele res lepi in da bi ga imel. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Modeli x:o)x ..... k to pa mi ni jasn....zakaj za pravnike? Mah, k sicer sam se ne prištevam glih med tipicl pravnike......No, pa vseen, zakaj se vama zdi dbest za pravnike? :vio:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja mora bit v visjem rangu, pol pa nekak tko, po filingu...

Glih z marutijem al pa s katro si ga najbrz ne bos rpedstavljal :D, tam golf tud ne, audi al pa volvo, kaj tacga, al pa mazda 6.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ahm. Hehehe, zanimivo, da tako misliš. So me neki časa zezal nekteri ja, tam pa tam delaš, pa se voziš s 15 let starim golfom x:o)x x:Dx No, zdejšnji moj kar tud ni bog ve kaj, pa tud je že desetko dosegu....Kaj pa vem, velik dnarja gre za tak kar, pol pa mi ga vedno nekak zmanjka al pa mi ga je žal dat za kar......sam ta Volvo me pa rajca, ja x:px . Res, tud Mazde so mi všeč.... :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, verjamem, sem dolg razmisljala tistega golfa tamle, pa ga pustila not, stekam..

Morda zgleda, da ne maram golfov, nasprotno, menim da je dbest avto, sam se mi zdi mal rpetirana cena, ob tem, da je to za folk narejeno, druzinski, itd. - torej se je razsel s svojo prvotno zastavitvijo... Je ze kar luxuz skoraj v bistvu, ga ne mroes kar tko imet... pa tudi vsec mi je novi golf, ampak pac... mora bit v bistvu limuzinca, tud ce manjsa. :vio:

 

Npr. Mitja shizi na saaba, da ga moram skor mal prepricevat za bemvla, je dolg precej nihal, ta je tudi gudi. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja mora bit v visjem rangu, pol pa nekak tko, po filingu...

Glih z marutijem al pa s katro si ga najbrz ne bos rpedstavljal :D, tam golf tud ne, audi al pa volvo, kaj tacga, al pa mazda 6.

Marsa: vsi pravniki ali pa sodniki, ki jih jaz poznam vozijo BMW...vse veliko in temno xDDx ....moram prav razmislit, če se ne seznanim najprej z avtom in šele nato z voznikom x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja no, če je v avtu še črn poslovni kovček(pa čeprav imata malico notri spravljeno), potem je čisto možno xDDx

Tri dni nazaj s sosedo čvekava pred hišo, ob nama se ustavi BMW( karavan), švaba...me pozdravi , pred 20-timi leti smo bili nekajkrat skupaj na morju( očetov poslovni partner)...Pa pravi: sem se postaral v tem času, kajne?..in soseda hitro: O sploh ne, čisto dobro izgledate xDDx , ja, pa kaj še...Možakar se odpelje in pravim sosedi: A ne draga moja, z leti pa ženske začnemo čisto druge kvalitete cenit pri moškem( avto je bil pa res morilski) :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx morilski! :D

... midva imava itak sinjega - starejsi model, kot v spremstvu Clintonovem. ('midva imava'; jaz mam fiesto, midva imava pa bemvlna. x:px x;)x)...

 

*tule je pa fotkica (iz tele teme, ful postov nazaj):

http://www.lunin.net/forum/index.php?act=A...pe=post&id=1580 x:Xx xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx Saj jaz tud shizim na saaba - moja pripomba je, da jih ni tolk kot bemvlov, tezje kake dele dobis pa tko... (drugac pa jaz 'shizim' na skandinavce, sploh tehnika, benefon mobi je bil dbest of the best, pa jih ne delajo vec, pa veckrat se navdusujem nad cim).

A se mi zdi da ipak ni tko karizmaticen - recimo 1x sm v enem dnevu videla saaba enga hudega, pa (najbrz prvic) osemko bemvla! :vtz: heeejjj, ni sans, skrije se pred bemvlom, no. :D

Npr. - tudi X5 mi je karizmaticnejsi kot podoben model merdjota, ceprav je tud merdjo zakon (jaz sem tle po fotru, a ves, juznjaki in cigani in taksni, sam bmw al pa mechka :P - fotr je imel kake 4 forde ali vec, pol pa sam se merdjote). :)

Mi je pa tud meni stajlish saab.

ja, vem!! :2src: pilotski, med zicema, ze Mitja navduseno 'porocal'. :D

 

ja, zadnja leta so mi alfe spet vsec, kar hude so ene.

Ti tole - a to je ta mali sporten? Hudo, zandjic sem ga videla, ful cortik. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ves kaj mi je se vsec pri bemvlu - ko vedno slisim, ko prihaja Mitja dam, pa letim vhodna vrata odpirat, brez da pogledat cez balkon ali okno. :)

Ta sound! :2src: x;)x

 

Mick - se stirnjam z Bobnarjem, res je, ne ravno da morjo zdaj pravniki kao - saj je rekla tamle Enja, da majo bmw-je kao, ampak... vsakomur pac pase en tip avta... Npr. midva sva shizila na viso, ko jew bila 'frend' in sva hotla Xantio tedaj - bmw je jasno ful boljsi, je pa zanimivo, da ima tud Xantia tako lep zadek, skoraj podobno kot bmw, je lep dizajn, men so vsec te limuzine, al pa sedemka bemvl, hudo, sam ni za naju to, se manj zame.

Zame je honda civic. ;)

Bi moral bmw zacet delat te manjse - recimo enka mene celo na mazdo mal spominja... precej velika je...

Jaz bi imela tako fiseto kot zdaj, sam novejso - sam take pa ni - ker novejsa od moje mi ni vsec, tocno taka kot imam jaz mi je gud. Mislim tocno tako sem ogledovala.

 

Heeeej, ravno prisel Mitja, pa mi je prinesel brisacko, copatke in se nekaj, tak setek, s Toyota znakcem. :) x^x

Jaz pa glih v avtih. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravzaprav poznam dobro samo eno firmo italijanskih jaht...in je zaenkrat zadovoljstvo :palec: Zato lahko recem, da delajo dobre jahte. Ker je pac firma italijanska.

 

Vcasih tvoje "pikanje" sploh ni na mestu...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hm, no, morda je opredelitev na pravnike malo ozka, kaj vem, zdi se mi da tebi paše... Recimo pri Volvu ni poudarek na vpadljivosti ali nekih ekstremnih performansah, ampak bolj na kvaliteti v celoti, ima nek svoj imidž, trden, zanesljiv... Malo za hec, zdaj si v tapravih letih za takega Volvota (S40, 60) x;)x

Yess :palec:

 

V bistvu si me s tem komentarjem presenetu......mi je zdej Volvo še bl všeč x;)x x:Dx :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

Mah, zdej prek stanovanjske nacionalne sheme šparam za en soliden brlog..........prišparano v okviru te sheme pa bi naj šlo za avtek........za brlog pa kreda......čez eno leto zaključim 5-letno udeležbo, pol pa bomo vidli. Sm bolj racionalen, preračunljiv pr teh stvareh, kljub temu, da me mika k satan. No, pa saj ta k si me je zdej na pol ponujal se mi ne več, tak da.......

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pih. Jahte, in celo - ali italijanske ali ameriske? xDDx

 

To bi bila tud tema za odpret v bistvu... - ampak ne v smislu - katero imate in kako skrbite zanjo x;)x, pac pa kaj jaz vem, kaksne zanimivosti, ali si sploh zelimo to itd.

 

Ja, Mick, ni druge ocitno... xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...