Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

mah psihopat... sej noben tm ne parkira sam mizar je takrat za par urc k je rabu met stvari bliz. ker jez drugje parkiram in vsi ostali drugje parkiramo... sam zdej bom mogla še bl stran da nav kdaj ponoč spet kej ušpiču... samo zdej je kr mir... zgleda da je dosegu svoje maščevanje... jz bi sam mir rada... pa brez škode... nimam jz dnarja za stran metat... mi avto že dva tedna zdej stoji na praznih gumah.

 

in kar je najlepš, da sem gume zamenjala lih ene dva tedna prej... :sniky:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

ampak tale mizar ga je dober zjezil da gre deca kr not v flat zalimat.. :wOOt:

dost hujš ko tista moka.. pa se mu je spipal, ko praviš je že tak odpulen.. xrolleyesx zajeban tole, ko tkole je lahko da ni konca, al pa da kter kterga fenta..

menda ja ma zdej revenge popoln.. da ne bo več težil.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

upam ja... k jz mu lih zato nočem nč vrnit... k se pol ne bo končal pa bogsigavedi kaj si bo zmislu..

 

za mizarja pa :palec: car! če bo tale sosed še kej poskušu bom mizarja nazaj poklicala :fiju: x:Dx x;)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo... obljuba dela dolg... sicer je blo mišljeno Aiwi na OS, ampak pol sem pa ugotovila, da bi mogoče še koga zanimalo, pa bom dala sem gor... Se opravičujem, če se to ne sme delat....

 

Če bi kdo imel en soliden avtek, mam enga za vas.... pa full je ohranjen (od "tašče" x:Dx ), se je vozila le do službe pa nazaj (1 km v obe smeri... :inocent: ).... tukaj so pa podatki:

 

Fiat Bravo 1.2 16V Steel 80KM

letnik 2001/ avgust

32000 km, 1. lastnica, redno servisiran+ servisna knjižica

elekt. pomik stekel, elekt. zaklepanje, elekt. in ogrevana vzvratna ogledala

servo vola, 2x airbag, meglenke, metalna (modra) barva, avtoradio

 

cena: 1.7 mio

 

Jaz pa garantiram da je k nov... pucal so ga vsak vikend (by moj dragi xDDx ), pa notri še diši po novem........ x;)x x:)x

 

Če koga zanima, naj pošlje OS

 

LP! Tinchy x:Ix

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam Nissana. Micro. Prej imel francoza. Nikoli več ne bom kupil nič drugega kot Japonca.

 

Imam ga 5 let. Star je bil prej 4 leta. Zanj sem dal polega rednih servisov...0 tolarjev. zero.niente.null. Nissan je zakon. To ne crkne, lega in pozicija na cesti odlična. Menjalnik natančen. Zame je to važno. Da se pelje. Da je cheap. ekonomično. Japonci so po mojem prav to.

 

ne zamenjam!

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni ga... :8): tvoje fotke namrec

 

saj ti bo ratal - mors risajzat pa tak, mal probavaj... x:Ix :sori:

 

Jaz pa shizim drugac na hondo (civic). xDDx

da o bemvlu niti ne govorimo. x8Dx

 

** jaz sem hotla met micro enkrat... xscratchx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, nisem vidla. xDDx

ves kako das... browse - pol pa snames s svojega racunalnika...

Joooj... saj je cist simple...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne zdaj me je ze vec v interesu... :D

 

Mikra je premikro zdaj... cikam na... micken vecjo varianto, imam fiesto in je zame zakon, taka spesl serija al kaj... xsrcx, ne mors verjet... 10 let staro kupila pred dobrimi 2 leti, pa dela kot urca, sam usedem se... pa potegne tud ...175... vec pa nisem probala, ampak 160, 170 v totalnem nalivu, recimo, preizkuseno drzi se dbest, bremze, vse, no... blazno sem imela sreco s tem nakupom, kot tudi z bmw - star vec kot 10 let, imava ga ze 5, 6 let)... no z nobenim od njiju nobenih stroskov... gres dol, se usedes, odpeljes. zakon. x^x

 

ejj, ne vem, kako je s fotko - jaz sem... les, ce ne beton za tehnicne zadeve. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Toyota Prius ko bo čas (kmal) pa če bo dnar (kr dragi teli hibridi :C: , sam porabjo pa mal :palec: pa ekološko čisti-da ne bom po nepotrebnem naše predrage Zemlje onesnaževal :vio: )

 

no ja, po drugi strani je pa Honda Civic Type-R tut dobra :vragec: (sanje pač)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hm, nisn dobo revije Mobil :o|o:

 

Bmw 1 je zdaj v akciji (mislim da lanski letnik) za 5 mio...

Men je grd.

 

Mazde me ne ganejo... noben japonc...kante...

 

Aiwa, obrni se na zavarovalnico, mogoče kaj poštimaš... če ne, pa ubodi ene cheap gume, saj za to igračko ne rabiš neke specialitete.... Po moje dobiš vse 4 za 25 jurjev... he, glih za mojo eno :o|o:

 

Nekaj me meče.... kalkuliram če bi mi šlo vun za Audija A3, novejšega... :o|o:

Mah, morm manj na pleh mislit, me skoz potegne x:px

 

 

Men to tak nkol ni blo jasno kak te revije talajo? Kaj pa Žurnal dobiš?

 

BMW 1 morm videt v živo. Ene Mazde so mi ful všeč, pa kar dober avto je Mazda. Audi 3 mi je pa tudi všeč, ta novi model še posebej.... :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he he bejbe....

mišelka... moja jaraaaa....

 

tina... ti pa... he he he

evo kliota lih ne bi mela, sem si rekla, če pa že pa črnga.... in kaj maš ti??? seveda črnega... ŠKORPJONKA! hi hi hi x:Dx x;)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Michelle...  :wOOt: XC90... ooo moja lepota... tega bi pa jz mela....... x:)x  xDDx  :palec:

 

:palec: x;)x x;)x

 

Men so terenci itak xsrcbumx Volvotov, pa vecina nemskih x:Ix x;)x

Clio...jaz sem se takrat odlocala med 206 pa cliotom, pa me je na koncu 206 preprical. Baje so imeli kar probleme pol z njim, jst sm ga mela sam slabo leto. Pezoja nikol vec ( kot da tega ze nisem milijonkrat povedala x:Ix )

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...