Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

Pred kratkim sem o eni Vectri razmišljala, zdaj pa je naneslo, da jo bom par dni imela.

 

Moj avto gre namreč na servis, mam ene praske za popravit, pojma nimam, kako so nastale... :inocent: x:Ix

 

Pa mi je gospod pripeljal domov tisto vectro in rekel, na, pa jo sprobaj teh par dni, da boš videla.Baje je ful dobra, samo zelo trde sedeže ima, na poti v lj in nazaj že boli hrbtenica.

 

No, bomo videli, opla še nisem vozila, pa saj ne more bit nek kunšt...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

pred leti sem videl takle avto - (tega sem slikal pa danes zjutraj na poti v službo)

povem vam, da bo moj naslednji avto BMW serije 3, če bo le denarnica prenesla!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, thanx Katja! x:Xx res je zame tole, je pa hecno in zanimivo, ko ravno prednjacita najini znamki (pac to kar midva voziva). :D

Sam se zal moram v bistvu strinjati (ceprav imam jaz clie in ople zraven se v igri). ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:o)x ....kako black magic woman, pa magar v Samari, je ful dober  x:px  :vragec:  x:Dx

 

 

Se strinjam... pol je pa itak vsak avto dobr :D no mrbit rajš kombi :D hihi :inocent:

 

Fak jst sm pa vedno mislila, da je glavno, da ti je vsec, da je udoben, dovolj zmogljiv in razmeroma varen

 

Hja, če gledaš tko na avto... pol razmeroma hitr prideš do nemških avtov in razmeroma še hitrej do BMW-jev ... ampak kakšno je življenje ki ga človek gleda tako.... heh, :o|o: i need some fire :2src:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: sej men tud najbrž ni.... nvem nekam spešl more bit zame, en tak k nima vsak... BMWjev mam pouhn kufr... to sem ziher, evo najbol pogost avto kar jih vidim tko čez dan je ziher BMW (je res da drugih najbrž ne opazim, vsaj tolk ne...)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ej, thanx Katja! x:Xx res je zame tole, je pa hecno in zanimivo, ko ravno prednjacita najini znamki (pac to kar midva voziva). :D

Sam se zal moram v bistvu strinjati (ceprav imam jaz clie in ople zraven se v igri). ;)

 

heheheh.. sem se spomnila na fiestico! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx pa pomisla, da boš tole kje kometire.. x:px

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej Bmw je itak tak avto, k si lohk kr usak prvosc nov model xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

 

in me ful zanima kok več duše ma hunday kot bmw???

x:o)x

 

Ne vem..ce govorimo pol prav tko o dusi avtomobila, gre za kak avto, k te na kej spominja. Kak star avto, na katerega te vezejo spomini. Nekako tko.

Drugac je pa vse to z duso en tak velik larifari, da je ze prav bedno x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdej bi prou pasalo neki, kar fajn štarta, ko pohodiš gas x:px x:px ...pa ena proga brez drucga prometa...pa gremo našiiiiiiii.....kako je že tista o koruzi... :inocent: x:Dx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa ne sam na vicu, bemvlnov je v LJ FUL. x!x

 

Mushi, saj... saj jaz veckrat kolnem kake fieste pocasne, kake starije not. :D

Pa clie... :P :P ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj vem, saj Mushinega tud ne bi, kot mene nihce ne kolne...

xscratchx... mislim, zarad pocasnosti. x:px x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heheheh.. bom jst bistvo povedala.. x;)x

važno je kaj oz. kdo notr sedi! Če je tak čiko s klobukom, ne? x:Dx :inocent: Pol smo peceni.. da furamo za njim.. džizs... 40 ko je 50 omejitev, če bi mela enga džipa s štango spredaj, ne vem če ne bi svoje fantazije uresničila, pa ga ornk naprej porinla, da bi se pelu tolk ko se ma.. boljš 53, ko pa tole.. :vragec: x8Dx

Pa tisto šaltanje, ko je zelena, folk menda na menjalnik pogleda, aha zelena, pa pogled na menjalnik v kteri pa mam, aja pa ročno še morem odtegnat, pol pa spelje, ko bi že 3 avti šli skoz.. jst pa si predstavljam kaj bi s tankom, džipom pa takimi vozili delala x:px vroooooooooommmm.. :wOOt:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne sam je sponski..

saj zame se je tud cas ustavil - moja je 'boljsa' (zame, sem si to predstavljala, zamislila) kot ena serija kasneje, pa ceprav ona *novejsa* in tako ?boljsa?. :D ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D uh :D hehe ;) sam res BMWjev je ogromno, k se furam po avtocesti skoz mi kšn v rit leze... sam res dve marki k neb mel sta Merđo, pa BMW, lahk volvota, al pa audija, mrbit kšnga angleža... uh bemu sem se spomnil na triplovega jaguarja uf :P to ja :P evo da mam keš, jaguarja... prec, kaj BMWja... če lahk dobiš za podobno ceno (ajd 2x več res ni tolk dost, če maš keš) vum vum, hehe skratka...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...