Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Joj kroki kok si ti hecen!! xDDx

se ti zdi, da mors tolk razlagat... xrolleyesx

 

sam - pases v CG . ti cist izi, jaz cist spon (namest da bi bilo obratno).

Mater se bova ujela.

Po mojem se bova ze hm, odvisno, kje bova zacela, ampak recimo okol Zuzemberka sklala totalno! x:o)x x:Dx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saab saab saab :D uh kašne rakete :P :wub: najbolš da očija nahecam da si ga kupi sebi :D pol pa se uštulim hihi jeah jeah vuuuum vuuuuum :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saab :xx!: Nino ali si zgubil okus za avtomobile? x:Dx :vragec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Ti ful skaces iz enega cenovnega razreda glede tvojega avta, na cist drugega. :)

No, men ni vsec.

 

Aja zadnc sm gledala TLP, k Colja predstavlja razlicne avtomobile. Tokrat je bil Spyker. 4,5s - 100 pa 400 konjev, ampak toook grd x:o)x

 

Contesa, men se tud tko zdi x;)x

Popravljeno -> Michelle
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa je makina! x:Dx :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prostora več kot dovolj! :palec: x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Saab :xx!: Nino ali si zgubil okus za avtomobile? x:Dx  :vragec:

 

za tvojo okus iščem eno opl tigro :D hihi se kr resno spogledujem s tem... saab je pa ena taka miljonska fantazija :D hihi

 

uh kaj vidim gor en luškan BMW... teh je pa malo :inocent: morem rečt bodo še kaj pogruntali... tam gor eh ...

 

:D grem js nazaj na kupejčke :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

malinovec! x:Dx

 

hej, smo ze xx strani nazaj govorili (saab).

Meni je saab mega x^x :palec: - sam med bmw pa saabom pa navijam - ve se za koga. ;) :palec:

 

... ce kdo ni cist ziher - bmw je to... jasno...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nisi razumel.

 

Magnet se nalepi pod volan.

In ker je pedal za plin ponavadi iz zeleza, ga ta magnet vlece gor..in posledicno je pedal manj pritisnjen in avto manj porabi.

 

Po moje  x:o)x

 

x:Dx Če si poročen in se žena pelje s tabo ne rabiš magneta, ti pripada zavora x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, fantje... Kakšne mate to..... x:Dx

 

Moja formulca je včeri kr neki "kašljala" zjutri.... :sori:

Vžgal je ok, pol sm šla pa ven šipo zdrgnit, je pa kr neki kao moč zgubljal, ampak ni ugasnil... tko neenakomerno je bil slišat v leru.... Upam, da dons ni tok mraz... k pol sm pa še slišala, da je dost folku nafta zamrznila.... :eek: Jz mam pa tudi dizla!

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Joj, fantje... Kakšne mate to.....  x:Dx

 

Moja formulca je včeri kr neki "kašljala" zjutri....  :sori:

Vžgal je ok, pol sm šla pa ven šipo zdrgnit, je pa kr neki kao moč zgubljal, ampak ni ugasnil... tko neenakomerno je bil slišat v leru.... Upam, da dons ni tok mraz... k pol sm pa še slišala, da je dost folku nafta zamrznila....  :eek:  Jz mam pa tudi dizla!

Vcasih ni problem v nafti, ampak v nezamenjanem filtru goriva.

V katerem je vec vode pa ostale svinjarije kot pa nafte x;)x

 

Ampak pri -25 je pa lahko tudi nafta vzrok. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

petrolova nafta nej nebi zmrznla do -18C se mi zdi.(ampak samo zimska letna zmrzne pr -10) Ker se iz nafte pri takih temperaturah izloči parafin, in nafta se zgosti....pa zmrzne :wOOt: v glavnem obstajajo tudi aditivi, ki jih dodaš nafti-pa ti ne zmrzne tudi pri -30 in manj... x:Dx

 

p.s. triple kaj ti jokaš? x:Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>petrolova nafta nej nebi zmrznla do -18C se mi zdi.(ampak samo zimska letna zmrzne pr -10)  Ker se iz nafte pri takih temperaturah izloči parafin, in nafta se zgosti....pa zmrzne  :wOOt:  v glavnem obstajajo tudi aditivi, ki jih dodaš nafti-pa ti ne zmrzne tudi pri -30 in manj...  x:Dx

 

p.s. triple kaj ti jokaš?  x:Dx

 

 

Malo morgen....štirinajstdni nazaj hočem natankat,v avtu natlačenih devet ljudi smo šli sankat na Storžič...V Tržiču na pump...nafta noče tečt...bemu ..pa gužva pa vsi tisti pogledi in komentarji" baba pa še natankat ne zna.."

 

Odfrčim do blagajne...pa zmignejo z rameni..."Nafta nam malo zmrzuje"Saj je šel pogret...a s prenerjem, al kaj :wOOt: :sniky:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ja tole od Petrola sem slišala, hehehehe ko mi pa na OMV-ju oz. moj.. Njemu ni nč avto crkval.. sem jih pa dost vidla včeraj in danes ko so stal ob cesti pa kadil se je full al pa so se komi premikal.. pa finta tole, ne da ti ne bi užgal pa basta, očitno zakuha tud ko se že peleš pa pol ga pros al kaj.. na sred avtoceste..

Jst tolk vesela da mam avto na bencin!

Pa mraz cooll.. sam da snega ni...pa se spet napoveduje..

Pa tale disel, kaj ma tole bedno ročko za tankat, res.. se ne usede fajn notr.. kot da bi bli v kaki Gruziji al ka... pol pa prvič gledava kaj notr ne gre.. ko so pa dve velikosti (debeline) teh na pumpi..

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa tale disel, kaj ma tole bedno ročko za tankat, res.. se ne usede fajn notr.. kot da bi bli v kaki Gruziji al ka... pol pa prvič gledava kaj notr ne gre.. ko so pa dve velikosti (debeline) teh na pumpi..

 

 

x:Dx :vragec: :switz: :mad2: Točn tak..ta debeli pa ta tenki x:Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede nafte, tankam na petrolu, omv in interini in ni nobenih težav. Se pa mi zdi,da novejši dizli so ,slabši so,te variante common rail ,tehnologija skupnega voda( a to je to,ker imam en tank iz katerega teče po eni cevi x:Dx x:Dx ) , mam golfa letnik 90, pa me je pojahal edino akumulator v teh dneh , ko je Ptuj med najbolj mrzlimi mesti v SLO; pa ni avto garažiran. Sem pa opazil v enem dnevu na avtovleki kar dva nova A6 naložena,ki so ju peljali k serviserju Audi na Ptuju. x?x x?x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...