Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

Jaz se tud cudim, kako da ze vec kot dve leti, v najhujsih snegih, mrazih in zimah, hudih poletjih in vrocinah, torej razpon od nekako minus 20 do plus 35... nisem 1x imela tezav s tem... In se sam usedem, ga vzgem in gremo.

Vidim pa folk, ki jim ne vzgejo hudi, pa novi avti.

kako to? xnckrivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

:sori: x:o)x

 

... enega reveza poslusam zdajle spodaj ze nekaj casa... po mojem tko tisci tisti zaug al pa nabija tko z bas tachko. :D onjonjonjonjonj..kh... onjonjonjon... khk...khhkk.. onjonjonjonjon... khrkkhkt.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

unle beemvejc gor je res megastičen... x:px ...gas do ploha, pa gremo naši...sam tud kakšne na dveh kolesih bi bil prva liga, čeprav ne še v teh temperaturah x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj se mi smili, Mushi... :)

saj zdaj je nehal, ne vem, al mu je ratal vzgat, al je obupal. :)

 

Ja, uh, bemvlcki..... :2src:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah, seal, jaz zal veckrat delam s stvarmi kot svinja z mehom... grozno, res, sam pac priznam.

Tako je bilo tudi s kakimi avti ze kdaj, z moskimi pa sploh. V bistvu leps za avto skrbim, pa se to slabo. x:Ix

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa vem... moskih ocitno nekak sploh ni tolk motilo, to je res... xDDx

sam to se ne pomeni, da sem lepo ravnala. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej ravno sem hotla dopisat - da zato so pa zame 'japonci pa nemci' (avti).

Zmogljivi, zanesljivi, taf... ki lohk kaj tud prenesejo.

Pussyji pa niso zame - nit cloveski, nit avtomobilski. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x

 

... ampak v bistvu pa ni svoh tale primerjava s tipcki...

in avti...

Mora torej bit jasno dbest in nam mora 'pasat', mroa nam bit jasno tud vizualno vsec, da sploh izberemo prav tega, da nam 'v uch pade', mora bit zmogljiv, na dolge proge, pa tud na kratke, mora znat dat gas v sekundi do 140, ce je treba (xDDx), mora znat pa tud 'jadrat', 'plut' po cestah, suvereno in izi. Mora met do daske mozen gas, a tud dobre bremze. x;)x xDDx

Moram se, ko v njem sedim, dobro pocutit, x:)x, mora mi bit dost velik (prevelikih pa ne maram), mora bit mal sporten, fit, gibljiv...

Torej tam nekje okol od honde civic do bmvla 530, recimo. lohk karavancek. ;) :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x;)x

 

... ampak v bistvu pa ni svoh tale primerjava s tipcki...

in avti...

Mora torej bit jasno dbest in nam mora 'pasat', mroa nam bit jasno tud vizualno vsec, da sploh izberemo prav tega, da nam 'v uch pade', mora bit zmogljiv, na dolge proge, pa tud na kratke, mora znat dat gas v sekundi do 140, ce je treba (xDDx), mora znat pa tud 'jadrat', 'plut' po cestah, suvereno in izi. Mora met do daske mozen gas, a tud dobre bremze. x;)x xDDx

Moram se, ko v njem sedim, dobro pocutit, x:)x, mora mi bit dost velik (prevelikih pa ne maram), mora bit mal sporten, fit, gibljiv...

Torej tam nekje okol od honde civic do bmvla 530, recimo. lohk karavancek. ;) :P

 

ej super definicija hmmmm avta ali moškega oz. primerjava x:Dx xokx

 

hmmmm pa sej obratno tud velja x:px x:Dx x;)x x^x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja saj... pac... saj je tud nekaksen spremljevalec, pa zelo fizicen in oseben stik imas z njim. In ful ga imas rad, ko ti prec vzge, in kolnes ga, ko mu guma odpade x:Dx x:o)x ... in taksno...

 

Moski so tu po mojem mal na slabsem... al se pa motim... po mojem bi moski tud vcasih kar gas takoj do 170, pa nic 1., 2., 3., slowmotion pa to...

Ceprav - eni pa imajo radi take, ki jih je treba skoz nekaj ujckat in pedencat in ki torej stalno nekaj jamrajo ali pa je z njimi ful dela.

x:Dx x:Dx haha.. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja Marsa, z avti je kot z moškim, če lepo delaš zjim ti bo hvaležen in dobro služil, če pa ne......pa veš kak je...  x:Dx  xrolleyesx  :fiju:

 

še dobr da niso avti ko ženske.... :inocent:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj so tud... muhasti in zafrkne te, ko najmanj hoces ali pricakujes... :D

 

:vio: Thanx Milf - :palec: - je bilo lepo uch vrzt...

Mi jih je kar par vsec, bmw pa se mi zdi skoraj pre--- kichast mroda....

Vsec mi je tam ena alfa, pa ta nek jaguar (ko je zelo minimal, kar mi je vsec), pa nek bentley al kaj je ze.... Men ni vsec tolk ta futuristicen look.

A je lepo pogledat, vse se shajna in vse... pa zelo lepi kolorji so, tale audijeva rdeca (ceprav car mi ni prevec vsec, prevec okroglast), pa aston martin bi mi bil vsec, ce ne bi bil rumen.

Pa neki sportni pinifarino al kaj je ze... in ferrari..

Mah, saj jih je ful ful shus.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot voznik=čisti kozorog

 

Janez Blond, mislm James Bond je najprej vozu Aston Martine (DB4 in kompanijo), pol Lotuse (en Esprite vem da se je v podmornco spremenu) pol so jim BMWjevci dnar dal (kupil so propadajočega Roverja) pa je zato vozu 750i pa Z8, pol so pa BMWjevci Roverja prodal zarad preveč izgub, pa je Janez dobu nazaj Aston Martina Vanquish.

Upam da nism česa pozabu, sam sabov se pa res ne spomnm.

 

Vsi govorite da so nemci pa japonci najbolši...iz tega se v bistvu da sklepat, kaj od avtov pričakujete-tkole recimo:

 

Nemci: masivnost, znamka, moč...

Japonci: tehnika, zanesljivost, včasih moč pa športnost

sam tuki so pol še druge:

ostale azijske znamke so za tiste, k si japoncov prvošt ne morjo (al pa tut za kšne bl preproste voznike, k od avta ne prčakujejo velik)

francozi so za užitkarje (udobje - a se je kdo pelu v pežoju 406)

američani so pa za tiste, k majo radi veliko (morda za kompenzacijo x:Dx :vragec:)

 

Kva pa vem, jst med francozi pa japonci niham, sam bom na konc skor ziher enga mejhnga japončka za tapru avto vzel (kšno Nissan Almero al pa kej takga) :palec:

 

chameleon

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj zato sem pa shizila na marutija... japonska mashina, indijska ostala plastika. :D ;)

Pa tko... drugac pa - vzgal, peljal, delal takorekoc 'na vodo' skoraj. :)

 

saj men so tud francozi kaksni vsec, ampak od francozev pol citroeni... mal pa ze mora bit... tud look pa ideja. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kajšno mazdico sem js zdaj gledal :D uhjej kako kjut... :P mnjam mnjam Mx5 črna hardtop waaaa :D le mal predraga je za kšnih 700jurjev....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bemu, glih sm se sprijaznu, da z Volvom ne bo nič......S40 mi ni všeč dovolj, S60 je predrag.........in glej ga zlomka, ko ti ga Volvo rukne ven novga S40, ki je porihtan točno tk k sem si zamišljal. :2src: Sem si ga šel pogledat, znotraj je sicer mal pust, sam pa prava stvarca. Bemu, ko si not vsedeš pa to..... x:px No, pa bendžolo 1 sem si tud šel pogledat. Sicer mi od zad ni tolk všeč, drgač pa sm mislu, da to bl ženski avto, pa ni, je kar prava mašina. :palec: No, mam zdej te dneve kaj dodatno za tuhtat........pa tolar sem pa tolar tja, pa tolar od tod pa tolar od tam... xcivx :o|o: No, nism še šel Mazd gledat........Pa nekak nism mel v planu čist nov avto kupit.......hm. Mah, si bom vzel čas za bluzenje, sedanji avtek ga še kar vredi pegla.......Sam ta nov Volvo S40 ..... :2src: x:px :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je pa mazdica 3 tud vsec kar precej... :)

 

Drugac pa - novi volvi so res lepi...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...