Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>Mick, to pa zveni kot moj okus za avte... Volviči (vsi po vrst!) pa bemfl 1..... njami...... Sam kaj k je mal  prekruto za moj žepek.....  :xx!:

 

:palec: ...pa saj za moj so cene za te avtke tud mal zlobne. x:o)x x:Dx Saj se še nisem odloču. Vendar me ultra mika. Nikol si še nisem kupil avta po svojem okusu, vedno strogo ekonomični nakupi, škoda dnara za pleh, pa še nikol v življenju nisem vzel kredita (kar bi bilo vsaj deloma v primeru nakupa tazga avta potrebno), tak da........bi že bil čas, da eno orng všpičim v tej smeri, ne x;)x

 

Ja, Marsa, Mazda 3 na fotkah tud dobro zgleda :palec: , pa tud nasploh je dober car. Ga morm še v živo it pogledat. Sam so pa cene baje tud precej zasoljene, tak da pol k vidiš, da bi do npr. Vollva S 40 falil "sam" kak dober milijonček.... :vragec: x:px No, to tk na pamet pišem, ne vem kolk stanejo Mazde, vem pa kolk stanejo Volvi in BMW 1.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, drage so mazde. :||

Jih nisem prav dost vidla, a zdaj pa nenadoma jih ful vidim - meni je zelo vsec.

V bistvu me moti (od bmw-ja), da je enka kar malo mazdi podobna...

Sem mislila, da je vecja, je pa tam nekje okol kaj jaz vem... honde civic...

 

Mick, ti kar volva glej. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BMW 1 ?? pa to sploh ni avto,to je za tiste "wanna be", ki si ne morejo privoščit vsaj bmw 3 pa si kupijo 1,samo toliko, da lahko rečejo,da vozijo oz. imajo "novi" BMW x:Dx
honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh, đebe me oprema mal......Rad bi usnje (cca. 350 jurjev zravn), pa dobro muziko, ker ne morš svojga vgradit (kakih 100 jurjev zravn) pa še enih par stvari, pa si kar naenkrat na ....milijonu zravn :eek: :eek: Tak ko bluzim, bom še kar neki čas na tem caru ko ga mam, zgleda..... xrolleyesx Al pa ne x:px , računam k strela x:Dx Dans sm šel mal vohat kak je s kakim kreditom, k s kešom ne bo šlo vse.....Bemu, treba met poroka, ker če ne sam zavarovanje kredita plačaš enih 150 jurčkov :xx!: Pa npr. na 3 milijončke krede jim plačaš skor milijon obresti pri kreditu na 7 let.....pa tko.....Mah, nisem zaletav pri tem, ni šans, da mi zarad cara kakorkoli trpi kvaliteta lajfa....nope. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj je prav da ne... tu se jaz nisem. :D

 

Ja, se stirnjam seal, vsaj trojkica, ceprav meni je 530 ono pravo. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>BMW 1 ?? pa to sploh ni avto,to je za tiste "wanna be", ki si ne morejo privoščit vsaj bmw 3 pa si kupijo 1,samo toliko, da lahko rečejo,da vozijo oz. imajo "novi" BMW  x:Dx

 

Pih, odvisn za kaj ga rabiš, če ga rabiš za frajerišenje, kar mladiči pogosto rabite, pol res. :vragec: x:Dx Mah, men tu zravn ekonmija ful dela.......in tud tu je glede na porabo Volvič :palec: Ko gledaš porabo, pa npr. porabiš sam liter manj na stotko......je to 1000 litrov na 100000 km......in to je že kar neki dnar. Če prevoziš 200000 al pa je 2 litra razlike.....je to že ful dnarja za nas smrtnike. Pa avto treba tud vzdrževat, ne.....pa zavarovat pa to......Tak da, če se neb tolk na Volva palil bi mi BMW 1 bil čist ok. x;)x Privoščim si pa lahko še marsikaj več, sam ne, da ne bi drugje odtegoval, to pa ne pride v poštev zarad cara, pih....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BMW 1 ?? pa to sploh ni avto,to je za tiste "wanna be", ki si ne morejo privoščit vsaj bmw 3 pa si kupijo 1,samo toliko, da lahko rečejo,da vozijo oz. imajo "novi" BMW 

 

 

Pih, odvisn za kaj ga rabiš, če ga rabiš za frajerišenje, kar mladiči pogosto rabite, pol res.

 

no ja,če bi rabil za frajerijo bi si kupil letnik 96 ali 97 za miljon in pol dobiš 528 x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>saj je prav da ne... tu se jaz nisem. :D

 

Ja, se stirnjam seal, vsaj trojkica, ceprav meni je 530 ono pravo. x^x

 

 

Trojkica , lanski letnik, 28000 km prevoženih, ko nov.......so mel črnega in srebrnega.......pride manj k nov BMW 1. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma saj ni sploh tko! xrolleyesx

3 nula ni spet ne vem kolk, 2.8 je po mojem v bistvu cist dost, no...

Mick, zakaj pa nisi ubodel?

Nas je vec kot 10 let star pa ze kakih 6 let ga imamo. pa dela kot urca se vedno. pa djabe je bil. x^x x8Dx (pa videli not v podatke tehnicne vse).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehe, tist ki ga majo za frajerišenje rajš ne jejo, sam da so kao frajerji. No, pa še šlang so, pol. :palec: x:Dx Dans je tako frajerišenje tak brez veze, ker če nimaš res kao prestižnega avta, je tolk dobrih avtov na cesti, da s kakim starim bmw-jem pa tud, če je 7-ica, nisi bog ve kaj. Sem se spomnu, pred leti mi je znanc mehanik ponudil za mojga takratnega k novga golfa, počenega pa porihtanega pol v nulo Porscheja. Sm pa bil nor na Porscheje.......in bil je k nov, porihtan, tud stestiran, brez posledic zarad trčenja. Tak, da do na zunaj dobrega cara ni blem prit, uopšte..... x;)x Sploh ti, ki zunaj počene kupujejo, pol pa jih porihtajo, da so k novi......takih je na slo cestah še pa še..... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ma saj ni sploh tko! xrolleyesx

3 nula ni spet ne vem kolk, 2.8 je po mojem v bistvu cist dost, no...

Mick, zakaj pa nisi ubodel?

Nas je vec kot 10 let star pa ze kakih 6 let ga imamo. pa dela kot urca se vedno. pa djabe je bil. x^x x8Dx (pa videli not v podatke tehnicne vse).

 

V bistvu se mi je zdel zame mal prevelik. Pa tud preveč kubikature, preveč konjev, prevelika poraba, predrag za vzdrževanje........pa tud pogon mi na BMW-ju mal ni všeč.......... x;)x Je pa še vseen v igri. V bistvu gre za avtomobile, ki jih vozijo uslužbenci BMW-ja, pol pa jih po kakem letu prodajo........Srebrn je imel sam 20000 prevoženih celo, če se prav spomnim.....Zgledala pa sta res k nova. Mah, seveda, tud to je opcija še vedno. Matr bom zdej težil celo 2005 z avtki zgleda.... :inocent: x:Ix x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti kar tezhi - midva sva ga kakega pol leta zbirala (ali vec).. sva xantio hotla (skromno), potem pa so bmwji uletel, ko je bil en koneksn na tehnounionu.

Pa je padla ideja, najprej sva bila jasno proti, kao big money waste pa to. :D

pa vse, zadnji pogon pa to...

Pa je bil grafitni v igri, pa vsi mogoci.-.. no pol je pa tale uletel, pa sva vedela da je to to.. pa se sinji. pa tip je bil sco ali riba, pa smo not na probni voznji sedeli:

spredaj riba/sco, zadaj sco/riba.

Pol sva ga pa sam kupla. :) x8Dx :palec:

In nad zadovoljna, mislim da je bilo konec aprila ali maja 99.

sem ga tud ze vozila, ampak sam 1x (no parkrat v tistem cajtu, se iz Rijeke do slovenske meje). Hudo.

Po hvarskih ozkih cestah sem sla 80, pa misla, da grem 40 al kaj tacga (tedaj imela marutija). :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vem, je ze Contesa rekla (pa sem nekaj podobnega po mojem siknila, itak). :D :D

 

Saj je cist lustna, nic ne recem, pa opel cist soliden car - tko kot clio - pac sploh renault.

ampak definitivno slo izbira pac. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...