Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

Jaz pa včeraj na moji petki pokvarila hupo.

Me je ena baba tolk razpiz...., da sem tako pritisnila na hupo, da zdaj ne dela več...

hej, se te predstavljam, vš xDDx

sedaj boš pa skoz wakn zjala x:Dx

Veš kaj ,imam idejo, v trafiki si kupi piščalko, ha x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

kar se pleha tiče, sem bil zbirčna pri motorjih, kot pa pri avtih x:Dx . pri avtih bi pa itak sprobala vse. idealna verzija: testni voznik za vse znamke x:Dx x:Dx x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo ga... danes sem ravno na/pri/... fotkah... (dobila skene pri heleni)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O... kaj pa fiestica ("sam se fiestico spooliram... " etc.) x;)x... x:px pismu je odstekano, tale moj spomin...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a... aha... aja, hm, stekam, ja, pravijo... hm.. rja in to... :o|o:

 

Morda imam jaz kao sreco, ker s primorske scena? x?x

Skratka, jaz sicer malo km... (relativno, a ker vozim samo po mestu in vse), tam okoli 10.000 v enem letu, a mi je res nad... totalno sem zadovoljna, vse bolj, v bistvu celo... haha, ta je cist zblojena, a misl, da kar boljs dela? x:o)x x8Dx x:Dx

Ne, ampak... kaj bi vse lahko ze bilo... nekako... a ves... ipak - star avto, pa konc... prek oglasa... po filingu, se hecas??? :eek: x:px xrolleyesx :o|o:

xcivx xcivx xcivx

Ampak, ja... nekako... dela, se usedem, grem... zanesljiva scena in vse, saj sem ze 100x povedala...

Skratka, sponamo - se drzimo... :vtz:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se mi je zadnjič generalni direktor režal, ker sem ga parkiral zraven njegovega. Pa me je povprašal ali sploh zaslužim kakšno plačo, pa sem se mu potožil da mi lahko poviša brez problema. x:Dx x:Dx x:Dx ...
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se mi je zadnjič generalni direktor  režal, ker sem ga parkiral zraven njegovega. Pa me je povprašal ali sploh zaslužim kakšno plačo, pa sem se mu potožil da mi lahko poviša brez problema.

hoh :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole pa moj funky, ki mu je dons en marcedes dal lubčka (se mu nč ne pozna  xDDx )... sam slikca je nekam meglena, pa ni Daše, da bi spedenala tole, men se pa zdele ne da študirat, kako se to nardi   xcivx  x;)x

Kok je lustkan, Metaja (vceraj sploh opazila nisem, najbrz sem tako dolgo ukvarjala s komentarjem, da si vmes ze postnila ali kaj takega)...

Ful so mi vsec te barve avti. xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...
Najbrž ima skoraj vsakdo med nami oz. je skoraj v vsaki družini (vsaj) en avto..

 

Zanima me, kaj vam pomeni (vaš) avto?

Ali ste z njim zadovoljni?

Na kakšen način skrbite zanj in kaj od njega zahtevate in pričakujete?

Kaj vam je najpomembneje?

Ali vam je pomembno le, da vas prevaža iz kraja v kraj, ali vam je pomembna tudi znamka, zunanjost in to, kakšen vtis naredite z njim?

Ali imate takšnega, kakršnega si tudi želite?

Katerega bi si želeli, če bi za to bila možnost, ki je sedaj na primer nimate?

Uuuu, zanimiva tema.

Men avto pomeni ful veliko. Ker se vozim zelo dolge razdalje.

Kaj mi pomeni? Jaz se v avtu precej sprostim...rada se vozim prehitro, pojem v avtu, telefoniram ( na slusalke seveda :palec: )...

Ce sem z njim zadovoljna? Jaz imam karavana. Je v redi, ker malo papca... x;)x , ker je diesel, fajn je, ker gre ima pes v prtljazniku svobodno gibanje itd. Drugace mi pa ni vsec. Star je sele eno leto in je bil kar dostikrat na servisu ( neki kratki stiki al kaj vem). Baje je to kar pogosto za te francoske avtomobile.

Zanj v bistvu skrbim z rednimi servisi, perem ga, pa sesam...to je pa to...ce se kaj pokvari, raje fotru recem, ker jaz se ne spoznam lih najbolj.

Kaksen vtis naredim z njem, mi popolnoma dol visi x:o)x Zunanjost mi je pomembna, znamka...hja, so dolocene znamke avtomobilov, k se mi zdi, da imajo vse modele vizualno GRDE x:Dx Ponavadi so to kaki azijci x:Ix

 

Zame, za moja leta...je ta avto vec kot prevec.

 

Drugace so mi pa hudo nori avtomobili

BMW X5

VW Touareg

BMW-jevi sedmica in sestica

in od malih C3 :2src:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak BMW mi je pa se vedno najbolj - tudi ima najlepsi zadek.

Ma ja men tudi.

Mogoce je to mal nauceno... xrolleyesx

Mene se posebaj s temi novimi terenci naudusujejo :2src:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh.....

 

Men avto tud velik pomen, mam rad; in za to tudi skrbim, da je skoz avto pošlihtan, da vse dela, redno ga vozm na servis in pr določenih stvareh ne šparam, mislim skoz more bit tipi-topi, kar se gum, pa bremz tiče in pa seveda varnost, tolk k smo zadne dve leti na cesti, sam v službo pa nazaj nardimo na dan prb.: 150km, je varnost zelo pomembna. To sva že občutla z prejšnim avtočkom (polo), k sva na avtocesti mela totalko (sla sva iz službe), pr 120, nama je en dal tako strastnega lupčka v ritko, da smo se še mal vrtel......., no vglavnem ni blo nobenmu nč na srečo, je pa naredil svoje tist avto in pa še k so nama na poti v službo, kšni zajci al pa lisice pod avto skočili in pa višek je bil srnak.........no pa dost o nesrečah, hotu sm samo rečt, da glede na to kolk sva na cesti mi je zelo pomembno, da imam varen avto.

 

Sedaj imava karavana in sem zadovoljen, saj ima tudi Caybrček dovolj prostora, brez njega pa tako nikamor ne greva (so redke izjeme, služba..), požre ne glih preveč, k mava diesla. Pa še vse kar rabmo od opreme mamo, zame pa za Cybrčka najbolj prov pride klima, sploh poleti.

 

Mamo Astro karavan (je tud mal v šminki, že original - special eddition), to je moj prvi Opel, in me je presenetil v pozitivnem smislu

 

Moj avto, ki bi ga pa mel (če bi imel dost denarja za vzdrževanje) oa je LANCIA.

Smo jo mel (Lancia Thema 3,0), pa je mogla it k so servisi HUDO dragi

 

No tolk za enkrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Ne vem, če sem ga glih dobro parkiral...  xscratchx  "

 

x:Dx  x;)x

Ha ha ha...Tamara, ne boš verjela, ampak to sva midva z mojim doživela v Litiji

Sva šla k njegovemu bratu, pa se pripelje po klancu do bajte en star k Metuzalem Merđo... pa gledamo mal tist, pa se spet zatopimo v pogovor...pride en pokovček, 13 let star...manjš kot povprečje, pa prav: a je v redu, če ga tam pustim???

Je fant pršu neki iskat za očeta k svaku...pa kar za avtom??? ha ha :D

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BMW X5 ( super za vozit )

:eek: x!x :o|o:

Blagorcek...

 

jaz zdaj cikam na petko karavan...

No spet nas je dobro bemvl furnil tole turo dolgo, pa tudi fiesta je takoj vzgala, sem prav pogresala stisk noge na gas, postavila rekord - iz krke do doma sem prisla v manj kot pol ure (startala 21:03, 21:27 spodaj parkirala).

saj sem vseeno pretiravala... xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz zdaj cikam na petko karavan...

Men pa tanova petka ni vsec. Mi je ful bolj sedmica...petka se mi zdi tko skrcena sedmica z grsim zadkom xDDx . Matr sm kriticna :sori: xrolleyesx Karavan bo najbrz hud, ga se nism vidla...sam mam rada karavane.

 

 

hehehe, dobra si. jaz tud velikrat "rekorde" postavljam...sam sem doma raj tih...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men tudi ne vec (cikam na staro, malo novejso verzijo od tega, ki imamo) - nisem za nove avte, sploh pa si ne moremo jasno privoscit novega bemvlna - starega pa - nisem tolk bogata, da bi kupovala jado....

Ko sem prvic videla novo petko: :eek: x^x :2src:

Potem pa sem jo videla s parih kotov, pa se mi zdi, da je izgubila tisto znacilno bemvlnovo linijo - vsec mi je starejsi model...

je pa definitivno zakon ta avto, no... - D E L A. to je... x^x x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja men pa nemški avtiči niso fšeč, taki veliki, pa to... majo pa moč ja ... to mi je pa kul ;) sicer pa osebno so mi najbolj jaguarji x-type taki k majo ene tolk let kt jst... ;) hehe pa nisem še nobenga vozu tko da itak ne vem... sicer pa toyote so mi kul... in te vzhodne zadeve... niso mi pa terenci.... vse kar je ogromno in škatlasto mi ne sede... nkol nebi fural bemve al pa kakega mercedesa...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...