Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Pri mojemu ne kazˇe hitrosti (lahko bi vzel takega, ki bi to kazal, vendar je bil drugacˇen dizajn in mu ni blo vsˇecˇ). Kazˇe obrate, korekcijo bencina, podtlak motorja (oz. tlak cˇe bi imel turbino) tisti procenti pa so gas... (v tej moji fotki bi mogli bit sˇtirje podatki, pa je korekcija bencina izbrisana, da je lahko dal slikco za ikono x;)x ).

 

Korekcija bencina... A je to trenutna poraba?

 

Podtlak motorja?!? x:px :wOOt: :eek: Kaj ma sondo vgrajeno? x?x :eek: Na kerem mestu pa to meri? A je to v valju pri vsesavanju? Al je tik za ispusnimi ventili? Nimam pojma, slisi pa se zanimivo. :palec: Aja, cemu pa sluzi ta podatek?

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

V bistvu ta podatek bi bil bolj važen, če bi imel turbino, tako pa pač samo kaže. Kje pa to meri pa ne vem točno, bi mogla vprašat... xredx Korekcija benza je pa v tem smislu, da lahko dodaja ali odvzame bencin. Če je preveč bencina, pol ga itak zamori in ga ven meče, če pa premalo, pa ne greš nikamor ne x;)x (oz. zelo cuka).

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, vprsi. Prav? x;)x

 

Se mi pa dozdeva, da gre za pritisk v predelu pred vstopnimi ventili. A je to turbina pri injection sistemu ali pogonska turbina?

 

Vidim, da se spoznas na masine mnogo bolje kot jaz (pa ceprav ne ves cist vsega). Jaz ne vem skoraj nic. Vsi moji komentarji so bolj plod logicnega razmisljanja, kot pa znanja. Vse kar vem je, da mora imet motor bate, ventile, obrocke, svecke in razprsilec. Pa se to, da so obicajno 4 faze delovanja. xredx

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah kolikor jst vem se to meri v vstopnem razvodniku (intake manifold) ki ima posebej za to prilagojene točke kamor se potem vstavi sonde. Podtlak za ventili si pa kar težko predstavljam (morda zgrešen trenutek po delovnem ciklu, ko še niso odprti izpušni ventili).

 

Emm, je pa veeeelik možnosti da to kar sm napisal ni x:o)x res, zato naj se vse skupaj jemlje z malo rezerve! x:Dx

 

 

chameleon

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> Podtlak za ventili si pa kar tezˇko predstavljam (morda zgresˇen trenutek po delovnem ciklu, ko sˇe niso odprti izpusˇni ventili).

 

chameleon

 

Tudi jaz si ga tezko predstavljam v absolutnem smislu glede na zunanjost. Lahko pa bi bil to podtlak glede na stanje v valju. Ali pa so morda pogruntal kak sistem za hitrejse izpraznenje valja. Pri vsej danasnji tehnologiji clouk lahk ze vse pricakuje. x:Dx

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes sem imela tehničnega. Je šel čez, ampak samo zato,ker se poznamo. :o|o:  Zamenjati moram katalizator,je uničen, da ne govorim, da ga nekaj lomi tudi alternator xrolleyesx jutri pa še registracija! Bljak, spet bo šlo full keša! :xx!:

x:Dx Bit ženska je lepa prednost ! :vragec: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes sem imela tehnicˇnega. Je sˇel cˇez, ampak samo zato,ker se poznamo. :o|o:  Zamenjati moram katalizator,je unicˇen, da ne govorim, da ga nekaj lomi tudi alternator xrolleyesx jutri pa sˇe registracija! Bljak, spet bo sˇlo full kesˇa! :xx!:

 

Samo to je zeloooo neekolosko, ce vozis s pokvarjenim katalizatorjem. Treba tudi na zdravje nasega planeta malo pogledat. w:Iw

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes sem imela tehničnega. Je šel čez, ampak samo zato,ker se poznamo. :o|o:  Zamenjati moram katalizator,je uničen, da ne govorim, da ga nekaj lomi tudi alternator xrolleyesx jutri pa še registracija! Bljak, spet bo šlo full keša! :xx!:

Tvoj avto je bik, tak kot moj, jaz imam tudi jutri tehničnega, pa katalizator je tudi zanič in jaz tudi poznam enega, pa sploh ne rabim avta tja peljat (upam, da kdo na LNF ne dela na servisu za tehnične preglede)

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem dala lani vec kot 100 jurjev, brez tehnicnega, za izpusni sistem.

me je ornk udarlo torej po zepu, sem si pa rekla, kul, vsaj svinjam ne in je ziher tud za avto dober, da je to spedenano.

 

kar me spomni na to, da imam cez slab mesec registracijo... :o|o:

 

*Milf! x:Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Saj rada skrbim za zdravje planeta x;)x vendar moram misliti tudi na zdravje svoje denarnice! x:Dx  x;)x  Pa saj mi ga bojo menjali! :palec:

Rabiš strokovno pomoč...servis pa to...?! :inocent: :vragec: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tvoj avto je bik, tak kot moj, jaz imam tudi jutri tehničnega, pa katalizator je tudi zanič in jaz tudi poznam enega, pa sploh ne rabim avta tja peljat (upam, da kdo na LNF ne dela na servisu za tehnične preglede)

 

Poznamo te finte ja! pa taprave ljudi na tehničnem tud, hehe! Ler kak bi potem moj golf prišel skozi, če pa bremzna luč (ena )sploh ne dela... x:Ix x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix x:Dx :8): x:px

vem totalno, sam pac... to je tko kot bi vedno vozil 20 cez omejitev... in enkrat te pa pac dobijo... posteno. xyesx in placas...

a ni?

ne, se bodo seveda nasli, ki se bodo ful pritozevali (point of view? :sniky:), da glih so nabasali in da tumach!!!, in taki, ki bo stevc odpovedal in ne bo treba placat kazni in bodo rekl, Cudez nad cudezi!! (x:px), in pa taki kot sem jaz: ok, posteno... maste enga gratis. :)

 

no tko je bilo z 'mojimi katalizatorji'...

lolek, buto, bebo. vse... sam, tko je naneslo... moj mehankar (aja, haha, ce tekmujem, hocem zmagat, torej jaz imam pa VSAJ dva :vragec: x;)x x:px x:Dx, ki se lohk shlepnem djabe cez tehnicnega in smooth... pa... je naneslo pac tko, da se mi ni dal cakat pa tko)...

pa sem si rekla, vsaj svinjala ne bom, pa tud - ce na odpadih, neka stara jajca trefnes, nikol ne ves, prav tako mi lohk crkne cez dva dni vse skupaj, al je pa isto vse zabasano, staro... nepretocno, zasvinjano.

 

dons sem razmisljala... ne znamo cenit, kar mamo... dvomim, da bom kdaj v lajfu lohk TOLK (!!!) zadovoljna s karom, pa KARKOLI bom mela! xyesx x!x

ker da bi se 2 leti usedala v avto in sam gas in pichi Miki, prakticno brez frk, vsak dan vse dela in vedno in v vseh pogojih... macek v zaklju, v bistvu, 9 let star in zdaj pac ze skor 12... tezko, po mojem... sploh pa za take cifre...

Tko da - sam da gre, vedno, da lohk noge stegnem, da lohk sedim kot car... zakon... ce bi se dal, bi skoz imela tocno tkole... tacga. nic drugega ne rabim... sam ker to ni mozno... napredek je dober in slab, vcasih. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>heh, marsa, cele litanije x:o)x

x:Dx to itak, tle pa sploh, tu mam jaz ful za povedat, sam pac 'po zhensko'..

ne 16 ventilov pa to, pac pa *vse ostalo*. :P ;)

 

vem, saj o tem sem govorila, pol sem pa pac naprej razmisljala. x:Ix

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En frend s plesnih ma pa Megana cabriolet. To je pa pravi uzitek polet se s cabriom vozt. :onfire: Tece pa kot ladica po mirni vodi. :2src:

 

Tok sm not padu, da sm zacel frende pr zboru fehtat, da mi za rojstn dan namest kuhavnce kupjo kabrioleta Cadillac s 320 konji, pa niso bli glih navduseni. :zalostko: Ah sment pa prav. x:)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

 

Dons je pa tolk en lep saab pred mano vozil, sam je prehitro zavil, nisem bila pozorna dost, kaj je bil za en.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

>D saaaaaaab js sem tud vidu enga, danes... hehe sabi so pa res nice, pol sem pa na avtocesti porša 911 prehitu :D juhu :P bolj iz radovednosti da sem videl če je notr res blonda... ( affirmitive :palec: )

 

ehja, tak je to, cabria bo treba, me je zanč santos prepričal..

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...