Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

- Meni je zelo pomenbno, da je zdrav, zato ga redno vozim na preglede. Letos mi je malo ponagajal, se je odločil, da hoče novo sklopko. x:o)x No pa je dobil še darilo, nove letne gume, da bo priden. x:Xx

 

- Akustika je zeeeelo pomembna, moje mnenje je da se glasba lahko posluša samo na glas. :2src: Sem pač glasbena frikica. x^x So mi pred tedni na lastnem dvorišču ukradli ploščico iz playerja. Pa je bilo precej tužno, sem kupila novo. x:o)x

 

- Čistoča tudi, samo kar nekako mi ne rata, glede na to, da z mojim štirinožnim prijateljem stalno potujeva sem pa ke. :8):

 

No pa vizuelno mi mora biti všeč, kar mi pa moj je. No verjetno se da iz tega razbrati, da mojega jeklenega konjička tretiram kot otroka. x:o)x

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D moj golf je sel danes cez tehnicnega.... sploh nisem vedu da zmore 6000 obratov (aaaaaa) no ampak je prezivel hehe :D izpusnih plinov niso mogli zmerit k jim je naprava nagajala, so kar stempelj udarili da je vredu zavore primejo hvala bogu vredu :D hehe :P ;) tko da z ogromno srece prezivel tehnicni tale 19letnik :D je imel zdej rojstni dan, pravi lev :D se bori do konca...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...