Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>:D moj golf je sel danes cez tehnicnega.... sploh nisem vedu da zmore 6000 obratov (aaaaaa) no ampak je prezivel hehe :D izpusnih plinov niso mogli zmerit k jim je naprava nagajala, so kar stempelj udarili da je vredu zavore primejo hvala bogu vredu :D hehe :P ;) tko da z ogromno srece prezivel tehnicni tale 19letnik :D je imel zdej rojstni dan, pravi lev :D se bori do konca...

pha....moj je 23 let star, pa kr zrine čez tehničnega x:Dx x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>men je stric ponujal stoenko isti letnik kot jaz , pa je nimam kam dat. :V:

oranžna original, brez praske x8Dx

 

x:Dx ne se hecat, takoj vzet! Jaz bi še kako staro zeleno Škodo za povrh x:Dx. Frend je pred parimi leti kupil metalic zelenega Mercedesa letnik 71 huh kaka mrcina. Tak pravi jugo gasterbajterski voz. Pol ga je pa žena nakurla :vragec: , da ji dela sramoto in ga je moral dat naprej. Najbrž zato, ker je ona letnik 72 x;)x

Sem se počutila kot v firmi Krstić x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Glede vozniskega izpita, ce kdo ve....

Zdaj enkrat mi potece, pa morem k okulistu na pregled, da podaljsajo.

Me zanima, tisti, ki imate dioptrijo, a so vam potem dali "za vedno"? Al bom morala vsake 4 leta na pregled in zamenjat voznisko in ne vem kva vse? Nekje sem slisala, da se da zmenit, da ti podaljsajo do konca pa moras nekaj podpisat? V glavnem ne vem x:Ix

 

Aja, ko smo lih v tej temi. Moja lepoticka se ima fino, je pa tudi zelo lačna x:Dx No sej baje je prvih nekaj tisoc kilometrov tako. x:)x Se pa ni za sekirat...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glede vozniskega izpita, ce kdo ve....

Zdaj enkrat mi potece, pa morem k okulistu na pregled, da podaljsajo.

Me zanima, tisti, ki imate dioptrijo, a so vam potem dali "za vedno"? Al bom morala vsake 4 leta na pregled? Nekje sem slisala, da se da zmenit, da ti podaljsajo do konca pa moras nekaj podpisat? V glavnem ne vem  x:Ix

 

Aja, ko smo lih v tej temi. Moja lepoticka se ima fino, je pa tudi zelo lačna  x:Dx No sej baje je prvih nekaj tisoc kilometrov tako.  x:)x Se pa ni za sekirat...

 

Uh čimprej moreš it to urejat... :O: ;) najprej moreš v vaš zdravstveni dom, na oddelek za medicino dela, tam ti pregledajo vid, in po vsej verjetnosti te pošljejo k okulistu z napotnico, tega pa je nekaj za čakat tko da najboljš da se hitr spraviš to delat, da ti ne poteče vmes... em.... meni je okulist dal do konca (65ga leta) tk da se mal z njim zmeniš,

 

hihi ;) tvoja lepotička je lačna? hihi ;)

 

zdele se spravljam oprat mojega jeklenega "oslička" so ene mačke hodile gor pa pustile za sabo blatne sledi :o|o:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glede vozniskega izpita, ce kdo ve....

Zdaj enkrat mi potece, pa morem k okulistu na pregled, da podaljsajo.

Me zanima, tisti, ki imate dioptrijo, a so vam potem dali "za vedno"? Al bom morala vsake 4 leta na pregled in zamenjat voznisko in ne vem kva vse? Nekje sem slisala, da se da zmenit, da ti podaljsajo do konca pa moras nekaj podpisat? V glavnem ne vem  x:Ix

 

Aja, ko smo lih v tej temi. Moja lepoticka se ima fino, je pa tudi zelo lačna  x:Dx No sej baje je prvih nekaj tisoc kilometrov tako.  x:)x Se pa ni za sekirat...

Ni za vedno. Skoz morš na pregled, na vsake 4-5 let mislm.....

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>to pa jest nč ne vem...tud sam sem slaboviden, pa sem dobil vozniško do 80 leta...torej do 2062...ne da bi vedel, da moram na preglede

Ja, kako slaboviden? A maš predpisano dioptrijo ali ne?? Če si na pregledu vse videl brez očal, pol je ok. Če pa nisi, pol pa ne moreš met za tok let! :o|o:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...