Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

Dajte mi prosim povedat, koliko vas ima tukaj gor dejansko svoj avto, ki si ga je sam kupil in sam registriral? Je mogoče med njimi tudi kdo, ki še ni v redni službi? Res me zanima... :inocent:

Jaz! Niti 50 stotinov mi ni nihče prispeval- niti za nakup, niti za kasko, niti za registracijo! In ponosna sem na to! x^x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Dajte mi prosim povedat, koliko vas ima tukaj gor dejansko svoj avto, ki si ga je sam kupil in sam registriral? Je mogoče med njimi tudi kdo, ki še ni v redni službi? Res me zanima... :inocent:

Jst ga mam! In to že več kot tri leta...kredit mi je vzela mama, jst sem ga pa odplačevala 3 leta. Pa tud registracije, popravila, vzdrževanje...kr drag špas, sam sm mela vedno take službe, da sm rabila avto. :o|o: Ni kej. Če ga hočš met, se morš marsičemu odpovedat, razn, če maš ogromno plačo ali starše, ki te podpirajo. Pol pa ni panike. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst ga mam! In to že več kot tri leta...kredit mi je vzela mama, jst sem ga pa odplačevala 3 leta. Pa tud registracije, popravila, vzdrževanje...kr drag špas, sam sm mela vedno take službe, da sm rabila avto. :o|o: Ni kej. Če ga hočš met, se morš marsičemu odpovedat, razn, če maš ogromno plačo ali starše, ki te podpirajo. Pol pa ni panike. x:Ix

 

Al pa če si mehanik x:Dx No, tud če nimaš dveh levih rok in samo ene polovice možganov se da marsikaj doma narest (pri starejših avtih) x:Dx

 

Bobnar, tist tvoj tip je pa bolj za preprodajalce pa švercarje, ki jih menjajo ko gate x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vozim že skoraj trideset let pa mam zdaj prvič NOV avto - 28. 12. bo eno leto.

Škoda Fabia Clever 1.9 SDI x^x

Prej sem vozil same rabljene

Najprej fičote, pol stoenke pa jugote

Super, sem vse lahko doma porihtal

Škoda ker jih je zmanjkal oz . so ratal prestari... x:Dx x:Dx

Nazadnje sem imel Subaru Legacy SW 11 let star

Ko je kaj crknilo je šlo pol plače :vragec: :vragec:

Pa je bila prilika za ugoden nakup Fabie - brez pologa

In jo imam... xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej a kdo ve, kwa je to z uno reklamo od Renaulta... kao za rabljen avto dajo oceno po Eurotaxu + DO 1.2 mio!!!!!!!!!!!!!!!! :inocent: WTF?!? Moj je po Eurotaxu vredn okol 1.7 mio, pa da mi dajo še 1 mio zravn, mam že hudga novga Cliota. A je kdo vidu to reklamo in a si jz slučajn to narobe razlagam!??
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej a kdo ve, kwa je to z uno reklamo od Renaulta... kao za rabljen avto dajo oceno po Eurotaxu + DO 1.2 mio!!!!!!!!!!!!!!!! :inocent: WTF?!? Moj je po Eurotaxu vredn okol 1.7 mio, pa da mi dajo še 1 mio zravn, mam že hudga novga Cliota. A je kdo vidu to reklamo in a si jz slučajn to narobe razlagam!??

Jaz sem zasledil to reklamo, me je tudi pograbila (enako razmišljam kot ti), samo se bojim, da je kaki keč zadaj... če bo kdo to preveril, naj sporoči, koliko je resnice na tem....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem zasledil to reklamo, me je tudi pograbila (enako razmišljam kot ti), samo se bojim, da je kaki keč zadaj... če bo kdo to preveril, naj sporoči, koliko je resnice na tem....

Hehe x:)x po vsej verjetnosti bom šla kr direkt do Malgaja prevert sceno... x8Dx sporočim x^x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oki pa sporoči, ker me firbec matra...

Sam veš kaj... ni pametno zdele nove Cliote kupovat... raj počakiva, da se pokažejo vse "porodne napake"- cca. pol leta, pol pa na juriš. Zato pa dajejo zdele to akcijo po moje.... grrr

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej a kdo ve, kwa je to z uno reklamo od Renaulta... kao za rabljen avto dajo oceno po Eurotaxu + DO 1.2 mio!!!!!!!!!!!!!!!! :inocent: WTF?!? Moj je po Eurotaxu vredn okol 1.7 mio, pa da mi dajo še 1 mio zravn, mam že hudga novga Cliota. A je kdo vidu to reklamo in a si jz slučajn to narobe razlagam!??

 

do !.2 milijona boš dobila gor samo, če boš kupila kakega Espaca al pa Scenica, mogoče Laguno...za Cliota ti pa niti 400k ne bodo dal zravn...jasn da naujo v svojo zgubo delal

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam veš kaj... ni pametno zdele nove Cliote kupovat... raj počakiva, da se pokažejo vse "porodne napake"- cca. pol leta, pol pa na juriš. Zato pa dajejo zdele to akcijo po moje.... grrr

 

Hja Clio je bolj za ženske avto, mar ne... jaz sem imel v mislih kako laguno al pa Vel satis--sa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px x:px x:px ....skor vsako jutro na poti v službo se mi pred mano en model s S 60 vozi.......tak črn :2src: ..... :switz: ......zadnjič sm pa enga "antracid" al kak se že reče, barve vidu..... :2src: ....pa to te vbuje....če ne prej, ko ga plačaš. :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...