Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

no tole je pa moj avto znotrej x:Dx

http://www.avtomania.com/fotoz/Novosti/2005/december/loungep/1.jpg

 

in tole zunej - bocna slikca x;)x

http://www.avtomania.com/fotoz/Novosti/2005/december/loungep/title_s.jpg

 

VW Phaeton Lounge XXL Phaeton

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

K je tale VW-jev Phateon prisel ven, sem bila cist navdusena x:Ix

Vedno lepse avtomobile delajo pri VW. Od terencov do limuzin....karavan passatov mi je sploh :2src:

Edin cabria nobenega pametnega?

 

Sicer bi pa jst z mojimi bodocimi otroki ( 3-6 ) vozili VISION GST x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tele ta nove bemflčke bi tud jest rad mal preizkusu x:px

tisti passat karavan, je pa tko doooooooolg avto, da nimaš v Lj. z njim kaj delat, nikjer parkirat, predolg za običajne parkirplace. Sem s svojo Felicio zraven parkiral, je bilo pasata pri nosu za skori meter več, in prav tako pri riti. x:Ox

mi je pa všeč limuzinska honda Accord in mazda 6 x;)x,

pa tudi BMW 3 se ne bi branil x:px

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lia, stavim, da je ves cash dal za avto, pa potem ni imel za bencin. Vseen se je pa želel pred ljudmi pokazat, kak avto ima...tipična slovenska miselnost x:o)x x:Dx

 

Seba, to kar pišeš sicer drži, sam ponavad samo nekam mesecev, pol ti pa apetiti zrastejo. Več imaš, še več želiš...upam, da bo tako pri meni, da bom na koncu pristal pri maybachu x;)x (seveda kaj prej, kot le pri prevozu na lasten pogreb x:o)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seba, to kar pišeš sicer drži, sam ponavad samo nekam mesecev, pol ti pa apetiti zrastejo. Več imaš, še več želiš...upam, da bo tako pri meni, da bom na koncu pristal pri maybachu x;)x (seveda kaj prej, kot le pri prevozu na lasten pogreb x:o)x

 

Eeee, je treba bit z malim zadovoljen!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo mačka :2src: x:Dx x8Dx
:2src: x8Dx :palec:

 

Zakon, itak. x!x

 

joj zadnjic je bla tolk super oddaja o bmwju, prav uzitek je blo gledat, kako izdelujejo, testirajo in vse tole.

Pa mroam vedno ona druga jetra gledat, kako nastajajo, ocitno pa majo tud takle na zalogi, sparajo za prajmtajm al kaj, bozic pa to. :)

 

MitjA je nekaj tud o saabu razmisljal, sem rekla no way! xDDx res da je carski, sam rped bemvlnom se zame skrije, je najbolj karizmaticen avto zame, ze po videzu, kaj sele ostalo. x^x x;)x

pa sem rekla, da tud - kaj pa rezervni deli pa vse... da je najina naravnanost, da greva na bolje ne na slabse in da sory, saab je na slabse.

OK, se posvetuje se z mehanikom (jaz itak nimam prava glasanja, no vsaj ne tolk) - mehanik mu ISTO pove kot ich. xDDx

sam drazji je precej.

ampaj to je najboljsa nalozba, ce mas se mal srece, midva sva jo mela. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res je, midva sva tale tko hud avto dobila za smesno ceno, tolk je bil recimo tud star clio. x:o)x xDDx (sam recimo par let mlajsi)...

 

jaz sem pa pri mami v mestu vidla parkirano tocno tako hondo civic, kot bi jo jaz imela... nekaj 1.5 pa ful enih oznak, tak mal bolj sportni videz. x^x x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...