Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

jest bi zelooo pazil pri nakupu rabljene alfe, res :vragec:

nizke cene imajo, ker jih je tako težko prodat. Ker so večino uvožene iz Italije, zjagane, prevrtene kilometre imajo, najbrž so bile od kakih taksistov in policajev. In zato se folk pritožuje nad njimi. Mislijo, da je sama alfa slaba, ker so jo kupili za male pare, uvoženo in zjahano. Ni čudno, da jim crkuje vse povrsti. :vragec:

Kdor kupi rabljeno alfo, naj predvsem pazi, da je avto od prvega lastnika, kupljena v Slo. in s potrjeno servisno knjižico xyesx poleg vsega ostalega...pa četudi par stotisočakov dražja od ostalih...

Točno tako! :palec:

Ker sem v alfa romeo klubu,imam pregled na vsaj 300 avtomobilov,kateri lastniki javno pišejo o svojih težavah,koliko km je prevoženih itd.Torej lahko kupiš avto,katerega zgodovino lahko vidiš!Take alfe niso nikoli v rokah policistov,taxistov,ampak poznavalcev.Seveda je za tako alfo potrebno plačati nekaj več,vendar brez negativnih presenečenj.V samem klubu si tudi pomagamo z servisi,nasveti,popravili,ker je med njimi veliko avtomobilskih strokovnjakov,ki se že celo življenje ukvarjajo z tehniko.

Torej rabljena alfa ja,vendar priporočam obisk vsaj alfa foruma!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Alfe gor, Alfe gor...

Jaz sem ugotovila, da sem "nagnjena" k nemskim avtomobilom...se posebaj ves dizajn Vedno sem imela najrajsi bmw-jcke ( tud mal po druzinski "obveznosti" x:o)x ), zdaj mi pa MB dela najlepse avtocke. CLS :inlove: :wub: Tak lep zadek x:px Vem, cisto po babje x:o)x

Pa ful lepe avtomobile zadnja leta delajo pri VW :2src:

Skratka...men so nemci najbolj vsec :palec:

 

Pa, ker sem se ucila na zadnjem pogonu, ga imam tudi najrajs x:Ix x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem ugotovila, da sem "nagnjena" k nemskim avtomobilom...

jaz tud (plus da sem se k japonskim xDDx)

pa slovenci gor al pa dol (tko al tko pa nisem, sem fiftififti xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Točno tako! :palec:

Ker sem v alfa romeo klubu,imam pregled na vsaj 300 avtomobilov,kateri lastniki javno pišejo o svojih težavah,koliko km je prevoženih itd.Torej lahko kupiš avto,katerega zgodovino lahko vidiš!Take alfe niso nikoli v rokah policistov,taxistov,ampak poznavalcev.Seveda je za tako alfo potrebno plačati nekaj več,vendar brez negativnih presenečenj.V samem klubu si tudi pomagamo z servisi,nasveti,popravili,ker je med njimi veliko avtomobilskih strokovnjakov,ki se že celo življenje ukvarjajo z tehniko.

Torej rabljena alfa ja,vendar priporočam obisk vsaj alfa foruma!

 

O težavah... no to pa ni ravno reklama......

 

Alfe gor, Alfe gor...

Jaz sem ugotovila, da sem "nagnjena" k nemskim avtomobilom...se posebaj ves dizajn Vedno sem imela najrajsi bmw-jcke ( tud mal po druzinski "obveznosti" x:o)x ), zdaj mi pa MB dela najlepse avtocke. CLS :inlove: :wub: Tak lep zadek x:px Vem, cisto po babje x:o)x

Pa ful lepe avtomobile zadnja leta delajo pri VW :2src:

Skratka...men so nemci najbolj vsec :palec:

 

Pa, ker sem se ucila na zadnjem pogonu, ga imam tudi najrajs x:Ix x:o)x

 

 

Men so "nemci" mem.... Citroeni so zakon.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men so "nemci" mem.... Citroeni so zakon.....

jest tut mislim, da ne. Ker imajo take težave z elektroniko, da kar res ni. Ne bi si upal kupit nobenega citroena razen C1, ker ga je že tako več od Toyote, kot Citroena :vragec: x:Dx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Volvo bo moj bodoči! Ampak ameriški so pa zakon... poglej uno slikco mal višje.... x;)x

 

Ma kakor sem obveščen se ameriški radi kvarijo.....

Aja Fotka je pa najsi... nimam pripomb... samo pohvale...

 

Ne...

 

 

Kaj ne??!?!?!?!?! :vragec:

 

jest tut mislim, da ne. Ker imajo take težave z elektroniko, da kar res ni. Ne bi si upal kupit nobenega citroena razen C1, ker ga je že tako več od Toyote, kot Citroena :vragec: x:Dx

 

 

Nič ne vem o tem :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma kakor sem obveščen se ameriški radi kvarijo.....

Aja Fotka je pa najsi... nimam pripomb... samo pohvale...

A pr ns se kvarijo? :inocent: Jz si ga bom tam nabavla x:Dx preko luže! Kakšn Dodge Ram 4.2 x:px

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men so "nemci" mem.... Citroeni so zakon.....

men so citroeni vizualno vsec, C6 je lepotec, blazno lep dizajn, so sli dobro naprej, torej ce bi videz izbirala, bi ziher citroencka (pa se dobre reklame majo x;)x xDDx).

 

drugac bi pa kar se vedno bemvlna. x^x

zame pa eno tajni litl hondichko. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ves da ga se nisem vidla, smo se glih zadnjic pogovarjal, ko ma od frenda mama glih fiestico (sam mal novejso kot je moja), pa zdaj gleda za hondami, pa je tud to rekel tip, da je taksna kot pravis.

a se bolj kot prejsnja?

ker men se je ze prejsnja zdela skor mal prevec 'zhenska'...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, saj sem tud jaz vidla kake povezave tkole, da na kaj mal spominja.. xDDx

saj tega je ful, res gre vecinoma za kopiranje in to, sam po drugi strani pa gre tko okus folka, to zahteva povprasevanje pac...

 

ce men bemvl enka na mazde pa taksno slici.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a vis men so tud uni starejsi modeli bolj vsec, tist je bolj sportno, mas prav.

pa ceprav je lep, sam res ni ona taprava honda, ki sem jo jaz skoz imela v mislih zase. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

novi Civic

 

skor kt en clio...

 

:D drgač pa od hond, gledam tale Honda Prelude, ful dobr zgleda, jih je kr neki pred našim faksom... :D pa skoz gledam x:px

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vejo kaj bi, nimajo imidža, ne znajo se umestit, hočejo malo to malo ono, tipično japansko sranje...

sam je res... :|||

 

vse bolj gre v en drug stos... se oddaljuje od *moje honde civic*. xDDx

 

Oj, ja, sam men je pa accord kar lep (sam res pa da nic blazno posebnega).

 

Verjamem, za citroencka, saj ti si mel eno bolj sportno xaro ce se ne motim, no midva sva bla pa clo z eno predpotopno viso ful zadovoljna. x^x

tud zato sva se tedaj za Xantio navdusila. no pol je pa bevml uletel.

 

*

 

japonci... men je mazda glih svec ful postala, pa je rekla frenda, da not pa ni tko fajn.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men fajna mazda3 - za mene :vio:

 

pa hyundai coupe...... sam ne najnovejsi model - ampak predzadni k ma dve okrogli luci spredej x:px :2src:

 

aja pa passat za familien wagen :P

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...