Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Ker se je podrazal bencin, bodo grobarji se z vecjo vnemo odkopavali mrtvece in jim jemali zlate zobe, prstane ... x8Dx

 

prostopofrancetu.press

x:Dx

 

eh, to je biu kometar na Krajzlera grobarskega xrolleyesx

 

xredx sori no... kak naj jaz vem ka si ti mislo x:Dx nism s totih koncev

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...heh, mene pa avtomobili ne fascinirajo... najtezji vprasanje ki mi ga lahko kdo postavi je "kaxen je tvoj sanjski avto?"... :o|o: ..k da res ne bi imel o cem pametnejsem/bolj prijetnem za sanjat... :o|o: x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...heh, mene pa avtomobili ne fascinirajo... najtezji vprasanje ki mi ga lahko kdo postavi je "kaxen je tvoj sanjski avto?"... :o|o: ..k da res ne bi imel o cem pametnejsem/bolj prijetnem za sanjat... :o|o: x;)x

:wOOt: ej direkt dvojček :palec:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt: ej direkt dvojček :palec:

...seveda, dvojcki mormo resevat svet... jebes avtomobile, za to nucamo tanke... x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eeee, no way, da tebe avti ne bi zanimali x^x

...prov res ne, me zanimajo ostali statusni simboli.. ne recem... sam avtobili pa res ne... jebes investicije z negativno diskontno stopnjo... x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dobr , to je res, ampak če to odmisliš... ne verjamem... si precizn tip, podatki pa to... tehnika...

...ne, ne... tle se sploh ne najdem... tehnika, racunalniki-to nism jaz (ceprav mam chart racunalniskega genija/tehnicnega izumitelja)... mogoce se kdaj pride do tega, sam trenutno ne... bolj analiza na drugih podrocjih... z vecjim direktnim transferjem... x8Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, ne vem, men se pa zdi, da prej škorpije pa kakšni levi ful damo na avte oz. nas zanimajo... al pa kakšna zemeljska znamenja... Zračna znamenja pa bolj ne kt ja. x:Dx

 

Levi?

no levom je samo važno, da se avto šajna, pa naj bo fičo al pa ... Ferrari, kajne..... aja pa da ima velik lučk na armaturi, to je tudi pomembno.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Levi?

no levom je samo važno, da se avto šajna, pa naj bo fičo al pa ... Ferrari, kajne..... aja pa da ima velik lučk na armaturi, to je tudi pomembno.....

hehe... no sej neki tazga sem mislila... sej a ni res, da si kr dejaven v tej temi? x;)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe... no sej neki tazga sem mislila... sej a ni res, da si kr dejaven v tej temi? x;)x

 

Ma saj nisem dejaven, saj se nebi mogel odločit za kakšen avto, ker tudi Ferrari če je opraskan in umazan...ne zgleda lih... se spomnim, ko sem bil v Maranelu in je pred mano vozil en Ferrari, ki so ga testirali in je bil ves polepljen, se mi je prav grd zdel, o nemcih imam itak bolj švoh mnenje, japonci neprestano menjajo modele in itak nimajo neke karizme.. še Citroen, ki mi je bil jako pri srcu in je mel zmeraj kakšne ekstra modele, se je nekako vrgel v neko povprečje, tudi RR ni več tisto kar je bil..... kaj ti potem še ostane....

 

No tole mogoče.....

 

A ni fensi no?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nimaš ti rumenega Polota 1.4 16V?

...jap... dobr spomin!! :palec: :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja, enkrat si kr strastno argumentiral atribute svojga wagna, tk da ne mi zdaj kao tebi avto zadnja briga...

 

ker pol bi lahk biu komot tut siv polo 1.4 60KM in ne 100 :vragec:

x;)x

...taX se je ponudla fajn prilika in sem pac zagrabu (skor po isti ceni dubu kokr 60KM)... je pa res, da je vzdrzevanje kar neki drazje... jah, jebat ga, vcerajsnje zmote nas pripeljejo do resnice (ko sm bil mlad, sem bil trapast story)... da sm se pa prov na siroko hvalu kdaj???... sam reku sm, da v klanc dobr potegne...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najbolj ekonomična poteza je še vedno peš-honda, vse dokler res ne potrebuješ česa hitrejšega na kolesih z motorjem, volanom in streho nad glavo.
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah avto je dolgčas... letos polet mam v mislih jekl. konjička na dveh kolesih, sm gledu kawasaki ninja 6 (zame dost :inocent: ) rabljene, so kr ugodne cene... x:px x:o)x

http://www2.arnes.si/~ajazbe7/moto/kawasaki_ninja_zx6rr_2005.jpg

 

btw, a je kak bajkr tle med vami?

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

boby biu bajker včasih... aliana je tut bajkerca....

 

sam jaz niam rad plastičarov, sn meu dva nakeda... nazadnje Suzukija GSX 750...

je bolj kamot, kuj v kavbojkah, jakna pa gremo...

pure feeeling xDDx

 

verjamem ja, moj sosed si je nabavu ducati monster 600 tak črno karbonske barve ma kestl... dobr zgleda sm je švoh, okol 60 hp, sicer je pa to bolj za uživat, tko ko si ti reku, pure feeling al pa pleashure x:o)x

 

js sm mel nazadnje cros Husqvarna 350 TE, sam zej me pa resno zanimajo samo še super bike x:px sam ne neki prevč močnega tko srednje kokr je ninja 6, lih prou x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...