Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

...enmu mojmu frendu so ukradli Yamaho R1 direkt iz garaze... in to 2X!!!! x:Dx x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

heh, posluš to:

 

enmu mojmu frendo so vkradli bajk, je seveda prjavu, ampak glej ga zlomka, tist tip je lahko bajk na novo registrirau!!!?!!! :eek:

 

in pol se je 5 LET vlekla tožba!!!

lani novembra jo je dobil!

in dobil tut nazaj ves keš z obrestmi vred, ne morš verjet... ampak ej, kok te to zjebe... ko daš vse prihranke trenutne, pol pa takole... joajoa

:o|o: :o|o: ...no tale kolega nobenga od motorjev ni vec videl... je mel pa k sreci obaX vsaj zavarovanega...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..ne stane malo, vem... sam njegovi picki so 1X prej ze CBR-ko spizdli in od taX naprej vsak motor zavaruje... ziheras... kozorog.press

 

...na nasmu konce se ogrooomn tega pokrade... tko da se vseen splaca...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma saj je svasta... sosedom od moje frendice so pa avto iz garaze spljackali.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:px

 

jaz pa socustvujem tud s takimi.

 

zadnjic je zraven mene na levem pasu bil na semaforju blazno lep cist nov merdjo, ful lep, nisem postekala, kater, sam s strani sem ga vidla, pol je zavil, jaz pa sem pichila, skratka en velik, cist nov, ornk..

a ni mel blazno grdo prasko, ampak nagrauzno (ce ne dve) po celih vratih...

 

se mi je tolk svinjsk zdel. :||

pa tud ce je tip govedar.

nimas kaj se v avto vtikat pa TKOLE!!! :OO!:

za popizdit!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no to se pa men ne bi zdelo smesno, pa ceprav mam vcas mal zleht smisel za humor, sam ne pa da kdo tko al pa drugac nastrada al pa ma pac skodo, tezave, cajt ze da gre pa taksno.

 

 

men so eni caplji, ko sem parkirala na njihovem ozemlju (ker so si lastil se 3 place pred garazo, s tem da sem parkirala tko, da sta bla oba za not dostopna, pa se marutija, no, ko ga dvignes pa prestavis (sem mela sestank v kud-u ravno na zadnji ali 1. dan trnfesta in to ni blo sans parkirat, pa sem tam, pa nobenmu nic nisem dostopa kvarla al zavzela).

a mi niso ze okrog ventilckov sharili in kapse klical, sam sem glih prisla pa se odpeljala, sele zjutraj pa vidim prazne gume in je sosed (tud jani) ugotovil, da so mi nekaj zbasal v ventilcke, da pocasi spusca!!!

 

a si predstavljas kaksni prasci in se kreteni!!!

kako vejo da stanujem v LJ? ja po tablici, sam to je lohk mal ven iz Lj, al pa se selim al grem drugam pac...

kaj ce bi bla v Vodicah pa bi pichevala 130 po avtocesti pa bi se mi vmes spraznile, saj se lohk ubijem pa se komu kaj..

mislim!!! ne mors verjet....

pa NOBENGA zaparkirala. pol ure. maruti. :|||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma saj ni sam to, saj smo mi tud v bloku pa mamo super spedenan, sam se prec kdo najde, ki je ne sam brezobziren, tudneumen, saj bos ti njega zaparkiral, ce ne mores not.

ma saj ves da so mi ze gume rezal no!!! MEN!!! ki sem najbolj obzirna za ene stvari, in avti in parkiranje in tele scene so not. prvic sem tam, pa se za celga karavana je blo za mano placa (da ne bluzim ponoc pa ne rohnim, pa sem ga ke ruknila, ker je bil plac).

joj kok sem bila besna, da sem nalasc kapse klicala, ceprav vedla da jasno nou nic, sam sem si milila, naj capelj vid, da ma s histericno babo opravt, naj ga vsaj mal stisne, govedarja. :sniky: :D

 

Point je v folku, ki nima kulture, zavesti, tko kot povsod... lipa, vse, vse... xrolleyesx

trgovino odprejo, pa je do trsta zastoj. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ja saj stekam, tud vem da si to mislil se zraven x;)x, sam.. ni cist res. hocem rect, ni sam to, je pa res delno tud to...

 

mah sam po 2. strani pa oni ki ma bajto, lohk pa se bolj tezhi pa 200 metrov okol se hoce placa pa vsi plocniki so njegovi se zraven. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...heh, mene pa avtomobili ne fascinirajo... najtezji vprasanje ki mi ga lahko kdo postavi je "kaxen je tvoj sanjski avto?"... :o|o: ..k da res ne bi imel o cem pametnejsem/bolj prijetnem za sanjat... :o|o: x;)x

Vsak ima svoje užitke x;)x

 

...seveda, dvojcki mormo resevat svet... jebes avtomobile, za to nucamo tanke... x;)x

Prepotentneži xrolleyesx

 

moje sanje so bolj nekje v eksotičnih krajih, hiška ob morju... x:o)x

Dolgčas,brez adrenalina!

:xx!:

 

aja, jao fak, sn mislo da oni alf al kaj če bit piše... čaki, brišem x:o)x

 

pizda x:o)x

A si majceno obremenjen? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No no fanta, mislm, da tukejle nista nč na jeklene konjičke ciljala... x:Dx x:px x;)x

 

Da se vrnemo na temo... vikend odprtih vrat pri Toyoti je.... a bo šel kdo prečekirat novega Yarisa?? Jaz bom šla... (pa kr maminega tastarega Yarisa odpeljala zamenjat! ...i wish...) x:Dx x:o)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prejle sva mela z mitjo navduseno debato.. o pac... priljubljeni temi pr nas his. ;)

ko sva gledala zadnjic eno oddajo o bmw (za bozic al kaj tacga, svinjsko, da moram pa sicer skoz gledat ono sraufanje motorjev, kar pa sicer MARAM GLEDAT, sam ne vsak dan.. al pa vsako soboto al kdaj ko se tud podnev gleda tv).

mislm kok dobr, tko kot si predstavljam v svoji glavi,,, tocno tko.., vsaka pikca je pomembna, itak shizim gledat kako kaj nastaja, se dela in to, sam to je bla pa res fantastika!!! x^x

skoz sem hodila gledat (ker sem morala nekaj delat druzga pol pocas)..

 

skratka, sem vozila dons en drug avto, kot ga sicer vozim.. pa mi je blo vsec opazovat mal tele razlike (ker sem les in si ne upam sicer.. pa ne tolk.. ne upam, ma saj lohk vozim tank ce je treba al pa kaj jaz vem.. sam.. ce bo moj.. al kaj, nekak. xDDx)

no ampak je dbest!!!! xokx

mal vidt, kaj je pa se kaj (xsuperx).. pa tud vids vrednost svojga (x^x xokx)....

 

in sem rekla, da sploh nimam favorita vec nekak (aja, mensezdi da sem na neko postransko oko vidla dons hondo c ... sam, v bistvu mi pa ni vsec (h c tanova). tle na forumu sem vidla eno fotko s strani pa tko... no. kaj jaz vem.. prevec taka nekak zabuhla al kaksna mi je bla vidt..

mi je bolj vsec bolj aerodinamicna scena.. al kaj.

 

no ampak - ker pa pol?

ko je tolk teh avtov...

pa eni so lohk nadultrazvocni, pa ti ne potegnejo...

no in sem razsmiljala med pol kaksnim seatom... al pa clo minijem...

ker, mam stos, da se mi ne da it na slabs,,, manjsi, sibkejsi itd.

men na slabs ni nujno, da je slabs stara fiesta kot pol novejsi... karkoli...

pa taksno...

 

joj za znort, na kolk stvari je treba gledat... :|||

sam pol mas pa dbest! xokx

 

(kako je to mozno da tolk shizim na tole *avto sceno*)

 

aja sva ponovno ugotovila z mitjo, da alfa je pa res zakon..

joj koj je ena huda sponala, tolk huda, da je tolk sponala, da nisem mogla vidt, kwa za ena. x:o)x xDDx

 

pa saj res!!!!!!!!!!!!! phu! kaksnga bemvlna!!! ne ampak res hudga, pojma nisem mela, najbrz kaka nadstandardna sedemka, kaksna karizma blazotna... joooj..

to je men vsec, da ohranja svoj stos (biemdablju).. da se ne oddalji prevec od njega... sam da gre s casom, vseen. tko da, zakon, sem rekla da ce saaba, izdajalc! x:o)x

(ceprav mi je pa vsec saabcic tud x;)x x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja sva ponovno ugotovila z mitjo, da alfa je pa res zakon..

joj koj je ena huda sponala, tolk huda, da je tolk sponala, da nisem mogla vidt, kwa za ena. x:o)x xDDx

Imaš okus :palec: x;)x in smisel za lepoto x8Dx

 

ja valda, če maš pa botra v ikoni x;)x

Ja,saj veš,da pamet ustrahuje ne pa mišice

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tej temi ste se hudo preveč razpričal, tako da bom odpru novo. Lahko bi te konjičke rangirali na:

 

-športne jeklene konjičke (Audi TT, ...)

-družinske (Vectra, Laguna)

-poslovne (A6, A8, Superb, Pheton, ...)

-srednji in višji nižji razred (Golf, Astra, ...)

-kabrioleti,

...

 

No jaz bom odpru temo o varčnih, malih, mesnih avtih. :)

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx

 

Peljala sem se v Toyoti Landcruiser :xx!:

Za moje pojme se vizualno z nobenim nemskim terencem ne more primerjat. Tudi notri mi je sfalena, sploh mi ni vsec no. Kako je vozit, pa pač ne vem. Samo naj Toyota ze en lep avto naredi no xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx

 

Peljala sem se v Toyoti Landcruiser :xx!:

Za moje pojme se vizualno z nobenim nemskim terencem ne more primerjat. Tudi notri mi je sfalena, sploh mi ni vsec no. Kako je vozit, pa pač ne vem. Samo naj Toyota ze en lep avto naredi no xrolleyesx

 

ni vse v lepoti oz. obliki avta, draga Mišeljka! x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...