Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

ni vse v lepoti oz. obliki avta, draga Mišeljka! x;)x

 

A je kdo rekel da je?

Ampak ce ti ne gledas nic zunanjosti, jaz jo!!! In enostavno mi je grda. Ce pa nisi pozorno prebral, sem komentirala samo vizualno. Kar je pa tudi del avtomobila.

In ce bi ze kupovala terenca, ne bi tega, ker ja, dam tudi na zunanjost, dragi silšek xrolleyesx xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Imaš okus :palec: x;)x in smisel za lepoto x8Dx

x:Dx x;)x :palec:

 

sam res so mi vsec, prej nit nisem tolk shizila (pa saj se itak sploh ne spoznam tolk, sam mam pac mal filinga pa zanima me), sam zdaj so pa res tocno take kot morjo bit, je alfa lepo spet razvila svoj stil, mal novejsi, pa vendar je se vedno alfa. x^x

to mi je vsec.

 

men je pravzaprav vw vsec, no ko ste pa glih omenjal, men je recimo pa zdaj tuareg zakon (po videzu, not se v nobenem od *teh* nisem sedela, kaj sele da bi ga vozila x:o)x xDDx), sam se mi zdi morda vseen mal precenjen.... pa mal so res trdi nemci, no se posebej vw (heh, sem najvec nemcev vozila do zdaj,. torrej 3 x:o)x x:px)

... vozniki passatov kar sibajo, praviloma. xDDx

 

kolk stane mini? :inocent:

recimo najbolj mozno star novi. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja ne sory, sem nekaj mutila pa vstavljala, mislila sem, splosno, vw, da je precenjen. ze iz osnove volks wagen. torej vozilo za folk. :)

 

ne tuareg pa niti ni, sem glih zadnjic gledala na htv oddajo o tuaregu.

men je blazno svec, prej sem najbolj shizila (vizualno in kar se tice karizme) na X5, no zdaj mi pa v uch najbolj se usede tuareg. x8Dx

 

3 mio star?? :sori: :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj saj res, vcer sem vozila nasga starga bmwja, pa je bil taaaaaaaaaak uzitek, pa ceprav nisem znala zica si dobr ubost pa sem mal ukocheno sedela, sam ke v noge pa v rit mi je blo pa nad udobno.

ne vem ce sem glih opazila tale zadnji pogon, sam mroda sem, enkrat me je hotl mal zanest skor (je bla se mastna cesta pa ogabna vidljivost), tko da sem vidla, da se ni za hecat s hudimi brzinami in sem sla kar okol predpisov, pa ful enih teh del je blo na cesti pa tak.. mal preusmeritev pa gor pa dol, tko da nisem mogla tko tekoce vozit kot bi hotla, niti si nisem upala prevec gasa stiskat (se dobr, kot se je pol izkazal, ker so me kapsi ustavil. x:o)x)...

je pa to tak power pod tvojo nogo, da je kar grozljivo.

jaz definitivno ne smem met mocnejsega avta kot je recimo 1.8... al clo 1.6...

 

mislim prav ono - respect. mal v smislu da sem, priznam, ipak cvikala mal, ker nenazadnje ni moj avto pac, ga jaz ne vozim sicer... mal pa zarad vsega tega.. te mochi pa carevskega filinga pa tega, pa se men ocitno pa sedejo taki mal nizji sportni avti, vcas sem mislila da sem bolj za tele neke 'skatlice'...

 

torej kljub cist vsem okoliscinam - kaksen totalen uzitek, jooooj. xokx

 

*

 

sam vseen ugotavljam, kolk kul je moja fiestica (vendar seveda, pac tu gre za cist drug razred), kolk pa dobr potegne, pa lego ma dobro, pa udobno sedim (to je men eden od najpomembnejsih vidikov) pa bremze mam dbest (kar je zlo pomembno zame, ker nisem za kilometrske varnostne razdalje xDDx), tko da, sem zadovoljna res.. sam ne vem, kako naj jo jutri do mehanika spravim. :||| (x:o)x x;)x, mi ga nekaj sracka zobnik na starterju, no nekaj s starterjem v glavnem, ki so ga pa ze popravljal, sam je reku da je pa precej bogi ze tale starter, da je ze blazotnokrat vzigal v svojem lajfu).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj, to pa ze od nekdaj xDDx (*glej kdo je odprl temo in kdo je med bolj gobcnimi tle xDDx).

res, cist, pa ne sam avte, tud promet sam maram, tko... uzitek, da je dinamika in vse to.

Meso? mislis govedina govedina ali nekatera goveda ki pol v kakih karih hudih sedijo? :D ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zal, ker se mi zdi najbolj nekak poseben pa karizmaticen od majhnih, pa tko...

da bi nekak men pasal najbolj....

se pa visok cenim a ne (bom zdaj zih od tebe dobila).. x;)x x:px

 

skratka, mal retro, pa mal moderen, pa mocen, ceprav ne hrust.

tko kot jaz. ;) :P

 

ma ne, zal mi je hond mal 'dol padla'.. no stare so mi se vedno vsec (saj za novo pa itak nimam sans x:o)x)...

 

pa nekak sem se za seati navdusla.

joj kok je tega pleha a ne, strahota, sam pol pa vseen se svodi na dva, tri favorite....

 

mors vedet, kaj hoces... xyesx

ne smes preskromno si zastavit, pa ne previsoko, da ne pades v kake kredite in pol ze zdavnaj nimas vec avta, ko ga se placujes. x:o)x

(ful folka ki jih poznam :sori: xyesx :o|o:)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ves kwa, pezhoji mi nepotegnejo, me cist hladno pustijo, se men se zdi cudno, ker je res ceden.

tko kot tavelki, so prav ornk, en je clo carevski, sam... ni mi....

od franc. bi 100x rajs citroena. x8Dx

c4 recimo (to zame x;)x), drugac se mi pa zdi c6 ful nad lep.

 

pezho mi je prevec samo sminkerski al kaj.. ne stekam, da mi ze skoz ne ptoegnejo pezhoji, sem mela 100x rajs fiesto recimo (ker so bli predlogi tud za tamalega tastarega pezhojchka).

 

hec ne?

da mi sploh ni, cist hladno me pusti... :vio:

206 CC

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jokala, ja saj verjamem, itak, jaz bom tud za bemvlnom in za fiesto... ker tko friendly.. ono prav z dusho no. xsrcx

 

fordi, saj men tud ne (ceprav mondeo mi je lep), sam mi je vsec, ko so skoz v igri, prvi so bli, pa se vedno furajo, majo imidz (mislim ne tolk visual, pac pa bolj v smislu referenc), zanesljivost, velik sponzorirajo (to mi je vsec, se tud vid attitude), vlagajo v razvoj...

tko no, optimalno...

 

drugac pa morda to mal izvira tud iz otrostva, smo mel dva forda caprija, kasneje pa fotr tud granado (vendar to pa, ko je ze v italijo se cist preselil). :)

 

saj mam kako fotko, bom poskenirala pa fliknila (no upam da mam), je bil (capri) metalik zelen z ita reg. pa 220 al kolk na stevcu, ves kaksna vazicka sem bla. xDDx x:px

en pa zivomoder metalik (vendar to leta... hm... okol 70' x!x, ko so bli vsi sam drekstih pa belih barv)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uuuu, no viš, tastari je tut meu okus za avte x:px

jp, dvojcek z luno v levu. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js bom pa zej audi a8 4.2 quattro letnik 2000 vzel, mam že plačan avans x:o)x treba izkoristit čas zej, ko še nimam otrok pa večjih stroškov... x:o)x

 

http://www.compassluxor.net/autotrader/00A8TanBrwn_N001736/DSC00001.JPG

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js bom pa zej audi a8 4.2 quattro letnik 2000 vzel, mam že plačan avans x:o)x treba izkoristit čas zej, ko še nimam otrok pa večjih stroškov... x:o)x

 

http://www.compassluxor.net/autotrader/00A8TanBrwn_N001736/DSC00001.JPG

Nimaš otrok pa tako ladjo boš ubodu? xrolleyesx

Sam zakurblaš tale stroj,pa porabiš tolk,da pridem jez do Bleda x:Dx

Šalo na stran,dober avto,čeprav ni po mojem okusu! x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nimaš otrok pa tako ladjo boš ubodu? xrolleyesx

Sam zakurblaš tale stroj,pa porabiš tolk,da pridem jez do Bleda x:Dx

Šalo na stran,dober avto,čeprav ni po mojem okusu! x;)x

 

rabm tako ladjo, velik sm na cesti, za bencin tistih par tisočakov več se pa tud nau tok grozno poznalo.. edin enkat na let registracija in zavarovanje x:o)x avto je pa tud redno servisiran pa odlično ohranjen in zelo ugodna cena, prodaja starješi zakonski par in nemčije k masta na bledu vikend x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

ne razumem...

to je tipičn državniški avto..

ne pa za enga Seala :o|o:

 

ne vem no stari kaj se s tabo dogaja

 

x:o)x x;)x :palec:

 

neb reku, da je tipičn družinski avto, bolj poslovni avto x:o)x sicer pa rad uporabljam zadnje sedeže :lol: polek tega, da mam rad velik placa in udobje x:o)x jebiga, stari dobra cena je, lastnike poznam in vem, da je avto res odlično ohranjen, sploh motor, pa itak sm nor na velke avte, to mi je enostavno užitek x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sj verjamem, jaz se pač ne vidim v tem filmu.

dobr kupi pa poročaj :palec: x8Dx

 

u petk ga zasežem x:o)x mogoč se zategnem do maribora, tko al tko morm u velenje do ene pičke x:o)x

 

hudo!

kul, velik srece! :palec:

 

thx, marsa

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dober nakup seal, pa srecno voznjo! :palec: :detelca:

 

saj stekam....

eni majo res rajs velke...

recimo jaz tud ce bi bla glava druzine, ne bi mela kakega velikega, ker sem tip za manjse avte, sam ne pa vec cist mikriche. xDDx

 

recimo mi smo pa o karavanu petki sanjal, sam pol sva se oba strinjala, da rajs kar limo. x^x

vec kot tolk pa res ne rabmo s sabo vlact, gre pa blazotno stafa not (ce mamo po cele gajbe knjig se na morje pa tak x:o)x)...

 

*

 

aja no tist srecno prej je blo bolj za nakup, pol sem vidla, da si ze vse zmenjen in to (ja, tko smo tud mi bmwja dobil, en iz nemcije pa vse smo vedl pa tko)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...