Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

evo sine, kaj ti spet za ene buče prbijaš:

Alfa je 2.2 in 185 KM, Bmw pa 2.0 in 150 KM, ogromna razlika, se ti ne zdi?

a smo spet pr šankovskih debatah, ktere tk ne maraš ker nisi balkanc? :8):

zakaj ne daš v primerjavo 1.9 MJTD in 320d? ha? veliko bolj primerljiva zadeva...

recimo..., ne se zdaj vsut z nekimi tretjimi fintami, če nisi dorasel... x:Dx

sicer pa zlo dobr veš kaj manjka Alfam; zadni pogon... ker ktera formula pa ma spredaj pogon recimo, ne? x;)x

...

Spet si ga mimo usekal! xrolleyesx BMW 320 ima 2171ccm3 in 170KM,alfa 159 2.2jts pa 2198ccm3 in 185KM!!!! :xx!:

Tudi 1.9 multijet na pisti pusti 320d vzadaj,pa ne zaradi moči,ampak lege na cesti!Še bolj žalostno pa je da sprednji pogon usuje dol zadnjega x:Dx

Pa bova potem primerjala alfin Q4 in BMW Xdrive!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, sine sine, kam ti gledaš, jaojao...

Bmw že odkar obstaja nova 3-jka ne dela več stare 6-valjne 2.2 mašine. (rauzn v coupeja, ki je še star zaenkrat)... hehe, kaki cepec, niti ne preveri opreden se gre bockat z mano...

x:o)x

 

no, kolik cilindrov ma mašina 2.0 v trojki?

 

bo šlo?

 

sej veš, www.bmw.com

 

x:Dx

 

kaki lolek...

 

Podatki so že tapravi,ker je bil dejansko coupe!Zakaj?Zato ker BMW nima nobene bencinske mašine med 220 150KM in 218KM 325!!

Tisto cilindrih,je pa verjetno vprašanje kolk,jih maš v glavi! x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ekhmm x:o)x

 

...

 

tega saaba ma moja šefica xDDx

A se ti je kaj zaletelo? :inocent: x:Dx

...

 

Ma šefica dober okus! :palec:

 

xokx

x:)x x;)x :palec:

 

Ja saab turbo je zakon!Pritisneš na gas,čakaš,potem nekaj zažvižga in nato si že v nebesih x:Dx

:ermm: xscratchx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o, še nimaš dost;

 

aha, zdej pa je kr naenkrat bil kupe, ja okej, tut prou, sam ne morš primerjat avta z zasnovo leta 1999 in 2006, ane? sine...

ker takrat je tale kupe haral, pa še dans hara...jasno je, da če da neka firma (recimo Alfa) nov model ven, da bo temu primerna tut tehnika v koraku s časom, ti pa tu flancaš nekaj brezveze... mislim...kvazi znalac...

 

in če bi šel (spet) preverit na bmwjevo stran, da ima mašino 2.5 z mislim da 177 KM, v 5-ki (523i, nadomestilo za 520i z 2.2 motorjem in za staro 2.5 s 192 konji). za določene trge pa tut v 3-ki (323i).

ja sine, a bo uredu zdej?

 

kako kaj rikverc? škrrrrt

x:Dx

Buče,buče,buče,cilindri,cilindri :fool:

Nočeš ali ne moreš dojeti,da si za botaniko ne pa za avtomobilizem!Tehnične podatke si zaponit je eno drugo pa je dejansko kaj vedit o sami tehniki!Pa si postavljajva konkretna vprašanja o sami tehniki!Prvi jez!

Pa dajmo od BMWja da bo lažje za začetek xDDx Kaj je VANOS?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe :P sicer pa saj par alf pa le ima zadnji pogon ... hmm a niso imeli nekih 8C Competizione :D sam dobr tist je že (pre)športen... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Videla sem Hondo, ki mi ni bla grda! :eek: :eek: :vio: x:)x

jaz pa glih dons gledala toyoto (avensis), pa sem ugotovila, da je pravzaprav zlo kul (ker sicer ne shizim glih blazno na toyote, no nekak morda bolj sam po imidzu da ne.. sam recimo peugeoti so mi kaksni prav hudi, dizajn pa to, pa se vseen ne zapalim).

 

Glih vcer smo mel saaba tule, dons pa kot nalasc, 'srecala' ful enih saabov.

saj je lep.. x^x x8Dx

tak mal poseben, mi je vsec v bistvu (sam se vseen se odlocam za bmw rajs, ceprav je pa res, da je enga hudga odkril 'za djabe', da nisva mogla verjet, kwa je blo sve not, sam je bil diesel pa premocna mashina pa tud... sva se odlocla se bmwja se 1x registrirat.

dat sanso takmu carju, naj gura do konca, prodajat nima smisla, ker bi blo treba kaj vec vlozit pol (raznoraznosti brezvezne, recimo kaka praska, mal strgan zic pa taksno).. tko da, morda bo se zmer mal v igri tud saab.

(je bil pa res hud :eek: xokx)

 

Je pa dons mim mene na avtocesti pichil en avto, ki ga se nisem vidla nikol, sploh pojma nimam, kera znamka je bla, cist nekaj odstekanega..

pa je tolk pichil, da nisem mogla vidt niti registracije (a je bil sploh slo, sam mroda je clo bil) niti znakca kakega. shvisssst, je pichil.....

pojma nimam sploh kaj, sam neka kao limuzina mal bolj sportnega videza. tak metalik... hm, jeklo, mal sinjkast.. tko ves je bil nekaj psoebnega.

 

aja smo zadnjic govoril o Pandi (morda v 'malih avtih') no in eni so rekl, ko je blo govora o Baru in da je zmagovalec dobil Pando, da kolk mim, da hahaha, cist off in to, no men se pa ne zdi.

men je pa panda ze prej <'stara'> bla 'vsec' (ne glih ono vizualno, sam poseben carcek za kul ceno, pa vsak ki ga je mel, ga je se pohvalil, no ko sem kupovala, je bla clo panda mal v igri skratka, 4kolesni, haloo, to prides povsod x8Dx).

No nova pa mi je sploh vsec.

pravzaprav bi jo cist mela. x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah, premočni motorji znajo bit hudič. če maš kakega bmw 530i, in si brez bonusa, te hitro mine ljubezen do avta, ko daš 400k za registracijo :ermm: w:Iw

pandica je pa carska, res prideš z njo povsod, kljub temu, da ima precej podhranjeno mašinco x:Dx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jas danes nekam toyote gledam avensis corolla pa yaris ;) sam še yarisa pa bomo imeli vse vrste toyot pr hiši hehe :P morem pohvalit toyote, imamo že 10 let pr hiši toyoto carino, zelo udobna pa vse :D tk da marsa če ti je avensis všeč ;) hehe :P poglej ga še malo bolje ;).
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa je dvojni Vanos?xDDx

Kaj pa je valvetronic?

 

LOL

kaki butl

 

x:px

LOL ti butl,nisi odgovoril na vprašanje! :xx!: xrolleyesx

Sine, ko sem to vedel si se ti še z dudko igral!

Drugač,pa sej več,kaj je tvoja tema!Botanika :wOOt:

Aja,pa gostilniška retorika :madpro:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi pozablate na štirikolesni pogon alf,kateri je prenesen še iz Lancie delte integrale,s katerim je 53 zmagala v rejliju za svetovno prvenstvo(rekorder) Imela ga je tako 155 Q4,164Q4,zdej pa prihaja Bera in 159 3.2 Q4.

Zadnji pogon je atraktiven,zabaven,predvsem za tiste kateri ga obvladajo,vendar počasnejši,kot dobro uravnovešeni prednji pogon.Izjema so le štarti iz nule,kjer pač svoje naredi fizika.Poglejte pri F2000 ali prvenstvo junior do 1600 ccm,ali ima kdo zadnji pogon?Ne,zadnji je imel prav BMW in Volvo leta 1973!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...