Skoči na vsebino

PRESENEČENJA!


dr.moreno

Recommended Posts

POVEJTE KAKO PRESENETITE SVOJE DRAGE! :palec:

 

Hje-hje.....jaz sem svoji dragi za en božični večer pripravil večerjo..........fajn muzika, mizo in stole na sredo dnevne......svečke....hje-hje...stregel pa sem gol v predpasniku..hje-hje...otipavanje dovoljeno :palec: ....in ko je jo že preveč zamikala izboklinica pod predpasnikom.....je zagledala velikega korenjaka s pentljo :palec: hje-hje

:vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, fajn tema (pa nc ne de, ce je ze kje kaksna podobna x;)x) :palec:

 

a daj! takle si ji pripravil, pih! pentlja! x:Dx :palec:

(a je bla rdeca? :8):)

 

jaz se pa ne spomnim, da bi kako prijetno presenecenje taksno komu pripravila, sem pa vcas poskrbela za drugacna presenecenja. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, ne vem kaj mu je, stalno me prepisuje. Kaj le mora biti nekomu, da išče stare moje poste in jih objavlja..... x:o)x No, tist hje hje pa ne vem, če je moj....Mucek, če sn ti tko všeč, daj me povab kam pa to, ne bod sramežljiv, no x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja sorchy, saj se mi je zdelo znano, pa sem pac mislila, da je 'taka fora' (ki jo je ze kar kdo kar kdaj uporabil).

aja tko je to pol... hm.. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xnckrivx :inocent: x:o)x .....dr. moreno smotkovičić x:Dx No, morm rečt, da je blo moji bivši všeč, tko da ideja pa ni slaba, da jo je obnovil, bo kmal dost prilik jo uresničit.... x:px :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Neuš verjela.....pa se mi res zdi da je bla rdeča. Sicer bl k je bla glih pri roki.....no, bl pri mickenem x:o)x x:Dx Sam ne vem, če jo bi izbral, k bi pol glede na njen pomen 1.12. lohk asociirala, da bi še pakl kondomov rabu..... xcivx :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

POVEJTE KAKO PRESENETITE SVOJE DRAGE! :palec:

 

Hje-hje.....jaz sem svoji dragi za en božični večer pripravil večerjo..........fajn muzika, mizo in stole na sredo dnevne......svečke....hje-hje...stregel pa sem gol v predpasniku..hje-hje...otipavanje dovoljeno :palec: ....in ko je jo že preveč zamikala izboklinica pod predpasnikom.....je zagledala velikega korenjaka s pentljo :palec: hje-hje

:vio:

 

pa je en tvoje geslo objavu pa yginu,,,

fanz darilo,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...