Skoči na vsebino

Zakaj nekateri umrejo mladi?


susana

Recommended Posts

xDDx

 

... sam nom nadaljevala tegale, ker si me glih ze uspesno prepariral tko da sem ze krotko zensko tiho. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 136
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

jaz se spomnim smrti svojga dedka, očeta matere

mat je bla ful žalostna, pa fotr mi je razlagal kako pa zakaj

na dan pogreba, ko je bil pokop se spomnim, da sem od bratrancov pričakoval, da se z mano igrajo z loparjem pa žogico

pa niso bli preveč zainterisirani takoj zatem je pa sestrična začela jokat, pa folk se je odpravil na pogreb

 

no mene so tam pustil z loparjem in žogico v roki

dedek, ki je pa mrtu ležu se pa itak ni preveč sekiral za nobenga, pa tud navdušenja ni kazal,k je mel ful rož v sobi

no ja, pol je sledilo žalovanje

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj hočeš rečt s tem? se mi zdi (al pa sam men k sem preneumna ne potegne) da manja zaljučni stavk

 

 

meni je ful mim,ko kdoumre, potem pa žalujoči "joooooooooooj kaj bom zdaj JAZ, ubogo revšeeeee!"

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne neč sploh nisem hotu rečt, sam zgodbica o življenju in smrti

če želiš zaključni stavek evo;

 

no ja, potem je sledilo žalovanje

inu meni neč ni blo jasno

 

na dedka namreč nisem bil emocionalno navezan

 

enkrat, k je bil že mal bl star, sva tko stala pred hlevom, ker so mel kmetijo

in me je prosu, če mu poberem storž

sem reku, da ne, ker je drek na njemu od kur

 

in pol ga je on že napol sfukan ( neč grda beseda gor al pa dol, tko je blo ) pobral, pa neki mi je govoru sam ne vem več kaj

lahko si pa predstavljam, men se zdi, da neki o tem kako me je mama vzgojila to

no ja skratka nisem ga sploh poznal

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a-ha...

 

jaz se pa spomnim, ko je tito umrl in sem bla v 2. razredu in smo morali stat, še zdaj nas vidim,v pionirski opravi, po tri v kolonina vsaki strani slike njegove in šopka rož... meni je ful slabo ratalo in nisem upala rečt ker je bilo tko resno in žalostno vse

 

kajsem pa vedla, vedla sem, da se je nekaj groznega zgodilo - še zdaj lahko prikličem tisti filing :)

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... nekateri moji frendi in znanci, ki so mladi umrl (iz tega ali onega zalostnega razloga) so imeli prav en tak *sij*, da *sem kar vedla*.

me nekak sploh ni presenetlo, ko sem zvedla.

ne sam lajf stajl (to tud vcas), ampak prav en tak **sij**.

je namenjeno do tolk da majo tle za narest v tem casu/prostoru.... (ne glede na to, da gre lohk za ob-case in prostore)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...
A se vidi v natalni karti, kdaj boš umrl? Ali je za to bolj treba gledati tranzite?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

obstaja več razlogov zakaj mladi umrejo

 

tudi dojenčki

 

vsak ima svojo pot in nalogo, oz več nalog

 

ko pot prehodiš ali nalogo izpolniš, ponavadi, ponavljam ponavadi ni več razloga da si še v tem telesu

 

nove naloge že čakajo ...

 

 

vsaj koliko imam jaz konkretnih izkušenj s to zelo težko temo, je bil vedno objektiven razlog kot sem zgoraj napisal. Samo za starše in prijatelje moje pisanje ne koristi, so preveč vpeti v to življenje, ne poznajo vzrokov in posledic za neko dejanje, kar smrt dejansko je

 

 

težko pa je sprejeti smrt lastnega otroka, moje razlage gor ali dol.

 

ali ko vidiš otroka kako ga rak razžira rak - se vprašaš kako je to možno ---

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...