Skoči na vsebino

Misel dneva


siljo

Recommended Posts

Bog podari mi umirjenost, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti

pogum, da spremenim, kar lahko in modrost, da lahko spoznam razliko. (dr. Neibuhra)

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Biti svoboden vseh avtoritet, notranjih in zunanjih, pomeni umreti za vse preteklosti in vaša zavest postane sveža, vedno mlada, nedolžna, pozorna, polna moči in zanimanja. Le v takem stanju se lahko opazujemo in spoznavamo. Za to potrebujemo zavestnost - neprestano opažanje - "videnje" vsega, kar se dogaja v naši notranjosti brez olepšav, brez popravljanja, brez razmišljanja, kaj naj bi bilo prav in kaj ne, kajti v trenutku, ko popravljate, ustvarjate novo avtoriteto, cenzorja."

 

Krishnamurti J.

 

 

 

(ma, osvojila bom to "stanje" spet, pa če.... ne vem kaj!!!!)

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Biti svoboden vseh avtoritet, notranjih in zunanjih, pomeni umreti za vse preteklosti in vaša zavest postane sveža, vedno mlada, nedolžna, pozorna, polna moči in zanimanja. Le v takem stanju se lahko opazujemo in spoznavamo. Za to potrebujemo zavestnost - neprestano opažanje - "videnje" vsega, kar se dogaja v naši notranjosti brez olepšav, brez popravljanja, brez razmišljanja, kaj naj bi bilo prav in kaj ne, kajti v trenutku, ko popravljate, ustvarjate novo avtoriteto, cenzorja."

 

Krishnamurti J.

 

 

 

(ma, osvojila bom to "stanje" spet, pa če.... ne vem kaj!!!!)

na izi..umreš v sebi...in se na novo prebudiš...tam kjer bi rada bila....v svobodihttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/ylflower.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://shrani.si/f/3N/1r/110XLVvb/150499771104111891806978.jpg

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Kradem tvojo marmelado...

Ližem lepko jagodičje,

ko se delaš, da še spiš,

me pogledaš, se obrneš

in skrivaje zadrhtiš...

 

Kradem ttvojo marmelado...

ki se lepi mi na brado

in na ustnice in roke,

ko objamem te čez boke.

 

 

(Brezinbor)

Obečanje ludom radovanje...


Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

“Sometimes you meet someone, and it’s so clear that the two of you, on some level belong together. As lovers, or as friends, or as family, or as something entirely different. You just work, whether you understand one another or you’re in love or you’re partners in crime. You meet these people throughout your life, out of nowhere, under the strangest circumstances, and they help you feel alive. I don’t know if that makes me believe in coincidence, or fate, or sheer blind luck, but it definitely makes me believe in something.”

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...