Skoči na vsebino

Samo moja


Klemzy

Recommended Posts

SAMO MOJA

 

Vse bi naredil, da bi bila

moja, preplaval bi usa morja

samo da bi moja bila, do kler

se use ne konča

 

Kam si odšla samega

si me pustila, v temi bedim in

ne zaspim pridi nazaj naredil

bom use samo da vidim te

 

 

Svojo roko mi podaj

in zasmej se mi sladko

saj tvoj lep nasmeh k tebi

me bo pripeljal nazaj

 

 

 

Ko se zdani, pridi punčka k meni ti,

zgrabi me za roko in popeljal

te bom v raj kamor spadava

midva tja do nebes kjer sama ustala bova

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SAMO MOJA

 

Vse bi naredil, da bi bila

moja, preplaval bi usa morja

samo da bi moja bila, do kler

se use ne konča

 

Kam si odšla samega

si me pustila, v temi bedim in

ne zaspim pridi nazaj naredil

bom use samo da vidim te

Svojo roko mi podaj

in zasmej se mi sladko

saj tvoj lep nasmeh k tebi

me bo pripeljal nazaj

Ko se zdani, pridi punčka k meni ti,

zgrabi me za roko in popeljal

te bom v raj kamor spadava

midva tja do nebes kjer sama ustala bova

 

 

Mislim- tle je v čem problem ?? k ti je ušla, k ne pride nazaj, pa pol ne vem , če je samo tvoja ??

Če je pa v pesmi- brez zamere- zlo me spominja na vse tiste pocukrane pesmi/ da ne bom koga žalil z nazivom-pesem/ , ki spadajo v rubriko- zguleno do nezavesti, pa še brez občutka za izrazoslovje...-večina naših lepih popevk- trend slovenske muske.

Če je pa problem drugje, se moraš malce povprašati, kaj pa ti?? kaj si mel zraven, da je ušla...pa da ji /očitno/ nisi všeč...

če je bila pa tole izpoved nesrečne ljubezni- se opravičujem, sam tolažil te pa vseeno ne bom- pač jaz nisem tvoj- še manj pa tvoja...tole bi moral nasloviti na to , ki ti je ušla..

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja to pesm sm napisu sam zato k mi je pač pasal ne da bi mi kšna ušla an tko da navadn ...... pa res da sm dav mogoče napačn naslov sam se da use popravt an sm komi začev pisat tko da ni panike an pa use hvala za komentarje

 

 

 

 

lp klemzy

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam si res totalen noob!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

đoke klemzy rules!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kva sem - ???nob -ang.- ne vem, če sem glih, ostalo je pa tko- ne vem kaj si mislil...

tvoja pravila oz. pravila tvojega otepača/ če si tko mislil/ me pa res ne zanimajo...najbrž so bolj osebna zadeva, še nisem nič slišal o njih.

Saj , če boš malce samokritičen, ti bo morda še kaj ratral, pa ti ne bo spet ušla...al pa ti ne bo nobena ušla...

No, dost heca, je že v redu , da si napisal, pa da pišeš pesmi, sam bolje bi bilo v kakšni drugi temi- vaše pesmi- recmo...jaz sem ocenil le tko, pač nisem vedel zakaj gre ...ker si pač odprl novo temo, sem mislil, da te kaj matra...sicer pa fajn bodi, pa še kaj napiši v uno temo...pa poboljšaj se...veš, vsak ima nekakšna privat subjektivna pravila, ne sam ti.

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej ga sory tole noob nism napisu jst to so mi frendi .... v sql napisal tko da brez zamere ...... pa bom jst to mal zbolšov pesmi ... sam da se mal naučim an k sm komi začev an .... aja pa nova tema no lej jst nsim mev pjma od tega foruma kako kej sm pa kr neki klikov an pa sm to dav notr nism nč vedu kam nej to napiišem an :S :inocent: xrolleyesx

 

 

 

 

Lp! klemzy

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja cool...ti kar v tem forumu- misli -odpri temo- vaše pesmi ..in to je to..pa piši,pa ne preveč razmišljat, piši kar začutiš. kar ti pade na pamet...izboljšave pridejo kasneje, same od sebe ..

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti si tud romantik ....??? O, to je pa redko da najdeš tipa romantika!!!

Tko je pač to. Noben ni več za tole dobro staro romantiko. :C:

OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če napnem vse moči ne morem tega do konca prebrat xrolleyesx xnckrivx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SAMO MOJA

 

Vse bi naredil, da bi bila

moja, preplaval bi usa morja

samo da bi moja bila, do kler

se use ne konča

 

Kam si odšla samega

si me pustila, v temi bedim in

ne zaspim pridi nazaj naredil

bom use samo da vidim te

Svojo roko mi podaj

in zasmej se mi sladko

saj tvoj lep nasmeh k tebi

me bo pripeljal nazaj

Ko se zdani, pridi punčka k meni ti,

zgrabi me za roko in popeljal

te bom v raj kamor spadava

midva tja do nebes kjer sama ustala bova

 

 

xokkx Zelo lepo x!x

 

Vidiš Klemzy, nekdo napiše nekaj lepega ,romantičnega in se takoj najde nekdo ,ki se sprašuje a si morda z lune padu, tud zame velikokrat mislijo ,da sem z drugega planeta,pa ti povem ,da je biti marsovec super stvar,itak sem se naveličala kopij pa kopij od kopij. Zame si originalen :palec:

 

xcheersx

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Don't take it wrong... x;)x iz mojega subjektivnega pogleda je to neberljivo... mogoče zato, ker sem že bil v taki situaciji... ampak, sej pravim... ne vem... nisem mogel prebrat do konca xrolleyesx x:Dx x:px x;)x

 

Tko, da absolutne vrednosti ne poznam... x:px x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
Don't take it wrong... x;)x iz mojega subjektivnega pogleda je to neberljivo... mogoče zato, ker sem že bil v taki situaciji... ampak, sej pravim... ne vem... nisem mogel prebrat do konca xrolleyesx x:Dx x:px x;)x

 

Tko, da absolutne vrednosti ne poznam... x:px x;)x

 

 

Ker je ni!!!!

Če bi svoji bejbi tole pokazal, je garant ne bi nikdar več videl...

Mislim, takole metat besede skupaj, poleg tega še besede same razdeljevat na pol in sploh nobene forme samega teksta skupaj spravit...ne, je boljše prebrati pesmi ostalih in se seznanit s pravopisom in obliko, potem šele razmišljat o kakšnem avtorskem delu...mislim, haha...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ti si tud romantik ....??? O, to je pa redko da najdeš tipa romantika!!!

Tko je pač to. Noben ni več za tole dobro staro romantiko. :C:

 

prou s me zjezala :vragec: :vragec: :vragec:

usak je za romantiko, sam od njega se dons prčakuje use kej druzga...kej bl tacga za vidt pa u roke prjet... pol pa fantje pač hočjo taki bit :o|o: pa makar lažejo, pa kradejo...

vem pa,... pa komot rečeš da se motm, da se pa pol, po enih par letih pa par kilah, zmer najde ceu kup unih, k so hotle romantike, pa so misnle, da ne smejo, da to nau šlo, da je dons svet drgač, da so sanjači... če so pa bli, pa one niso smele... zakwa? pa mene ne sprašuj

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...