Skoči na vsebino

Bodi previden v svojih zeljah, kaj zelje se lahko tudi uresnicijo...


soncnica

Recommended Posts

  • Komentarji 58
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Guest mačona
A se vam je ze kdaj zgodilo, da ste si necesa mocno zeleli, ko pa se je zelja uresnicila, ste ugotovili da vam to v bistvu sploh ne pase oz. niste kos situaciji?

meni se je zgodilo, da sem si nekaj močno želela, to dobila, bila blazno zadovoljna in prepričana, da me to osrečuje (in me en čas tudi dejansko je, čeprav je bila vse skupaj iluzija. pa OK, rada mam pravljice ... :P ) čez čas pa se je izkazalo, da mi je ravno ta uresničitev želje prinesla tako zmedo v življenje, da joj ... in je vse večja. ampak čez par let bom gledala na vse to čisto drugače kot sedaj in se režala ... x:Dx x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za vse želje, ki sem si jih zaželela in so se mi uresničile, sem hvaležna in tudi vesela, da so sedaj del mojega življenja. Ni se mi še zgodilo, da bi si nekaj želela, potem ko pa bi to dobila, bi pa bila razočarana. Ne, ne. To pa ne. Tako, da sploh ne raumem te teme...Je to sploh možno, da se ti uresničena želja kasneje zdi nesmiselna?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
zakaj pa cez par let? sej ce tkole pises, pa se tega zavedas, ti ni treba cakat se par let x;)x...no lohk pa da se motim (kar ne bo ne prvic, ne zadnjic)...hehe

ja ker je vedno tako. takrat bom drugače razmišljala, še marsikaj vmes doživela, ene stvari bodo bolj, druge manj pomembne ... ker zdaj ne morem gledati na to reč drugače kot gledam, pa da mi groziš s pištolo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, pol si pa res srečnica...jst skoz napačne želje dobivam, ker si jih ne predstavljam dost jasno in natančno.

A veš...lohk si želiš novo službo, pa prideš iz dežja pod kap. Pa je bla prejšnja boljša. Ker si nisi želela, da bi bla boljša služba, z večjo plačo, boljšimi odnosi v službi in večjim zadovoljstvom, ampak samo NOVO službo! Je treba bit natančn...ampak očitno maš ti pošlihtan tole, tko da....bod vesela...eni smo butli v tem. x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče pa je razlog v tem, da ne razmišljam veliko o željah in se nanje osredotočim šele, ko sem popolnoma na dnu. Potem pa je ta želja že tako močna in tudi jasno določena, da ko se mi uresniči, jo sprejmem takšna kot je.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče pa je razlog v tem, da ne razmišljam veliko o željah in se nanje osredotočim šele, ko sem popolnoma na dnu. Potem pa je ta želja že tako močna in tudi jasno določena, da ko se mi uresniči, jo sprejmem takšna kot je.

Jah, ok, če jo lahko sprejmeš takšno...to je lohk pametno, lahko pa skrajno neumno. Ker je vprašanje, če se zadovoljiš s premal? Razumeš? Si misliš, eh, pa sej je to tud dober, medtem, ko bi mogla stremet za več... x:Ix

 

Ma, ignoriri me...dons sam nakladam. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej jest tud ne razmisljam veliko o zeljah, se mi je pa recimo zgodilo, da sem si zelela nekaj, potem pa ugotovila, da zadevi enostavno nisem kos in da me ta izpolnjena zelja v tem trenutku bolj obremenjuje kot osrecuje....sicer pa vsaka stvar za neki dobra oz. nova izkusnja v zivljenju xokkx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj te razumem kaj misliš. Sam v življenju smo vedno bolj ali manj nezadovoljni in si mislimo lahko bi bilo bolje.

Moj partner recimo ni popoln (tud ne more biti, saj tudi jaz nisem), vendar ko se je pojavil v mojem življenju, so se uresničile moje največje želje po varnosti, ljubezni, spoštovanju, prijateljstvu....Hmmm, lahko bi dobila morda "boljšega" (mogoče bolj bogatega ali kaj drugega), ampak on mi zadostuje, ker sem z njim srečna.

Podobno je z ostalimi željami. Če nimaš službe, si pač želiš službo. Si vesel kakršnekoli službe, ki jo lahko dobiš. Ko pa je ta želja izpolnjena, si želiš več (mogoče službo z boljšo plačo) in jo iščeš na novo.

Ne vem, jaz sem zadovoljna z vsako uresničeno željo. Itak življenje ni z rožci poslano in kadar se ti nasmehne sreča, je fajn da si s tem zadovoljen.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, jaz sem zadovoljna z vsako uresničeno željo. Itak življenje ni z rožci poslano in kadar se ti nasmehne sreča, je fajn da si s tem zadovoljen.

Mogoče si pa pogruntala smisel življenja! Sej ti pravim, zna bit super, da tko gledaš na to. :palec:

samo, če si srečna, zakaj si v drugi temi napisala, da si na dnu? x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trenutno sem v eksistencialni krizi. Neki ne štima ravno v mojem življenju in moram to popraviti. Poleg tega pa sem se navadila na udobje partnerskega življenja, fant pa je šel za 5. tednov v Burmo. Živim sama, pa mi je mal dolgčas.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala, bom poskusila.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej jest tud ne razmisljam veliko o zeljah, se mi je pa recimo zgodilo, da sem si zelela nekaj, potem pa ugotovila, da zadevi enostavno nisem kos in da me ta izpolnjena zelja v tem trenutku bolj obremenjuje kot osrecuje....sicer pa vsaka stvar za neki dobra oz. nova izkusnja v zivljenju xokkx

 

Ne verjamem, da kdaj prejmemo situacijo, ki ji nismo kos. To je pač stvar mojega prepričanja. Lahko, da se motim x:Dx

 

Sicer pa, ja, dobro premisli preden si zaželiš. Se mi je že dostikrat zgodilo ... in zgodilo se mi je tudi, da sem prosil, da se mi neka želja ne bi uresničila ... odziv je bil neverjetno hiter in želja se ni uresničila, čeprav je vse kazalo, da se bo :)

 

Tako je pač to. V danem trenutku ugotoviš, da si želel napačno ... eni bi mogoče rekli, da si se usral ... in mogoče bi imeli celo prav :P ... ampak takšno je pač življenje ...

Pesem.si

Kdor ne pesni, bere pesmi :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj te razumem kaj misliš. Sam v življenju smo vedno bolj ali manj nezadovoljni in si mislimo lahko bi bilo bolje.

Moj partner recimo ni popoln (tud ne more biti, saj tudi jaz nisem), vendar ko se je pojavil v mojem življenju, so se uresničile moje največje želje po varnosti, ljubezni, spoštovanju, prijateljstvu....Hmmm, lahko bi dobila morda "boljšega" (mogoče bolj bogatega ali kaj drugega), ampak on mi zadostuje, ker sem z njim srečna.

Podobno je z ostalimi željami. Če nimaš službe, si pač želiš službo. Si vesel kakršnekoli službe, ki jo lahko dobiš. Ko pa je ta želja izpolnjena, si želiš več (mogoče službo z boljšo plačo) in jo iščeš na novo.

Ne vem, jaz sem zadovoljna z vsako uresničeno željo. Itak življenje ni z rožci poslano in kadar se ti nasmehne sreča, je fajn da si s tem zadovoljen.

 

pa sej tuki ni fora da si zelim vec al pa boljs, govorim bolj o tem, da mogoce moja zelja ni bla iskrena, pa sem zdaj dobila po p**** x;)x

 

@zaphod: itak nas zivljenje skos sprobava (al pa en tm gor), sto ne ubija...jaca :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še vedno ne razumem kako je lahko želja neiskrena. Kaj to pomeni, da si v resnici nisi tega želela?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se vam je ze kdaj zgodilo, da ste si necesa mocno zeleli, ko pa se je zelja uresnicila, ste ugotovili da vam to v bistvu sploh ne pase oz. niste kos situaciji?

Seveda, že velikokrat.

 

Tudi ko se želje uresničijo, se vidi njihova ničevost in lažnivost, pa tudi smisel. Morda še bolj, kot takrat, ko se ne uresničijo.

 

In kolikokrat se mi je zgodilo, da se je uresničila želja, katere se sploh zavedal nisem! Šele takrat sem spoznal, da je bila ta želja ves čas v meni in mi je določala delovanje in mišljenje in klicala dogodke. Te situacije so še bolj zajebane, kot pa zavestno želenje.

 

Tako je pač to. V danem trenutku ugotoviš, da si želel napačno ... eni bi mogoče rekli, da si se usral ... in mogoče bi imeli celo prav :P ... ampak takšno je pač življenje ...

:palec:

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se vam je ze kdaj zgodilo, da ste si necesa mocno zeleli, ko pa se je zelja uresnicila, ste ugotovili da vam to v bistvu sploh ne pase oz. niste kos situaciji?

pravzaprav ne....ker vedno rečem, da si želim..pod pogojem, da je to dobro za mene x:px

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A si nisi nikoli želela česa, kar sicer ni bilo dobro zate, a si vseeno mislila, da je? x:)x

 

Mislm da je lih to hotla povedat.Želi si tist kr misli da je dobro zanjo,ampak ce slucajn ni si zeli se da se vseen ne uresnic.

Vsaj jst tko nardim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...