Skoči na vsebino

Self-image under construction


Antoninus

Recommended Posts

diplomirani ekonomist sem....sem že skoraj pozabil....sploh ne vem več...če se še znam v te miselne vode spustit...sicer pa jutri imam prvi delovni dan...v neki firmi...bo cajt...da malo organizacijske strukture spet malo naštudiram...pol pa firma....ko bom videl...kako se to dela...brez bluzenja x:Dx

 

p.s. za pusta začnem delat...ironija usode x:Dx

Naštimaj se v šefa, pa ti mogoče clo rata kar na vrhu začeti. Za šefa te lahko o organizacijskih strukturah podučim tudi jaz: Vse kar moraš vedeti je, da na 2 meseca decentraliziraš, kar je centraliziranega, čez dva meseca pa obratno, itd...

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 113
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Naštimaj se v šefa, pa ti mogoče clo rata kar na vrhu začeti. Za šefa te lahko o organizacijskih strukturah podučim tudi jaz: Vse kar moraš vedeti je, da na 2 meseca decentraliziraš, kar je centraliziranega, čez dva meseca pa obratno, itd...

veš...z decentralizacijo in centralizacijo....sem se že zdavnaj nehal ukvarjat....zdaj se ukvarjam samo še z materializacijo in dematerializacijo...premišljenega....zato se še skromnosti učim...kot pika na i...vsega in niča x:Dx

 

p.s. fajn si to temo odprl...da malo odbluzim x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš...z decentralizacijo in centralizacijo....sem se že zdavnaj nehal ukvarjat....zdaj se ukvarjam samo še z materializacijo in dematerializacijo...premišljenega....zato se še skromnosti učim...kot pika na i...vsega in niča x:Dx

 

p.s. fajn si to temo odprl...da malo odbluzim x:Dx

To bo idealan kombinacija za vodstveno funkcijo v kakem podjetju: centralizacija, decentralizacija in še razni manevri z dematerializiranimi zadevami. Gospodarstveniki imate še svoje pojme za takšne stvari, običajno ljudstvo pa temu pravi nekaj v zvezi z meglo ali luftom. x:Dx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To bo idealan kombinacija za vodstveno funkcijo v kakem podjetju: centralizacija, decentralizacija in še razni manevri z dematerializiranimi zadevami. Gospodarstveniki imate še svoje pojme za takšne stvari, običajno ljudstvo pa temu pravi nekaj v zvezi z meglo ali luftom. x:Dx

da nisi ti malo preveč...sistemsko obremenjen x:Dx namesto da bi samega sebe obremenil...in svoje potenciale

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da nisi ti malo preveč...sistemsko obremenjen x:Dx namesto da bi samega sebe obremenil...in svoje potenciale

To samo tako izgleda, ker ma moj računalnik nek virus, pa tudi sam se ne počutim najboljše.

Bo treba kmal k čarovniku iz Oza po novo srce in še kakšno zadevo... :8):

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a to za firmo rabiš x:Dx

Kje pa. Za firmo pa res ni potrebno nič drugega kot segment ljudi, ki so prešibki, da bi mogli zavrniti vsiljevanje produktov in storitev, ki jih ne potrebujejo. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kje pa. Za firmo pa res ni potrebno nič drugega kot segment ljudi, ki so prešibki, da bi mogli zavrniti vsiljevanje produktov in storitev, ki jih ne potrebujejo. x^x

pravo srce...ti odkrije šibke x:Dx samo si pa res...malo asistemsko usmerjen x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pravo srce...ti odkrije šibke x:Dx samo si pa res...malo asistemsko usmerjen x:Dx

x^x x:Dx xDDx

Dobro smo se nabluzili. Sem že čisto pozabil, zakaj je ta tema, če sploh kaj. Spomnit se pa tud ne morem več, tko da lahko zaključim, da si brezhibno izpolnil njen namen.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x^x x:Dx xDDx

Dobro smo se nabluzili. Sem že čisto pozabil, zakaj je ta tema, če sploh kaj. Spomnit se pa tud ne morem več, tko da lahko zaključim, da si brezhibno izpolnil njen namen.

samo še zdaj ne razumem tega tvojga....self image under konstrukta...no ...self image konstrukt....že nekak razumem...samo me tisti under malo bega...se sliši kot...no....nevem...pomagaš x:Dx kaj si hotu povedat

 

p.s. mogoče si pa samo rabil...spremembo miselnega vzorca x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

samo še zdaj ne razumem tega tvojga....self image under konstrukta...no ...self image konstrukt....že nekak razumem...samo me tisti under malo bega...se sliši kot...no....nevem...pomagaš x:Dx kaj si hotu povedat

 

p.s. mogoče si pa samo rabil...spremembo miselnega vzorca x:Dx

Fora je v tem, da bomo potem čisto na koncu (jaz čisto nazadnje) ugotovili, kakšen je smisel te teme. Saj veš, nekakšen reverse engineering. x^x (se fajn sliš, a ne? Sam ne me vprašat, kaj pomeni).

 

Spremembo pa res potrebujem, pa za spremembo na boljše. :inocent:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in kaj ti manjka....razen da ti je dolgcajt x:Dx

Ne sprašuj relevantnih stvari, nisem za to temo odprl, :vragec: x:Dx

 

Manjka mi, recimo, kakšno sporočilo s točno določenim zaporedjem in kombinacijo črk. :inocent: :8):

Pa tud eni limonadi ne bi rekel ne.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fora je v tem, da bomo potem čisto na koncu (jaz čisto nazadnje) ugotovili, kakšen je smisel te teme. Saj veš, nekakšen reverse engineering. x^x (se fajn sliš, a ne? Sam ne me vprašat, kaj pomeni).

to sem tudi sam imel v mislih...preden sem bluzit začel x:Dx

 

Manjka mi, recimo, kakšno sporočilo s točno določenim zaporedjem in kombinacijo črk. :inocent: :8):

pol si pa zmisli...takšno sporočilo...s takšnim zaporedjem in kombinacijo črk...da bo točno tebi ugajalo x:Dx bi ti pomagal....pa ne znam

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to sem tudi sam imel v mislih...preden sem bluzit začel x:Dx

pol si pa zmisli...takšno sporočilo...s takšnim zaporedjem in kombinacijo črk...da bo točno tebi ugajalo x:Dx bi ti pomagal....pa ne znam

Upam, da ti je cool na šihtu pa da si srečno zaštartal.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

kombinacija črk mora imeti kako atritmetično zaporedje al ima lahko striktno astrološko tendenco gibanja?

Ja, če vzameš 24 črk abecede, s tem da lahko vsako uporabiš poljubnokrat in jih nato kombiniraš ter vmes vstavljaš presledke, se da lahko sestaviti kako všečno sporočilo. x^x

 

je bil že cajt...da se malo zresnim...je pa kr..hm....bom rekel normalno x:Dx

Samo da je normalno. xDDx Če se ti zahoče trenirati resnosti in normalnosti, si na pravem mestu. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To bo idealan kombinacija za vodstveno funkcijo v kakem podjetju: centralizacija, decentralizacija in še razni manevri z dematerializiranimi zadevami. Gospodarstveniki imate še svoje pojme za takšne stvari, običajno ljudstvo pa temu pravi nekaj v zvezi z meglo ali luftom. x:Dx

 

x:Dx pa še res je xnckrivx, zelo popularen je že lep čas tudi pojem reorganizacija, pa čez dva meseca reorganizacija reorganizacije, pa tako naprej, no

čez eno leto smo spet samo pri reorganizaciji :inocent: x;)x

 

Si fajn zakuril, imaš prijetno toplo, sem ratal prijetno zaspan x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx pa še res je xnckrivx, zelo popularen je že lep čas tudi pojem reorganizacija, pa čez dva meseca reorganizacija reorganizacije, pa tako naprej, no

čez eno leto smo spet samo pri reorganizaciji :inocent: x;)x

 

Si fajn zakuril, imaš prijetno toplo, sem ratal prijetno zaspan x:Dx

a to je kao kompliment, Janif? :vragec: x:Dx

 

Vidim, da prihajaš na sled skrivnostim managementa. Ali te bodo managerji sprejeli v svoje vrste ali pa boš v prihodnjih mesecih skrivnostno izginil. Od kar sem začel o tem razpravljati. sem doživel že dva poskusa atentata. Previdno torej. x^x

 

teach me...my master x:Dx

That's the spirit. x8Dx

At last we shall reveal ourselves to the jedis, at last we shall have our revenge.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...