Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

Da bomo vsi na broju...! xDDx x;)x

 

Sonce: Kozorog

Luna: Vodnar

Asc: Škorpijon

Mars: Škorpijon

Venera: Škorpijon

Merkur: Strelec

 

Dan: 1. Januar / Ponedeljek

Teden: Prvi v Letu

Mesec: Prvi v Letu

 

x:px x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Takole upam,da sem se prav heheh vpisala..takle:

x;)x

 

aja za ljubeze je tole baje.....

 

 

Planetary positions

planet sign degree house motion

Sun Aquarius 16°44'12 06/7 direct

Sun is technically near the end of house 6 and is interpreted in house 7.

Moon Pisces 14°09'44 08 direct

Mercury Aquarius 22°32'08 07 direct

Venus Aquarius 01°07'06 06 direct

Mars Sagittarius 25°25'46 05 direct

Jupiter Capricorn 26°05'40 06 direct

Saturn Gemini 13°41'31 11 stationary (D)

Uranus Libra 23°01'16 03 retrograde

Neptune Sagittarius 07°09'09 04 direct

Pluto Libra 04°10'16 03 retrograde

True Node Capricorn 16°30'42 05/6 retrograde

True Node is technically near the end of house 5 and is interpreted in house 6.

 

House positions (Placidus)

Ascendant Leo 17°08'28

2nd House Virgo 07°05'00

3rd House Libra 02°22'55

Imum Coeli Scorpio 04°47'30

5th House Sagittarius 12°26'15

6th House Capricorn 17°53'12

Descendant Aquarius 17°08'28

8th House Pisces 07°05'00

9th House Aries 02°22'55

Medium Coeli Taurus 04°47'30

11th House Gemini 12°26'15

12th House Cancer 17°53'12

Major aspects

Sun Conjunction Mercury 5°48

Sun Trine Saturn 3°03

Sun Trine Uranus 6°17

Sun Opposition Ascendant 0°24

Moon Square Saturn 0°28

Moon Square Neptune 7°01

Moon Quincunx Ascendant 2°59

Mercury Sextile Mars 2°54

Mercury Trine Uranus 0°29

Mercury Opposition Ascendant 5°24

Venus Conjunction Jupiter 5°01

Venus Trine Pluto 3°03

Mars Sextile Uranus 2°25

Jupiter Square Uranus 3°04

Saturn Sextile Ascendant 3°27

Uranus Sextile Ascendant 5°53

Neptune Sextile Pluto 2°59

 

 

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kdo to kaj zastopi? xsrcx x?x xDDx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale ma pa ful podobnih aspektov takih k jest!!Zihr je v redu clovk!! x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x?x kje pa si to prebral,dej še men povej...kje to piše...... x?x

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x?x kje pa si to prebral,dej še men povej...kje to piše...... x?x

 

 

Sam horoskop pogledaš pa vidš! x:Dx :palec: Vodnarka z Lunco v Ribcah,asc Levinja. :palec: :vragec:

 

hehehehe,divja u postli, potrebna, pa vsen nežna,rada maš svinjarije, sam do določene meje seve,ki pa je zlo variabilna x:px x:Dx

 

Sam mal, za okus! x8Dx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sam horoskop pogledaš pa vidš! x:Dx  :palec: Vodnarka z Lunco v Ribcah,asc Levinja. :palec:  :vragec:

 

hehehehe,divja u postli, potrebna, pa vsen nežna,rada maš svinjarije, sam do določene meje seve,ki pa je zlo variabilna x:px  x:Dx

 

Sam mal, za okus! x8Dx

xredx :farb: psssssssst tih

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sam horoskop pogledaš pa vidš! x:Dx  :palec: Vodnarka z Lunco v Ribcah,asc Levinja. :palec:  :vragec:

 

hehehehe,divja u postli, potrebna, pa vsen nežna,rada maš svinjarije, sam do določene meje seve,ki pa je zlo variabilna x:px  x:Dx

 

Sam mal, za okus! x8Dx

Take rabimo !!! x:px :vragec: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mas pa precej podobno sliko kot jaz-vse na eni strani charta, vsakih 30 stopinj, vsaj en planet, al pa vozelj..., sam da mam jaz skor vse v severni hemisferi, ti pa v juzni.

 

Mas pa loaded 2. bajto, bos pa loadad!!

Sam ne vid se dobr keri planeti so not!

 

Glede na podobnost...a si slucajno rojena poleti 1980??

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mas pa precej podobno sliko kot jaz-vse na eni strani charta, vsakih 30 stopinj, vsaj en planet, al pa vozelj..., sam da mam jaz skor vse v severni hemisferi, ti pa v juzni.

 

Mas pa loaded 2. bajto, bos pa loadad!!

Sam ne vid se dobr keri planeti so not!

 

Glede na podobnost...a si slucajno rojena poleti 1980??

 

Rojena je 24.07.1979 malo po sončnem vzhodu, če sem prav izračunal, Samson, mora biti več razlike, tu je leto dni razlike :eek: xDDx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem zgolj ugibal, nism niti preverjal ker planet je kje... x:Dx

 

In kdo ma bolj za***an chart. Kere planete mas pati v T-kvadratu... ne vidm prevec dobr. x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sem zgolj ugibal, nism niti preverjal ker planet je kje... x:Dx

 

In kdo ma bolj za***an chart. Kere planete mas pati v T-kvadratu... ne vidm prevec dobr. x:Dx

merkur kvadrat uran

venera kvadrat pluton

mars kvadrat MC

jupiter kvadrat uran

saturn kvadrat neptun

neptun kvadrat MC

pluton kvadrat ASC

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mars pa neptun na krakih pa jupiter v vrhu... to je pa veliko boljse kakor pr meni. :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mars pa neptun na krakih pa jupiter v vrhu... to je pa veliko boljse kakor pr meni. :palec:

vglavnem she zmeri mi nisi nich povedu xrolleyesx

a mi znas kej povedat s tteh kvadratov..kaj pomenijo?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vglavnem she zmeri mi nisi nich povedu xrolleyesx

a mi znas kej povedat s tteh kvadratov..kaj pomenijo?

 

Pomenijo napetosti, trenja med planeti, ki pa so hvalabogu vsaj usmerjena. Se pravi najprej mas mars opozicija neptun, to pomeni en velik kreativen potencial, a hkrati eno veliko dozo obcutljivosti, velika dojemljivost za droge, alkohol(izgobi se tega, ko hudic kriza).

Potem mas aspekt mars kvadrat jupiter-to je aspekt, ki prica o tem, da ti manjka dispicpline, da si kampanjec, da ti manjka konsistence...

Neptun kvadrat jupiter pa spet pomeni velik kreativen potencial, a spet ti manjka discipline...

 

Torej bi tale T-kvadrat po mojem lahko pomenil eno speco kreativno energijo, ki bi se lahko sprozila, ce bi se planeti naucili komunicirati med seboj (ce bi se ti disciplinirala in naredila nekaj iz tega) in ki bi se manifestirala v devici (ki itak prevec komplicira in analizira, poleg tega je jupiter tikaj se v izgonu), v tretji oz., ker je ze na koncu tretje hise to spada ze v cetrti hisi. Kaj naj bi to pomenilo??4. hisa je hisa doma in hisa koncev. Po moji laicni interpretaciji bi to znalo pomeniti, da eden od starsev ali oba nista odobravala tvoje ustvarjalnost in se ti je zato ni zdelo vredno razvijati, konec temu bi lahko naredila tako, da bi nehala dvomiti vase ( T-kvadrat sam, pa se vrh v devici) in si ustvaris dom s partnerjem ki bo podpiral razvoj teh zatrtih energij. Po mojem je kle catch.

 

Je pa res, da se z astrologijo ukvarjam 2 mesca, povsem laicno in da pred dvema mesecema nism vedu niti kaj sem po asc., tko da tele razlage ne jemlji za suho zlato... cist mogoce je da jo bo kaksn ki res zna te stvari povsem raztrgal-ampak tko se bom vsaj kaj naucil. :palec:

V. Gerkman v svoji knjigi pravi, da tudi zelo talentiran astrolog rabi vsaj 2 leti drila, da zna pravilno interpretirati karto, poleg tega pa je to kar sem jaz interpretiral le en aspekt in cist mozno je, da sploh ni dominanten.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[

 

Je pa res, da se z astrologijo ukvarjam 2 mesca, povsem laicno in da pred dvema mesecema nism vedu niti kaj sem po asc., tko da tele razlage ne jemlji za suho zlato... cist mogoce je da jo bo kaksn ki res zna te stvari povsem raztrgal-ampak tko se bom vsaj kaj naucil. :palec:

V. Gerkman v svoji knjigi pravi, da tudi zelo talentiran astrolog rabi vsaj 2 leti drila, da zna pravilno interpretirati karto, poleg tega pa je to kar sem jaz interpretiral le en aspekt in cist mozno je, da sploh ni dominanten.

x:Dx vidim,da si laik ,ja. x:)x

ker je skor vse faljeno x:Dx

recimo,ce ti povem jaz zdej.sem res ustvarjalen tip zelo in tud izkoriscam svoje potencjale.starsi so me zmeraj pri tem podpirali in mi omogocili solanje na oblikovni soli.s tem ,da je moja mama se posebno ful pomagala pri tem...zmeraj je podpirala vse kar sem zacela ustvarjati in me spodbujala.

kar se tice drog sem strogo proti,alkohol pa pijem obcasno,v mejah normale.

in niti priblizno ne dvomim vase...sem dokaj vztrajna oseba in samozavestna in ponavadi sproti uresnicujem kar si zadam.

tko,da si narobe interpretiral,sam tud to je ok,se tud iz tega naucis...zgleda ,da nisi prav povezal.sej jst se tudi ucim zdej mal astrologijo...tko da ga bova skupi mal lomila zdej.. :palec: x:Dx

hvala ti k si se potrudu. :palec:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni blema. x:Dx x:Dx x:Dx

Vse sfalu... x:Dx x:Dx x:Dx

 

Kako bi pa ti to zinterpretirala???(Kar napisi nekaj, je veliko vecja moznost, da bo kaksn od tistih ki res znajo povedal kaj to zares pomeni x:Dx (ces jao, vi nimate pojma, glejte kok jest tole razturam... x8Dx ).

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...