Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

Guest sanjalica

Generacijo ModroNebo :palec: ...vem...saj tudi vem...da imam rojstni list v hiši...ampak rit bi mogla dvignit x;)x x^x x^x in pobrskat po predalih... x^x x:px

 

To pa je ... napor x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Če bi bila neopazna, bi verjetno ostala sama.....kar pričakuj sedaj naval, še posebej, če boš aktivna tule, no mislim na vso tematiko....

 

Pa menda se ja nisi ustrašila, kot polžek/hiška, no jaz sem mislil le na rogece....lep večer xDDx  x;)x

Ej Boris, ce bom tako sodelovala, kot sem do sedaj, potem bo zelo malo koristi in branja od mene.

 

Glede na to, da imam v predalu Marsih Lunin napovednik za leto 2001, ja prav si prebral 2001, ves da sem bolj vešča v branju in preklapljanju iz ene strani na drugo.... kot pa pisanju.

 

Lep večer še naprej!

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..ker zgleda tko k da sm se enim kmetom rodila.., ne pa razsvetljenim ljudem..to je to

.....sploh ko te berem.......tako izgleda x;)x x:Dx x:Dx ....ups.......žalitev za kmete :vragec: ..... :sori:

 

Pozdravljena modro nebo.......... x:Xx x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Neverjetno se je odprla tale tema, potem ko se je tri mesece prah na njej nabiral.....Sanjalica, hotel sem komentirati tvojo izjavo, pa je ne bom, še vedno se te ne znam predstavljati, najbolj me veseli, da si boljše volje v tem prelepem Novembru.....saj ni tako črn.

Pa res Modro nebo, saj tvoja prijava sega že kar mesecev nazaj, ti si že "stara" lunatka, ostalim pa lep večer :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

BorisM obstajajo ljudje, ki te vedo dvignit in obstajajo ljudje, ki te vedo potlačit...

Obstaja položaj planetov...ki te napolni z optimizmom in položaj, ki ti vzame vso energijo...

 

Kaj pa si ne veš predstavljati???

Vprašaj...razsvetlim, če mi je dano x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

heeeeeeee......modro nebo x:)x  x;)x

obilo zabave....take....vodnarske x;)x

 

 

 

666  :vragec: -ou.....tralala

:vragec:

 

hahahhaha.... pa saj vodnarji to znamo, kajne? Smo dovolj v višini, da je vse dovoljeno..:)

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..ker zgleda tko k da sm se enim kmetom rodila.., ne pa razsvetljenim ljudem..to je to

.....sploh ko te berem.......tako izgleda x;)x x:Dx x:Dx ....ups.......žalitev za kmete :vragec: ..... :sori:

 

Pozdravljena modro nebo.......... x:Xx x;)x

Mick pozdravljen... x:)x

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

BorisM ko bi videl mojo rito...bi vedel..kako težko jo je dvignit...spravit do predala...itd...itd...itd...

V predalu so spomini...in potem Sanjalica spet zasanja med spomine.... x;)x x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Aakhut...gromozansko lena... x;)x

 

Priznajem...pola mi se prašta...

(pa še vedno ostaja...leno gromozanska) x^x

 

 

x:Dx boš videl februarja... x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest SaTurNina

Mick.. x:)x

 

kmetje..so dostkrat ljudje..k ne zivijo v stiku z časom..ampak so zabubljeni v tradicijo..in v stare spomine..in partizanske čajanke....- za to sm dala prispodobo kmeta x:)x ..živijo v preteklosti..pa ne vidjo nč..dobr..razn Galuniča gledajo ob Nedeljah. xrolleyesx .no..pa še to,.,zdej več ne.. x:Dx :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav vsem.

Sicer vas bolj spremljam z branjem, bolj malo pa komentiram.

Moji položaji:

sonce: strelec,

ascedent: strelec,

merkur: strelec,

luna: tehtnica,

mars: tehtnica,

venera: vodnar.

Imejte se radi in bodite srečni.

Sonce

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav vsem.

Sicer vas bolj spremljam z branjem, bolj malo pa komentiram.

Moji položaji:

sonce: strelec,

ascedent: strelec,

merkur: strelec,

luna: tehtnica,

mars: tehtnica,

venera: vodnar.

Imejte se radi in bodite srečni.

Sonce

Se ena...

 

Sonce in modronebo sta vedno v povezavi, tako tudi sedaj.. midve sva dobre bralki.. sicer pa tile lunartki..tako potrebujejo zvesto "obcinstvo"..

 

Venera v Vodnarju... zanimivo, le zakaj se jaz Venere nimam v vodnarju, mogoce je pri meni v vodnarju ze prevelika guzva... :2src: :2src: :2src:

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8): še en vodnar x:Ix

sonce-vodnar-6 hiša

luna-vodnar-7 hiša

merkur-kozorog-7hiša

venera-vodnar-7 hiša

mars-vodnar-7 hiša

ASC-lev-1 hiša

 

...jst mam tud gužvo v vodnarju.

Imam pa eno vprašanje, katera hišo je treba pogledati za odnose med ljudmi. Namreč meni so zelo pomembni , pa ne vem zakaj. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Loncku1.

 

Pri odnosih gledamo predvsem 3. in 7. hiso, pri cemer pomeni 3. hisa odnose "na sploh", pa tudi odnose z brati, sestrami, sorodniki (brez starsev, partnerja in otrok; se pravi tete, strici in ostala zlahta) in tudi sosedi, 7. pa pomeni v bistvu "druge" ljudi - tiste, ki niso "jaz", torej druge nasploh.

Partner je tako samo "prvi med drugimi". Sem spada tudi javnost. Slikarja, ki pripravlja razstavo, mora torej zanimati sedma hisa: "kako bodo drugi (ljudje, javnost) sprejeli moje delo?".

Ampak pri tem se sele zacne. Ti hisi sta lahko polni planetov ali prazni, zacneta se v enem znamenju in koncata v drugem ali celo se naslednjem - to je pa poper astrologije.

 

Pozdrav!

 

Bern

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri odnosih gledamo predvsem 3. in 7. hiso, ...

jas mam 3 hiso prazno, v 7 pa sonce v ribah.

hm, po tem sklepam, da je moj outside predvsem vezan na

asc v levu z usmerjenostjo MC v biku in nacinom sonce v 7 hisi!? x:o)x

 

ob tem pa so se 4 planeti v 8 hisi (luna, kiron, venera in true node);

nasproti v 2 hisi pa (pluton, uran in jupiter);

v 4 hisi pa (mars in neptun).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8): še en vodnar x:Ix

Sedaj pa ze lahko naredimo svoj klub vodnarjev.. mislim, da nas je ze kar nekaj...

 

Vprašanje za tiste, ki ste dalj casa tu... Smo vodnarji v večini.. ali se mi samo zdi..:)

 

Vodnarka

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...