Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

 

z navdušenjem pozdravljam ves LUNIN NET, posebej pa še forume. Vsakič znova me je očarala Marsha ... kako le zmoreš vse to?

Še posebej, ko imaš toliko rib v horoskopu... Živim z ribo, ki zmore le malo iniciative, je pa miren, topel človek, ki se zna posvečati... Vendar: delovnost pri ribah... Kaj je to?

Ves čas se mi zdi, da moram jaz, ki sem zračno znamenje, ozemljevat najino skupno življenje...

 

Vse do danes sem le kukala in radovedno brala objave na forumih in odzive, danes pa mi je računalnik javil, naj se prijavim, sicer nimam dostopa do foruma. Čudno, a to sporočilo jemljem kot znamenje..:))

 

Pa še nekaj mi je ob Marshi, oz. ob njenem horoskopu padlo v oči.. saj me je spomnilo na moj horoskop. Pri njej prevladujejo ribi, pri meni pa dvojčki:

 

sonce: DVOJČKA/12

luna: DVOJČKA/12

asc: DVOJČKA/1

desc: strelec/7

MC: vodnar/10

merkur: rak/1

venera: rak/1

mars: kozorog/7

jupiter: rak/1

saturn: škorpijon/5

uran: rak/2

neptun: tehtnica/5

pluton: lev/2

lunin vozel:kozorog 7/8

(15°'29, ne vem, ali je severni ali južni)

 

točka duha: DVOJČKA

točka sreče: DVOJČKA

kulm. pl.: mars

vzh. pl.: jupiter

 

... in čeprav je dvojček tako spremenljivo, igrivo in nepredvidljivo znamenje, se odlično počutim v svoji koži.

 

Mi zna kdo povedati, kaj me dela tako srečno?

 

Še to: odlično se počutim tudi zdaj, ko pišem tole objavo. Kot da sem ves čas nekako čakala, kdaj me no nekaj poslalo sem...

 

Izrabi dan, ki ti je dan...

... hvala vam, da ste

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Pozdrav Tanit x!x

 

Dobrodošla med nami, ampak tisto o ribicah in delavnosti.....daj ti poglej malo podznak, lunco, aspekte, potem pa še katero povej, ker samo sončno znamenje ti pa res zelo malo pove.....no, saj pride Marsa za menoj, ona je ribica, pa še delavna povrhu.....srečo ti pa prinaša ribica in seveda ti sama....lep dan in lep december Tanit :palec: xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, kaksen lep post, zelo sem z veseljem tole prebrala! x:)x x8Dx x;)x

Dobrodosla, Tanit, dbest, ko si se prikljucila in ravno danes, ko je pred dobrima dvema urama Luna stopila v znamenje Dvojckov. x:)x :palec: :palec:

Prepricana sem, da se bos hitro vklopila (no, saj si se ze ;)) in da se bos dobro pocutila tukaj! :vio: x:)x x:Xx

 

Kako mi znese?

Hm... Pri meni je ASC Sco kar precejsen motivator - poleg tega je njegov vladar (Pluton) tudi 'na vrhu' horoskopa.

Imam Venero v Biku v 6. hisi, pa me to dela bolj pridno in vestno (hvalabogu;)). Aja. IN slednja je v trigonu s Plutonom na vrhu. Tako da mi tale pretok daje mojo delovno energijo.

 

Saj pri stelijih dostikrat JE podobno - sama npr. menim, da pri meni dleujejo PLANETI v Ribah in ne znamenje Rib - morda je to zaradi konjunkcij, ki mi kompenzirajo ogenj...

 

Ti pa imas recimo ful vode, - imas merkur, venero in jupiter v Raku (slednjega v 1.) in Luno v 12. hisi.

Zakaj si srecna?

Ker imas Luno v 12. vzhajajoco, ker imas Jupiter v 1. hisi in si taka po naravi, Dvojckova 'povrsnost' pa ti daje (kot meni moja ribja) v bistvu lahkotnost in da se ne zabetoniras v tezave oz. pac negativne scene.

 

Ves da mi res nihce ne pripise Rib.

Ko se 'se ni vedelo' - v zacetku sem bila malo bolj skrivnostna, predvsem, ker na svojem sajtu tega nisem zanalasc izdala. :)

No, finta pa je v tem, da je l. 64 bil 2X petek 13. - v Ribah in v Skorpijonu (*zanimivost - obakrat je Luna bila v Ribah) - no, in ko sem napisala, da sem rojena na NEKI petek 13. l 1964, mi jih je vec pisalo, ce sem seveda potemtakem torej Skorpijon, ker 'Ribice so bolj take nezne in tko'... :D

 

Tako da pri nas, 'mehkejsih' znakih (npr. ribe, tehtnice) in pri 'nevtralnejsih (dvojcka..) cesto deluje ali ASC ali pa planet na Soncu, ASC ali Luni (ali seveda 'na vrhu').

In jaz imam na Soncu in Luni (ki sta itak skupaj) tudi Merkur in Mars.

 

uh neki mi zamrzuje, upam, da postne tole, da nisem zastonj kvackala! :|u

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

marsa mam idejo...kokr ena statistika chlanou...k se sama osvezhuje...sej vesh kwa mislm...ono...kao zanmenja pa asc...pa etc...tko kokr shtevilo objau recimo...

recimo...

 

 

666 :vragec: -ou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

aha...in pol se tam nekje kamor spet kliknesh pojavi kao neka statistika...kle gor je tolk pa tolk telih, pa tolk pa tolk unih...etc...pa trenutno je tolk teh pa toolk unih prjavljenih, ...ma sej shtekash...kawa se babo delash x;)x

 

 

666 zlobijeu....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Ne morem in ne morem se odtrgat od foruma...))))

 

Že ves dan, kljub krasni nedelji, se predajam razkošnemu bogastvu mnenj in opalajm s pozitivno energijo, ki preveva ves LUNIN NET.

Marsha hvala ti za dobrodošlico, marsičesa v odgovoru ne razumem, horoskopa ne znam brat.

 

Berem Vojkov portal in se odločam... bi ali ne bi pisala...

No, naj se zadeva še mal "tensta"...

 

Nekaj ur sem se sprehajala po forumu, ko se pa vrnem, me čaka toliko odzivov. Kar preseglo je pričakovanja..))))

Hvala za vse dobrodošlice... za nekaj nickov (akhuta) vem z drugih linkov...

 

Me pa v zadnjem času resno zaposluje vprašanje partnerstva, namreč: kako je zapisano/označeno v horoskopu, v smislu, kdo je nekomu namenjen in ali je v horoskopu razvidno na primer nekaj, kar bom opisala.

 

Z nekom se poročimo in ostajamo skupaj v nekakšnem bivanjsko-ljubezenskem sožitju, misleč, da smo izbrali prav in dobro in da nas je pri tem vodila ljubezen (pa saj nas je!).

 

Ali je mogoče (in ali je to razvidno iz natalne karte), da je nekje zapisan še kdo, ki pa nam je bil ZARES namenjen, a se z njim nikoli nismo srečali ali pa združili.

 

Nekaj podobnega se mi namreč trenutno dogaja.

 

Poleg moža, ki ga ljubim in z njim že dve desetletji zadovoljivo, polno živim (jasno, z nihanji!!), že eno leto komuniciram z nekom, za katerega se mi zdi, da mi ga je namenil bog; oba sva vezana, vendar pa hahhahaha, računava na združitev v naslednjem življenju, nikakor pa niti ne pomisliva, da bi prekinila stike.

 

Nenavadno pri vsem je to, da nikdar nisem pogrešala ne iskala novega človeka, a vedno sem živela v zavesti, da mi je nekdo (še) namenjen.

 

Poleg uspešnega družinskega življenja, blagostanja in zavidljive poklicne/umetniške poti, me je doletele še ta sreča..

 

Če se nekoliko odmaknem od horoskopa k psihologiji, bi to pojasnila z zvestim zaupanjem vase in močnim občutkom za lastni JAZ ter hkrati z empatičnim doživljanjem soljudi.

Ni vedno kazalo rožnato, ampak se nisem zgubljala v negativi.

 

To je lahko vodilo za tiste, mnogo mlajše, ki še iščejo smer na svoji poti. Ko slediš sebi, se vzpostavi smer.

 

Joj... a sem predolga? x;)x

 

Kaj je zapisano v zvezdah?

Carpe diem...!

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

OTOŽNA....

 

nikar se ne predisponiraj s svojim nickom...

A še ne veš, da imajo besede magično moč? Vedrina! Ko bo tvoje otožje preplavila vedrina, bo tudi nick drugačen...

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

aakhut je kle gor SAMO zaradi RAVNOVESJA... x:Dx

en mora skrbet, da ni prevech resno vse skupaj...hehe

aakhut = PAGLBABA x:px

 

 

666 pagl :vragec: -ou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

BERN...

 

a smem?

Tudi mene, poleg gornjega vprašanja zanimajo odnosi, posebej seveda 7 hiša (strelec 28°24'02), MARS v znamenju kozoroga je tudi v 7. hiši (8°03'44).

Nekomu si odgovoril, da slikarja zanima odziv na njegovo razstavo.

Ne gre za isto dejavnost, bolj me zanima, če bo ustvarjalni naboj še močan in jasno, kakšen bo odziv.

 

hvala ti

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

OTOŽNA....

 

nikar se ne  predisponiraj s svojim nickom...

A še ne veš, da imajo besede magično moč? Vedrina! Ko bo tvoje otožje preplavila vedrina, bo tudi nick drugačen...

sej vem, bil je trenutek... sedaj pa sem včasih tud pravi :vragec:

besede pa imajo magično moč. ah ja x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

... ker trenutno mirujem... navdih se je potuhnil

 

(že prvi dan sem zasula tale forum, disciplinirala se bom, obljubim)

 

 

Carpe diem (Horac)

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis, da ne bo nesporazumov, nick sem si izposodila od imena, ki označuje kanaansko boginjo lune, poznali so jo tudi Feničani (boginja dobrote, ognjišča in rodovitnosti), in Egipčani (boginja neba Hathor).

 

Kaj pa brenkaš?

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

BORISM

 

dvojček preprosto ne more kaj, da se ne bi odzval.

Le tega foruma ne bi rada zasula s svojimi odzivi; ni pa veliko lepših trenutkov, ko opazim, da moja beseda sproži besedo pri drugem... in beseda nekoga drugega, sproži mojo misel. Valovanje in izmenjava... to je to!

 

Kar pa zadeva plavanje... hmm... vse bolj se mi dozdeva, da se mi ni treba več metat v visoke valove, razen zaradi čistega užitka.... mmmmm..... in borit z mlini na veter, razen če si res ne želim dokazat, kako sem jim kos, kadar le hočem....

 

 

Negovat svoj vrt, ljubiti sebe in druge, brez nestrpnosti sejati in žeti!

Zmerno plavanje po mirnih vodah in sprehodi... Je kaj lepšega?

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...