Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

 

marsa mam idejo...kokr ena statistika chlanou...k se sama osvezhuje...sej vesh kwa mislm...ono...kao zanmenja pa asc...pa etc...tko kokr shtevilo objau recimo...

recimo...

 

 

666  :vragec: -ou....tralala

Ja, Aakhut - saj med drugim tudi zato vpisujes svoje podatke... Da ko bo enkrat varianta (ce bos pac podal to), da bo vse taksnole-.-- Vkljucno seveda z r.d.-ji (ko zdaj nekateri tako skrivnostno cuvajo tisti podatek, potem pa jim itak vsi prihitijo cestitat). :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

aha....umetnica x:)x  :palec:

pa sexanje med potikanjem po hribih x:Dx  x;)x

 

 

 

666 zlobijeu....tralala

ne, to mi pa lih ne gre skupi :vragec:

vsako posebej mora bit, da se užitki ne tepejo med sabo x;)x

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Venera v Vodnarju... zanimivo, le zakaj se jaz Venere nimam v vodnarju, mogoce je pri meni v vodnarju ze prevelika guzva...

 

Sonce - Vodnar (1 hisa)

Luna - Vodnar (1 hisa)

Merkur - Vodnar (1 hisa)

Mars - Vodnar (1 hisa)

Saturn - Vodnar (1 hisa)

 

Venera - Oven (2 hisa)

Jupiter - ...

 

? - Uboge Venere nimas v Vodnarju, ts, ts. Potem pa bi jokala, zakaj ti ljubezen ne gre pa se ful zacopas v kakega pa te po dveh dnevih mine ali pa se tu ljubezni stalno prekinjajo ali pa imas posla z odpuljenci ali pa mesas ljubezen s prijateljstvom - uhu!!! (= jok)

 

S tem mocnim Vodnarjem in Venero v Ovnu te nemara moti, da gre pri tvoji ljubezni 1, 2, 3, cesar pa Venera, ce bi bila v Vodnarju, ne bi cisto nic spremenila.

(Bi pa pomagalo vedeti, na katerem delu horoskopa/natalne karte je ta tvoja guzva - tisto bi znalo malo pravagniti in dati temu instant horoskopu malo vec vsebine.)

 

Lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

BERN...

 

a smem?

Tudi mene, poleg gornjega vprašanja zanimajo odnosi, posebej seveda 7 hiša (strelec 28°24'02), MARS v znamenju kozoroga je tudi v 7. hiši  (8°03'44).

Nekomu si odgovoril, da slikarja zanima odziv na njegovo razstavo.

Ne gre za isto dejavnost, bolj me zanima, če bo ustvarjalni naboj še močan in jasno, kakšen bo odziv.

 

hvala ti

 

O, smes ze, smes, prav gotovo. Samo tezava je v tem, ker Bern nebodigatreba jemlje astrologijo bolj resno, kot bi bilo mogoce treba, pa na vprasanje ali prosnjo odgovori le, ce ima pred seboj natalno karto.

 

Kar seveda pomeni, da si jo iz razpolozljivih podatkov izracuna sam (detektivka - mljask!). In ker pri tebi vsaj malo manjka (Desc in tocen polozaj Marsa se periodicno ponavljata - vsaj se kaj bi bilo dobro navesti), do naslednjic nic. Ne gre.

 

Mars v sedmi? Saj je lahko cisto dober. Zakaj bi avtomatsko mislili drugace. In konec koncev - tudi ce ni dober, se pa naucimo njegovo neprijetno energijo obrniti kako drugace! Saj za to pa v bistvu pri astrologiji sploh gre, drugace je ne rabimo. (Premetavati planete in njihove pomene z leve na desno in spet nazaj - cisto razmetavanje s casom in energijo.)

 

Lep pozdrav - in dobrodoslica seveda tudi!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za Tanit:

 

brenka let the sunshine IN xmusicx

 

:fool:

 

 

:palec: ja bern faca ... bern, a boš odgovoru tud meni ...podatke poslala po emajlu x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BERN

 

… če še vedno smem…

 

Torej; Kaj bi dala, da bi ti imel mojo natalno karto…. Hehe..:)))Kar sem včeraj prilepila na tale forum najbž ni dovolj?

.. ali pač?

 

 

sonce: DVOJČKA/12

luna: DVOJČKA/12

asc: DVOJČKA/1

merkur: rak/1

venera: rak/1

jupiter: rak/1

uran: rak/2

mars: kozorog/7

desc: strelec/7

MC: vodnar/10

saturn: škorpijon/5

neptun: tehtnica/5

pluton: lev/2

lunin vozel: kozorog 7/8 (15°'29, ne vem, ali je severni ali južni)

 

točka duha: DVOJČKA

točka sreče: DVOJČKA

kulm. pl.: mars

vzh. pl.: jupiter

 

In če smem še dalje…. sem kopirala tudi vprašanje, nad katerim ni pisalo BERN.. (nisem bla pač dovolj drzna), tudi zato, ker je v nekem smislu splošno in bi utegnilo zanimati še koga:

 

Me pa v zadnjem času resno zaposluje vprašanje partnerstva, namreč: kako je zapisano/označeno v horoskopu, v smislu, kdo je nekomu namenjen in ali je v horoskopu razvidno na primer nekaj, kar bom opisala.

 

Z nekom se poročimo in ostajamo skupaj v nekakšnem bivanjsko-ljubezenskem sožitju, misleč, da smo izbrali prav in dobro in da nas je pri tem vodila ljubezen (pa saj nas je!).

 

Ali je mogoče (in ali je to razvidno iz natalne karte), da je nekje zapisan še kdo, ki pa nam je bil ZARES namenjen, a se z njim nikoli nismo srečali ali pa združili.

 

Nekaj podobnega se mi namreč trenutno dogaja.

 

Poleg moža, ki ga ljubim in z njim že dve desetletji zadovoljivo, polno živim (jasno, z nihanji!!), že eno leto komuniciram z nekom, za katerega se mi zdi, da mi ga je namenil bog; oba sva vezana, vendar pa hahhahaha, računava na združitev v naslednjem življenju, nikakor pa niti ne pomisliva, da bi prekinila stike.

 

Nenavadno pri vsem je to, da nikdar nisem pogrešala ne iskala novega človeka, a vedno sem živela v zavesti, da mi je nekdo (še) namenjen.

 

Poleg uspešnega družinskega življenja, blagostanja in zavidljive poklicne/umetniške poti, me je doletele še ta sreča..

 

 

7. hiša pa me zanima zato, ker je ustvarjalni navdih trenutno zamrl, pa seveda ne bi rada, da zakrni.

 

Zahvaljen za prijazno pozornost in posvečanje (z nasmehom)

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...podatke poslala po emajlu ...

Mhm, čisto verjamem, Amis, da si jih res poslala. Samo dobil jih nisem.

 

**********************

 

Kar pa se Tanit tiče, toliko:

 

A si, čebelica, čisto prepričana, da si RES želiš odgovor (ne jemljem števila tvojih klicev za merodajno - Dvojček kot' Dvojček: "samo da se priča"). Zakaj tako?

 

Že iz tvoje pošte je razvidno, da si nisi čisto na jasnem: ljubim - ne ljubim (NE/05). Ali pa "ljubila bom v naslednjem življenju". (Če te karma ne zaštiha pa ti podeli samo pet let življenja, ker imaš še stare dolgove od prej ali pa od zdaj ...)

 

Ker si kombinacija Dvojčkov in Rib, najprej malo zategni ročno, potem se bova pa morda kaj menila. (In pri tej simpatični karti se najde še Mars v Kozorogu, skrajno trmasta zadeva ("Težila bom, dokler ne dobim."))

 

Iz tvojega pisanja (večkratnega) jasno sledi, da bi rada čisto takoj dobila ekspoze o svoji osebi, preteklosti, prihodnosti, zvezah in še in še in še. Še nekaj takih, pa bom lahko samo še tipkal. Bi bilo dvajset strani gosto tipkanega dovolj? Vsaj za začetek?

 

Če pa misliš biti od tega odgovora najprej malo užaljena (kar je s tvojim horoskopom kar mogoče pričakovati, a upam, da se motim), potem se prej, preden odpišeš, poglej v ogledalo.

 

Lep (in miren) pozdrav!

 

Bern

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BERN

 

:)

 

se smem izgovoriti na spremenljiva dvojčka?

 

seveda me zanima, seveda sem nestrpna, nisem pa zamerljiva, in sem vesela, če berem odgovor. Če mi pove še kaj več, me razveseli še toliko bolj.

 

Sem pa vesela tudi, da si zadel žebljico na glavico. Saj vse priznam...

 

:)

 

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero

(Horac: Odes, I, 11)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, fino, ker ste obudili te stare dobre teme... tu najvec postekamo o sebi... ko moramo sami razmisljati... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

no evo se mene x:Ix

 

statistika, ce se prav spomnim:

 

sonce STRELEC

 

luna VODNAR

 

ascendent RAK

 

venera STRELEC

 

mars RIBI

 

no, tako. ce ma kdo kaj od tega, naj mi prosim pove se, kako bi jaz mela kaj od tega

 

:sori:

 

(no ja, hocem rect, ne kapiram zadosti, pa mi gre to totalno na zivce xrolleyesx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne sme ti vse vplivati na živce....mogoče je bil kriv tale Mars v Ribah(pa saj je že šel v Ovna!), sicer pa sedaj razumem, zakaj tako lepo pišeš o vodnih znamenjih........

(Mars v Ribah, Asc. Rak).....pa Venera in Sonce v ognju, lepe lastnosti, mislim, da so drugi, ki te poznajo, kar zadovoljni s teboj......lep večer :palec: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...