Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

.... pa še en BIKOVSKI HOJLA.....

 

Se bom potrudla tole prou prepisat:

SONCE - BIK / 10

ASC - LEV / ?

LUNA - DVOJČKA / 10

MERKUR - DVOJČKA / 10

VENERA - OVEN / 9

MARS - STRELEC / 5

JUPITER - DEVIVA / 2

SATURN - BIK / 9

URAN - TEHTNICA / 2

NEPTUN - ŠKORPIJON / 4

PLUTON - DEVICA / 2

 

A mi lahko kdo kakšen ANALIZATORSKI povzetek nardi???? x:)x Bom vesela, za kakšen stavek al pa dva.

x:Ix ..... hvala, hvala

 

Aha.. pa še neki... kaj pa pomenijo POMEMBNE TOČKE : Točka Duha - LEV, Točka Fortune - LEV., Kulminantni planet - SATURN, Vzhajajoči planet - PLUTON, Domicil - MERKUR. :o|o:

Ljubezen izbeza dušo iz njenega skrivališča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... pa še en BIKOVSKI HOJLA.....

 

Se bom potrudla tole prou prepisat:

SONCE - BIK / 10

ASC - LEV / ?

LUNA - DVOJČKA / 10

MERKUR - DVOJČKA / 10

VENERA - OVEN / 9

MARS - STRELEC / 5

JUPITER - DEVIVA / 2

SATURN - BIK / 9

URAN - TEHTNICA / 2

NEPTUN - ŠKORPIJON / 4

PLUTON - DEVICA / 2

 

A mi lahko kdo kakšen ANALIZATORSKI povzetek nardi???? x:)x Bom vesela, za kakšen stavek al pa dva. 

x:Ix  ..... hvala, hvala

 

Aha.. pa še neki... kaj pa pomenijo POMEMBNE TOČKE : Točka Duha - LEV, Točka Fortune - LEV., Kulminantni planet - SATURN, Vzhajajoči planet - PLUTON, Domicil - MERKUR.  :o|o:

HI!

Lahko si tudi sama (s pomočjo pc-ja) izračunaš svoje "značilnosti" in lahko izveš več o sebi..ali tud o parnerju, če veš angleški.. Kajti omenila sem en programček pri temi :Kateri polozaj v osebnem horoskopu je najmocnejsi?, - . Ta je ta WOW- World of Wision in ti vse izračuna in opiše tvoje lastnosti... Samo angleščina je obvezna... xrolleyesx

Če maš voljo, lahko sprobaš.. :8):

Dosti sreče + LP! Almira x:)x

"Stopaj po sledi mavrice,

Stopaj za zvoki pesmi

in vsepovsod te bo obdajala lepota.

Po sledi mavrice vodi pot

Iz najbolj goste megle."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... pa še en BIKOVSKI HOJLA.....

 

Se bom potrudla tole prou prepisat:

SONCE - BIK / 10

ASC - LEV / ?

LUNA - DVOJČKA / 10

MERKUR - DVOJČKA / 10

VENERA - OVEN / 9

MARS - STRELEC / 5

JUPITER - DEVIVA / 2

SATURN - BIK / 9

URAN - TEHTNICA / 2

NEPTUN - ŠKORPIJON / 4

PLUTON - DEVICA / 2

 

A mi lahko kdo kakšen ANALIZATORSKI povzetek nardi???? x:)x Bom vesela, za kakšen stavek al pa dva. 

x:Ix  ..... hvala, hvala

 

Aha.. pa še neki... kaj pa pomenijo POMEMBNE TOČKE : Točka Duha - LEV, Točka Fortune - LEV., Kulminantni planet - SATURN, Vzhajajoči planet - PLUTON, Domicil - MERKUR.  :o|o:

Pridi na tale link in vprašaj. Samo potrebujem rojstne podatke, ki jih lahko pošlješ tudi na OS.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, jaz sem "nova", in če sem prav razumela, se tule predstavljamo.

Mhm... namesto imena podatki, ne  xDDx

24.2.1973, Kp. 5:15, ali za tiste, ki se jim ne da programov zaganjat... riba, ascendent kozorog, luna škorpijon.

 

Pa lep pozdrav vsem skupaj!

                                              Selena

 

se pa vid,da si nova.Mi tukej krvavi pot potimo,da kaj zvemo...

 

xrolleyesx xrolleyesx x:Dx x:Dx

 

počak,da se mal postaraš x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

pa nč zamert

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, kakšna dobrodošlica.

 

Veš, Čveka, mogoče se ti bo čudno zdelo, ampak jaz sploh nisem tukaj, da bi kaj "zvedla", in sploh ne vidim razloga, zakaj naj bi "krvavi pot potila".

Svojih podatkov nisem zapisala zato, da bi kakega astrologa fehtala, da mi kaj pove, ampak zato, da se predstavim in dodam kaj zanimivega.

 

To, da se staram, je pa itak dejstvo!

 

... pa nč zamert... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, kakšna dobrodošlica.

 

Veš, Čveka, mogoče se ti bo čudno zdelo, ampak jaz sploh nisem tukaj, da bi kaj "zvedla", in sploh ne vidim razloga, zakaj naj bi "krvavi pot potila".

Svojih podatkov nisem zapisala zato, da bi kakega astrologa fehtala, da mi kaj pove, ampak zato, da se predstavim in dodam kaj zanimivega.

 

To, da se staram, je pa itak dejstvo!

 

... pa nč zamert...  x:Dx

 

 

sploh nič hudega nisem mislila.V bistvu malo šale in se opravičujem če si besede vzela za ....atako na tebe.

 

 

Lep pozdrav

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

luna: strelka :xx!:

Ne jezi se... Zelo nadarjen polozaj Lune... Ukazeljen, svetovljanski...

Ce ze, bi kje drugje naredila tole :xx!:

Ce rises slucajno, je to dbest polozaj - sicer pa tudi za sport (ker si se asc oven), jezike, sploh osvajanje znanja, napredovanje, osebna rast...

Torej - ni Luna v strelcu tista, ki ti dela shtalo, po mojem.

Bodi vesela. x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čveka, seveda sem vzela besede resno, a ne vidiš, da imam luno v škorpijonu... pa še "ne zamert" napišeš zraven... Mislim, no. A nismo astrologi? x:Dx

Contesa, sploh ne dvomim, da se bova (ali da bi se) dobro razumeli, še posebej, če so orbisi konjunkcij tesni.

Zanimivo to s tvojo sodelavko. Prav zanimivo bi se bilo kdaj pogovoriti in primerjati najini življenji.

Lepo nedeljo in polno sonca!

Selena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ups, Selene... Upam, da te moj nick ne moti.

Dejstvo je, da svoj nick uporabljam že ene sedem let in da sem ga, naravno, vpisala tudi v ta forum.

Sicer pa je neke vrste "selena" tudi lunca pa ostale razno razne lune xDDx

Bova prosili ostale uporabnike za malo pozornosti (... v upanju, da so njihovi Merkurji dobro položeni in aspektirani, hahah)

 

... pa lep dan!

SelenA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Jaz kar jih poznam z luno v strelcu so večinoma super. Vsi imajo smisel za šport, no, se kar bavijo s športom, večina jih je zelo vernih ali pa imajo neko fajn višjo filozofijo glede življenja nasploh.

Ja, tudi to, fajn, ko si dodala, in ko opazujes to tudi takole... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seleni - kaj kmalu bomo po filingu posta (itak pa je (oz. bo x;)x) tu se ikonca) ugotovili, katera je katera.

 

Dobrodosla, Selena! x:)x :palec:

 

p.s. moj Merkur se sicer 'dusi' (in tudi on sam dusi oz. zge xDDx x;)x) - a imam dober spomin in z mano oz. mojim Merkurjem ne bos imela tezav - vsaj kar se nicka tice. x:px x;)x :vragec: xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :o|o: :inocent: xDDx

sonce-lev-12.h x:Dx

asc-devica :inocent:

luna-dvojček-10.h

uran-lev-12.h

venera-devica-12.h

merkur-lev-11.h

mars-dvojček-10.h

jupiter-strelec-4.h

saturn-kozorog-4.-5.h

neptun-škorpijon-3.h

pluton-devica-12.h

s.vozel-devica-1.h

kiron-ribi-6.h

Zanima me pomen s.vozla in kirona,če bi mi kdo malo razložil.Saj sem se že nekaj poglabljala,pa še zdaj ne vem v čem je bistvo.

Iz takšne smo snovi, kot sanje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živijo!

 

Od obeh vprašanj se bom ubadal samo s prvim, to je s Severno zanko, ki je pri tebi precej zgovorna.

 

Najprej situacija: SU/LE/12, MO/GE/10, ASC/VI, NO/01. (Če bi si vzel dovolj časa, bi iz danih podatkov izračunal celo natalno karto, ampak morda kdaj drugič.)

 

Kaj imava? Leva, ki ni najbolj pravi Lev, saj je Sonce v 12., kar pomeni, da je bolj zadržano, inferiorno - kot Lev brez zob.

Luna je v 10. hiši, kar malenkost diši po Kozorogu; čeprav je v Dvojčkih, je malo manj neresna, zaradi matere pa imaš tudi kak kompleks - vse dlje sva od tipičnega Leva. (Če je Luna bliže MC kot pa Mars, potem je ta zavrti princip še bolj izražen.)

Ascendent je v Devici, kar zadevo spet malo hladi. Zadržanost, preračunljivost, previdnost, tu in tam kaka sekirancija preveč pa stalno premlevanje tipa "ali sem na pravi poti" itd.

 

Na vse to pride še zanka v prvi hiši. V osnovi bi lahko rekli takole: ker je JUŽNA zanka v sedmi hiši, se neprimerno laže ukvarjaš z drugimi kot s seboj. Pa še Devico imaš v Asc, ki je nagnjena k temu, Luno v Dvojčkih, ki umre, če ji crkne mobitel, in Sonce v 12. hiši, kjer sta namesto rjovenja Leva doma sočutje in razumevanje (pa še kaka depra povrh). Toda Severna zanka pravi, da se moraš ukvarjati S SEBOJ, ne z drugimi. Spoznati moraš SEBE, ceniti SVOJE lastnosti, izboriti si SVOJE mesto.

 

Da pa je življenje (in seveda karma z njim) precej svinjska oziroma vsaj perfidna zadeva, pa je jasno tudi pri tebi: če naj bi bila naloga življenja težavna, potem si se morala roditi s potenciali, ki jo otežujejo. Se pravi, da se nisi "smela" roditi uro ali dve prej, da bi Sonce v Levu imela v PRVI hiši in bi bila močna, energična in polna sebe kot fructa sok - ne, takšna moraš šele postati! Se naučiti, kako postati.

 

Toliko.

 

Lep pozdrav!

 

Bern

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bern, kaj pa pravi severni vozel v 11hiši v raku, južni pa v peti v kozorogu? :o|o:

 

Sonce sco, asc dev, luna dvojčki

 

 

x:Ix

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...