Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Zanimivo, evo, ze spet ta kombinacija, kako je res hecno tole! x!x x:)x

Imas pa nekoliko podobno kot Ich, majckeno zamenjano, pa malo nasproti... :)

Samo da ti si bolj pridna, bolj podjetna, bolj ambiciozna in najbrz tudi veliko bolj prakticna.... x:Xx :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

TRALALA HOPSASA xDDx x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

jst mam pa jutr rojstni dan.... tralalalaaaaaa............... dobil bom veliko daril.... tralalalalalaaaaa, pa lubčkov tudi... tralalalalalaaaaaaaa, pa kak sex menda tud..................... tralalalalaaaaaaaaaaa

 

 

saj vem, da ste mi fovš.. pa sej tud vi pridete na vrsto........... x:)x

 

(v primeru, da mi katera miška peče torto, naj povem, v vednost namreč, da orehov ne jem, pa lešnikov tud ne)

 

 

sokratek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še moj piskrček ...

 

Sonce........ devica

Luna.......... lev

Merkur........tehtnica

Venera....... tehtnica

Mars...........rak

Jupiter....... lev

Saturn....... devica

Uran.......... škorpijon

Neptun...... strelec

Pluton....... tehtnica

 

Huda kombinacija? x?x x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce vas ze berem, je prav da se predstavim... x:Ix x:Dx

 

Sonce....... Oven 5. bajta :onfire:

ASC...........Škorpijon :devil:

Luna........ Ribi 4. bajta :switz:

Venera......Bik 7. bajta :inlove:

Mars..........Tehtnica 12. bajta :xx!:

Merkur.......Ribi 4. bajta :xx!:

Dan: sreda

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, Neli... xrolleyesx x;)x - asc sco, luna ribi... :o|o: (x^x x8Dx)

defolt LNF... x;)x

 

Aja, tamle C.G. - kaj pa asc?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

No, lep pozdrav vsem na Forumu, tistim "veteranom" in tistim, ki smo se prišli sem malo učit od ljudi, ki se na to več kot očitno spoznajo (to sem ugotovila po nekaj dneh).

Pa naj se vam predstavim...

 

Sonce v Biku v 11.hiši

Luna v Biku v 11.hiši

Merkur v Ovnu v 11.hiši

Venera v Ovnu v 11.hiši

Mars v Škorpijonu v 5. hiši

Jupiter v Kozorogu v 7.hiši

Saturn v Škorpijonu v 5.hiši

Uran v Strelcu v 6.hiši

Neptun v Kozorogu v 6.hiši

Pluton v Škorpijonu v 5.hiši

 

ASC v Raku

Rodila sem se na torek.

 

Kako vam zadeva izgleda?

Zeloooooo bi bila vesela, če bi kdo lahko PROSIM malo pokomentiral mojo "predstavitev" in še nekaj me zanima... Men manjka zrakaaaaaaaaaa, a ne? x?x

He he, a to potem pomen, da pri meni "ogenj" ne pride do izraza, ker ni zraka, da bi zagorel x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Toliko od mene.

 

Andres

 

 

Sonce Lev 15°24`44 12

Luna Kozorog 00°01`06 5

Merkur Lev 28°22`29 1

Venera Devica 16°22`27 2

Mars Tehtnica 22°22`16 3

Jupiter Dvojcka 23°48`21 11

Saturn Ribi 15°54`43 8

Uran Devica 13°20`39 2

Neptun Skorpijon 17°15`26 4 P

Pluton Devica 15°00`33 2

 

 

Astroloska hisa Znamenje Stopinje

 

I. hisa - Ascendent (ASC) Lev 20°31`19

II. hisa Devica 10°51`37

III. hisa Tehtnica 06°41`36

IV. hisa - Imum Coeli (IC) Skorpijon 09°28`18

V. hisa Strelec 16°53`14

VI. hisa Kozorog 21°41`42

VII. hisa - Descendent (DESC) Vodnar 20°31`19

VIII. hisa Ribi 10°51`37

IX. hisa Oven 06°41`36

X. hisa - Medium Coeli (MC) Bik 09°28`18

XI. hisa Dvojcka 16°53`14

XII. hisa Rak 21°41`42

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne razumem se čist nič na astrologijo in kaj kaka hiša pomeni in vsa ta znamenja v raznih hišah. Vem samo, da sem kozorog (12.1.1966 ob 1,10 roj. v Koper) po podznaku menda škorpijon? in po kitajskem kača. (včasih se mi glede na obnašanje zdi da sem dvojna osebnost -enkrat čisti kozorog - zadržana,mirna, drugič čisto druga osebnost - razigrana,otročja ?)

 

Čestitke še vsem, ki te dneve praznujete roj.dan.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sonce: škorpijon

Ascendent: strelec

Luna: dvojček ...

huhu, aha in stara si približno 25 let?

 

 

ej Marsa, mi nikol nisi povedala (pa seveda jaz nisem opazil tega prej čeprav sem že mel tvoj čart, dostkrat pred očmi) da maš vsegaboga v četrti...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj skoz govorim o steliju v 4., samo tu je se Kiron, pa zgleda se vecja guzva... :D

Pa cvor, fortuna in vertex.

Aspektov pa stopinj pa nisem dala, da ni se vecja slika. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A moja? xDDx x;)x

Kolikor vem, nic kaj takega.

Je bil pa porod prezgoden in mikro komplikacij, a nic takega... (RH - in drug tip krvi), edino je bilo hecno, ker sem baje 'privrela', pribombardirala ven... Je bilo smooth, voda sicer odtekla, a nic se kao ni dogajalo, je rekla, o, kul, bo torej sobota 14... A potem je rekla, da se je kar tresla, zobje so ji sklepetali (kasneje sem jaz to doizivela sama kot nekaksen 'samodejen rebirthing', pa ji potem povedala, pa je sele tedaj mi tole povedala) - kot bi 'vraga rojevala'... Potem so pa zdravniki debelo gledali, ker sem takoj gledala direktno in glavo obracala in vse.

Potem sem imela srecno otrostvo do 7., 8. leta.

Ful potovali in tko, vse je bilo moje. x:)x

Pol pa kot bi odrezal. ...

Pol se pa zacne - marsa sco, pluton itd...

 

aja, ps. je bil pa foter 'razocaran' - bila sem ze druga njegova hcerka (Crnogorec, 4 hcerke) - pricakovali so SINA - OVNA.

hehe... x;)x

 

*Zanimivost - vsi 'tamali' (ce se se jaz ustulim v tole) smo imeli rok v ovnu, vsi smo prej, mi trije (necakinja, sin in jaz) ribe, 14 dni do skoraj mesec prezgodaj, necak pa kar dva, tako da je se vodnar. Torej - narocili ovne, dobili vodene scene neke. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Marsa mene pa zanima kaj ti je prinesel tranzit urana preko tvojega natalnega saturna v tretji? Upam, da nisi imela nikakršnega crasha x?x

Tvojo karto si zdaj veliko bolje predstavljam. Jupitra imaš na mojem marsu.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunca, to sva ze nekoc omenili, sem ti obljubila, da bom malo prechekirala...

Mislis zdajle, ko je bilo... bistvu sploh ne, noc groznega, slabega, tezkega, hecno, a ne, meni je uran v povezavah blazno kul (najbrz mu pomaga super natancen trigon z venero)..

V bistvu sem dobila ful novih priloznosti, nekatere zadeve sem reorganizirala, nisem vec bila tako 'tezaska' v tezavah, pac pa lahkotna, vec stvari sem shendlala, zadeve, ki bi mi sicer ('prej') vzele en teden psiholoskih predpriprav ( xrolleyesx x:Ix :sori:) sem z levo roko opravljala...

Ogromno novih stvari sem spedenala, izpopolnila v nekaterih receh (recimo rokovanja z racunalnikom ipd.), saturn v 3. je pri meni predvsem to, da sem v zivljenju samouk, pa mi je potem pomagal Uran, v bistvu.

 

Ej, meni je Uran zakon, v bistvu na nek nacin podoben kot pluton, samo da je slednji tezji, radikalnejsi, Uran je 'hitrejsi', lahkotnejsi...

 

Jupiter? Hecno.. in na marsu - se spomnis najinega stika tedaj, ko sem res bila jupitrovo marsovska (pa se en kancek sco). ;)

 

Ja, seveda, bolje je videti karto pred sabo, lazje kot ce ti en govori - os mi pade med konjunkcijo ali kaj takega... v bistvu je fino videti celo sliko.

saj je ze bil gor chart, pa smo selili forum in se je slika izgubila, jaz pa je nisem vec nasla v arhivu in vceraj rocno na astrocomu si vse spedenala in shranila. Pa gor pocla. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jupiter? Hecno.. in na marsu - se spomnis najinega stika tedaj, ko sem res bila jupitrovo marsovska (pa se en kancek sco). ;)

 

JA VERJETNO JE BIL KRIV ŠKORPION.

xrolleyesx Ja spomnim ja. Vse se poklapa super.

 

Veseli me, da ti je uran prinesel same dobre stvari je super. Mislim, da je temu tako, ker saturna nimaš slabo aspektiranega. Sicer pa imaš urana blizu MC in verjamem, da ti je prinesel ogromno novega, naprednega, svobodnega v vezi posla. :palec: Odraža pa se verjetno tudi na sami osebnosti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pricakovali so SINA - OVNA.

 

Haha :) pr meni pa punčko po možnosti ribico... glede na to da sem se prepozno rodil

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...