Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

Vis, jaz bila pa povrsna, samo tisto devico da ti ni.. pa prec Jaz, Jaz,... ;) x:px

 

Absolutno se strinjam z bernom - natancno to - z lucjo iskat... iznici. :palec:

hehe... :D

Ze Luna ti jo sesuje v momentu - Devico. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

In ze kot majhna, ko nisem se imela pojma, kaj sem, luna, asc in vse, sem brala one male pratike in pri sebi zakljucila - aha

:palec: tudi jaz na ta način vseskozi vedela, da devica pa nisem! x:Dx

 

Bern tudi tebi hvala za odgovor, sem šla preveriti in imam res luno v 11.hiši...tako, da če že, mi je res najbližje kakšno bolj zračno znamenje... x:Dx sam ne me omejevat!! x:Dx

Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko kdo to malo razloži(sms-lunin horoskop): x;)x

 

Sonce:DVOJČKA

Luna:KOZOROG

Asc:DEVICA

Merkur:DVOJČKA

Venera:DVOJČKA

Mars:RAK

Jupiter:DVOJČKA

Saturn:KOZOROG

Uran:KOZOROG

Neptun:KOZOROG

Pluton:ŠKORPIJON

 

zakaj tolko dvo in koz?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no vidiš, potezne obraze so tiste ja..si nesla luno njeno naprej; jah, ravnovesje je tisto, kar bo vidno zarad nihanja počutja ,ampak pubertetniku to ni zazamirt x:Dx pazi se os. komolčarstva pri doseganju razvpitih dosežkov na sex področju in karierskih žegnanj :8):
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kozu pa ravnovesje lepo te prosim pokowc, pismu ej, hm še tega se mi manjka, mam dva planeta v kozlu, al celo tri pol pa da mi še to začne tripat kot kaka, ravnovesna zadeva, mam pa že preveč ravnovesnih planetov, že tko zgleda moja natalna karta kot tehtnica ki se je nagnila na škorpijonsko kozlovsko stran..., seveda z mal drugačne prspektive na ovnovsko bikovsko stran.. pa smo že spet tam... ;) hehe, sicer pa te devičke, ja, mrbit se bom še sprijaznil z njimi vsaj tistimi Dvojčicami ;) ki majo slučajno kakšen planet recimo po možnosti pluton, al pa ka tazga, ..., ajd, za kristalko naredimo izjemo, za tiste, bolj sončne device, pa, hm no če majo pol cel kup v tehtnici, hja, morejo bit že en tolk prijazne da jih pustimo skoz...., :palec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Sem koza s polno luno nocoj v devici in asc/vodnar pa mi čisto nič ne manjka :D :D :D

Sam malce mam česa preveč... :D (temperamenta, predolg jezik, premehko srce, prekritična sem, pre...in pre...in pre.... x;)x )

 

Kaj čmo..... x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalica, ker si priznala vse to  , se ti 1/2 oprosti, kar ostani takšna še naprej....lp, B.  

 

in ostane

(prekritična sem, pre...in pre...in pre....  )
devica
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pesha - jaz imam hud stelij v ribah, pa se nisem nikoli nasla v tem znaku...

... (pa imam sonce, luno, merkur, mars skupaj v ribah)  :eek:  x!x

Veš kje jaz čutim ribo pri tebi - v načinu izražanja, skratka Merkurja v ribah bi ti takoj prisodila. x:)x

Tvoj način izražanja je tak... hm, kako bi rekla, fluiden, mal razpršen, intuitiven...

 

En z Merkurjem v devici ali pa kakšnem zraku se izraža čist drugače - logika, struktura, opeka na opeko... (Bern, recimo)

Tvoji posti so pač umetnine, umetniški izlivi s svojstveno :palec: logiko. Kar je seveda čist kul.

 

Kajti ne mislim zdaj sodit, kaj je boljše ali slabše, ker sploh ne gre za to. Je pa ful zanimivo!

 

 

 

Ej, včeraj se je kar poznalo, ko te ni blo na forumu! Prav manjkala si.

 

Le pozdrav vsem. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...s svojstveno :palec: logiko. ...

hehe, tole, ja - mojo logiko so mi pa ze fulkrat 'naprej metali'.

Sosolka - "Ej, kwa imas ti kul logiko, cisto posebno".

Neven (ves besen) - "Ej, pa to ni res, ti imas obratno logiko!!"" :xx!: x;)x x8Dx :palec:

In tudi drugi so kateri uporabili tocno ta izraz - 'obratna logika', karkoli naj bi to pac pomenilo-

 

... ze 3 dni brez njuhanca koprnimo na tem otoku.

Saj ne mores reci tega, Pika.

kako da ne? Mar IMAS njuhanec? xDDx xDDx

Podobna logika, v bistvu, kar nekaj, predvsem pa je point, da je MENI logicno. hehe-.

 

Zanimivo tole prebrat. :) - Nisem vedela, da se mi vidi Merkur v Ribah, ker se mi je zdelo, da imam sco izrazanje, brez dlake na jeziku, sem vcasih ostra in tko... (merkur eksaktni trigon asc sco).

je pa najbrz res tole... ves kje sem pa res riba tule (merkur) - ko me ne mores zagrabiti - Astra pravi, 'zmuzljiva' - ce mi ne bi slicilo na 'ljigava', bi se strinjala. ;)

 

Ti si pa brihtna, Vanda. ;) :palec:

 

A venera v Biku se mi vidi? ;) x:Xx

Se kar - ves kje? Ko sem pa pri hrani pa totalen ziheras - ne mors verjet! :eek: x;)x

Aja in ko smo bili pri ribjem steliju - tudi mars v ribah se mi vidi.

 

Thanx za tistole, ne bom izpostavljala, saj ves, skromnost in to. x:o)x x;)x x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

karkoli že meni seka ven danes, mi je čist :xx!: . pa glih razmišljam, kako lahko tedensko postavitev planetkov obrnem sebi v prid. ideje x?x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako da se vrzes v delo, samo to bo sele jutri, v bistvu, danes pa bolj tako tako. :sori: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kozu pa ravnovesje lepo te prosim pokowc, pismu ej, hm še tega se mi manjka, mam dva planeta v kozlu, al celo tri pol pa da mi še to začne tripat kot kaka,...
Ninos, narobe razumu si. Ima velik Dvojčka v seb, to je zrak, ima tut nekaj Zemlje, pa je skupni isti planet Merkur.. Ravnovesje med podivjanim zrakom in pedantnoi zemljo ( Devico)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za tiste, bolj sončne device, pa, hm no če majo pol cel kup v tehtnici, hja, morejo bit že en tolk prijazne da jih pustimo skoz....,  :palec:

 

x:Dx x:Dx

Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

zdravo mačona!

 

seveda se še kdo počuti zelo strelčevsko, npr. JAZ xDDx .

Sonce, jupiter, mars, merkur v strelcu, venera in neptun v 9. (strelčevi ) hiši. Dovolj?

Za dodatek ognja imam še mesec v konjunkciji z uranom v Levu.

 

Ascedent v vodnarju doda zelo veliko neodvisnosti (to se že dodatno pozna na moji naturi, saj mi je luna v konjunkciji z vladarjem ascedenta - uranom, pa tudi sonce je v trigonu z njim).

In...hmm...sonce je v 11 (vodnarjevi) hiši.

 

Moj astrološki podpis bi torej lahko označila zelo na kratko: neodvisen strelec s pridihom leva.

 

Pozdrav vsem na forumu...saj vas že dolgo spremljam, samo sedaj sem se šele prijavila.

 

Jupitra

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jupitra -saj si cela v strelčevem ognju x:Dx jaz imam tri v strelcu-sonce, neptun in merkur pa je že sila x:Dx

Zemlje in vode neke pa ne premoreš??? Kako se ustališ? Kako ustvariš zadane cilje? To me res zanima x^x Sicer pa dobrodošlica od še ene strelke x^x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haj, Natali in hvala za dobrodošlico!

 

Ja, bolj ubogo je z zrakom, nič planetov v njem, ne vem če Kiron kaj pomaga....hmm? Je pa ascedent zrak (vodnar), ki pa se mi zdi da kompenzira čisto vse. Sem namreč ZELO razumski tip, ampak res zelo, da se moram pošteno truditi, da odklopim kadar pri kaki stvari res nima kaj iskati zraven x:Dx .

V vodi sta dva planeta (Venera in neptun v konunkciji) v Škorpijonu (ljubezen je zame daleč od površne zadeve).

V zemlji je saturn v kozorogu in Pluton v Devici, moram reč da posebej močno čutim Saturna, ki poleg tega, da je v lastnem znaku in isti hiši s soncem (šiiiiiiiroka conjunkcija , orb = 10, kar je za sonce še sprejemljivo) še tvori ekzaktni sekstil z Neptunom (da me sanje ne odnesejo predaleč).

 

Glede na zgoraj navedeno mislim, da mi še kar uspeva usresničevati cilje, še najbolj me muči pomanjkanje smisla za podrobnosti, strašno se matram pri rutinskih zadevah in umiram v zaprtih prostorih (v kar me moja služba žal sili).

 

Upam da bomo še kakšno rekli ...da ne bom vsega povedala že sedaj x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...