Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

Zdi se mi, da je večina stvari povezanih s strelcem kul. Ej, takoj zamenjam za svoje škorpijone pa ribe x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hojla, devica! Zgleda da ti premoreš ravno tisto, kar meni manjka x:)x .Skupaj bi bili kar uravnoteženi, samo malo zraka bi si še morali sposoditi...

 

Sicer pa mislim, da je meni energija device s pridihom škorpijona moja življenska usmeritev ali cilj, h kateremu naj bi težila (severni lunin vozel v Devici v 8. hiši), pa moram reči, da mi še ne uspeva najbolj...čeprav me služba sili ravno v to področje (natančnost, povezana z delovnim področjem, kjer je tajnost zadeva št. 1). x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, saj ponavadi je že tako. Da tisti primankljaj poiščemo v partnerju.

Poznam primer, ko tip nima čisto nič zemlje....nič. Njegova partnerica pa sonce v biku, asc kozorog - v glavnem - zemlje na pretek. x^x jima ful klapa.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram se vtaknit, pa ceprav na hitrico - Hoj vsi, vsi novi in vse (jupitra itd. :)) - Macona, zadnjic sem ti napisala kar oseben odgovor, da kaj si se ufurala, da zdaj nihce ni tak kot ti in ti navrgla par... 'resnic'.... x:o)x x;)x x:px - potem pa ugotovila, nikjer ni tega posta. xrolleyesx

Je bil pa niz asociacij, tako da pod razno ne vem tocno, kaj sem napisala, vendar v tem smislu; hotla pa sem mdr omenit, da imamo tu precej Strelcev s kombinacijo Device, npr. Mick, Nataly, ... (samo teh dveh se ta hip spomnim, vem pa da jih je ziher se kaj), no in vidim, da ste se tudi Strelci oglasili in Nataly.

 

Navadno se vse te 'kompenzacije' najdejo tudi ze kar v posameznem chartu samem, ampak seveda - del tega jasno iscemo ali najdemo tudi v partnerju oz. v njegovem chartu (kar pa je itak povezano, ker svojega partnerja in celo njegovo delovanje, vse... najdemo ze tudi v svojem - in obratno, seveda).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...
Evo še mene. Nova tukaj :)

 

KOZOROG, asc: dvojčka

Sonce  Kozorog  13°36`01  8

Luna  Oven  02°14`01          11

Merkur  Strelec  23°52`24    7

Venera  Skorpijon  27°31`36  6

Mars  Kozorog  17°27`34    8

Jupiter  Lev  06°36`04      3

Saturn  Devica  13°50`05            4

Uran  Skorpijon  19°51`22    6

Neptun  Strelec  18°57`33    7

Pluton  Tehtnica  19°08`12    5

 

Rojena v četrtek

precej problemov z zdravjem  :sori:

Všeč mi je tvoj avatar.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...še jaz, še jaz... x;)x

 

SONCE: Dvojčka 00°51`10

LUNA:Devica 00°43`27

ASC: Strelec 06°51`37

MERKUR:Dvojčka 10°52`50

VENERA: Rak 02°24`04

MARS: Devica 05°53`41

JUPITER: Devica 01°12`27

SATURN: Devica 20°11`44

URAN: Škorpjon 23°14`40

NEPTUN:Strelec 21°51`44

PLUTON: Tehtnica 19°21`13

 

 

LPomlad

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Želim si narediti ´neosebno´ Analizo o Nas Vseh, najbolj pogostih obiskovalcih tukle_

 

Dajmo se ´Mi V s i´ miselno´ analizirat in osredotočit..kaj ´Mi Vsi´ prinašamo tukaj, zakaj in kako __

 

povejte svojo Luno, Asc., Sonce ,Mars, Venero, Merkur IN DAN.

 

hvalahttp://www.astrologija.org/forum/html/emoticons/stari/icon_smile_shy.gif

 

pokowc

Evo, da se še jaz pofočkam: luna-vodnar, ascendent-škorpijon, sonce-vodnar, mars-kozorog, venera-ribi, merkur-vodnar, dan-ponedeljek.

 

Lp, Alfonza.

Thought for the day: Every smile is started by another smile. :)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...