Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ok, smo dojeli... Pa znaš še kej druzga počet? :inocent:

Če me spomin ne vara glede telih novembrskih (1976), je bla prepričanost vase in v svoje sposobnosti zlo zlo močna...

Ker pa sem enga sprobavala 6 let, drugega pa sicer precej manj, vseeno lahko rečem, da produkt ni ravno dohajal svoje reklame :sori: :vio: x:o)x Preveč egona, premal filinga.

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mucica,nimam teh problemov. x^x Life mi špila kot mu igram! :palec:  Veš kaj pravjo-V tretje gre rado! x:Xx  x:px

 

Hehe, sej to je bilo ravno to - misliš, da nimaš problemov (pa ne govorim o tehnični zmogljivosti, ker seks ni sam to, da ti stoji dve uri).

 

Ker tudi, ko ti kdo drugi pove, da jih mogoče imaš, jih nimaš. A perfect lover... kao. Egon pač x;)x x8Dx x:Dx Mogoče ma tle kej zraven Jupiter opozicija na vse ostalo v Škorpijonu xrolleyesx

 

Hja, v tretje... Verjamem, da bi blo nekaj časa lahko celo zelo zanimivo... Ampak ne, hvala

Glede na svoje sposobnosti bi itak težko našel prosti termin še zame x:px x;)x

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej,muca, mi lahko stoji celo noč, če je dobra baba zravn! x:px  :palec:

x:Dx se mi je kar zdelo, da sledi odgovor v enakem, prežvečenem stilu... :o|o: :inocent:

Grem jaz počet kaj bolj ... konstruktivnega...

x;)x :palec:

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdej se že tudi tukaj vse cedi... Vroče, potno, ahhh ...

 

En znanec se je tudi hvalil (pri nekako 60-tih), kako mu super gre, kako mu še vedno rata žensko "prešvicat", čudno se nam je zdelo, zakaj je durhmarš neki pri zdravniku. Sej ga bo še herc štihnu od vsega tega! Potem se je enkrat zagovoril, da redno jemlje viagro.

 

Mladec seveda (še) ne rabi viagre, je pa zelo zanimivo, kako strašno se identificira skozi seks.

 

O tem gre en super film Mikea Nicholsa "Meseno spoznanje". Jack Nicholson at his best. Starejši film, ampak izreden. Nagrajen. O tem, kako je seks vse. Poglej si ta film, mladec, potem pa še kaj napiši.

 

:vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O tem gre en super film Mikea Nicholsa "Meseno spoznanje". Jack Nicholson at his best.

O, to pa moram videt! (mogoče sem ga že, pa pozabila, če je starejši) Jack je res car, meni med najljubšimi... Mesen tip x;)x

 

No, če ne drugega, sem vsaj jaz dobila še eno potrditev o novembrskih 1976 x:Dx :vragec: x:px :sori:

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Sej ga bo še herc štihnu od vsega tega! ...

x:Dx x:Dx x:Dx x:px (bern, sam ne ves, kolk me v smeh spravljas veckrat!)

 

Moodymoon, :palec: :palec: xDDx , ful dobr pises. :palec:

 

triple - ti si se pa cist ufural al kaj... :o|o: xcivx

a mas v tadrugi glavi tud kaj se? xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

triple - ti si se pa cist ufural al kaj...  :o|o:  xcivx

a mas v tadrugi glavi tud kaj se?  xrolleyesx

 

Seveda ima, Marsa, seveda ima!

 

Spomine na vse tisto, kar ima v prvi glavi. (In kaže, da ni debate, katera je prva in katera druga.)

 

Pa ima tut tahud harddisk pa procesor za vola vbit. Ni čudno pol da kar sipa ...

 

x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Sonce Vodnar 00°39`07 11

 

Luna Skorpijon 18°55`29 8

 

Merkur Kozorog 06°40`42 10

 

Venera Strelec 13°48`16 9

 

Mars Skorpijon 28°55`40 8

 

Jupiter Strelec 01°09`24 8

 

Saturn Bik 15°42`48 2

 

Uran Tehtnica 13°33`42 7

 

Neptun Strelec 02°33`14 9

 

Pluton Devica 29°36`13 7

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...