Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

Jst pa:

 

sonce - vodnar

asc. - oven

luna - strelec

mars - devica

venera - oven

merkur - ribi

dan - nedelja

x:Dx

A bi kdo mene analiziral? x8Dx

 

Pa naj še dodam -

Mars, Jupiter, Sautrn vsi v  6 hiši , vsi v devici

 

Prvi trije dajejo veliko prehitro osebo. Močan jaz. Verjetno tudi ASC v Ovnu, pa tudi Venera je tam. Stodvajset na uro.

 

Mars v Devici in še v šesti hiši - natančnost brez primere. Tudi picajzlasto včasih. Ampak največja fora je v tem, da gre za natančnost na eni in površnost na drugi strani - v isti osebi.

 

Če je Jupiter zelo blizu (recimo do osem stopinj) in če med njima ni Saturn, potem velja to skoraj pretirano.

 

Če je v ASC slučajno Riba (vsaj malo), potem je zmedenosti in nejasnosti, kaj bi in kaj ne bi, veliko, če je v ASC Oven (verjetno), potem je samo brzina.

 

Za prvo pokušino toliko.

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Sonce Vodnar 00°39`07 11

 

Luna Skorpijon 18°55`29 8

 

Merkur Kozorog 06°40`42 10

 

Venera Strelec 13°48`16 9

 

Mars Skorpijon 28°55`40 8

 

Jupiter Strelec 01°09`24 8

 

Saturn Bik 15°42`48 2

 

Uran Tehtnica 13°33`42 7

 

Neptun Strelec 02°33`14 9

 

Pluton Devica 29°36`13 7

 

Veliko je odvisno od tega, ali je vrh 10. hiše v Strelcu ali že v Kozorogu. (Ker potem gre štorija o materi - glej položaj Lune!).

 

Glede na Saturna, ki je prvi od ASC dalje, imaš težave ali z denarjem ("Le zakaj meni nikakor ne uspe priti na zeleno vejo?") ali pa s samozavestjo. V principu je pa to skoraj isto, vprašanje je le zornega kota.

 

Luna je IN v Škorpijonu IN v osmi hiši, ki "pripada" Škorpijonu - čustav so nekje globoko, globoko... Ko pridejo (tu in tam) ven, je pa erupcija. Pa škodo si napraviš.

 

Mars je tehnično še v Škorpijonu (na samem koncu), v resnici pa verjetno seka precej povprek, takole "od oka".

 

Za kaj bolj resnega bi bilo treba imeti podatke, ampak naj bo tole dovolj.

 

Pa ta post ni poziv, da mi jih pošlji, samo toliko, da tvoja prošnja ne ostane čisto mimo.

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala bern! a ti lahko vseeno pošljem podatke? mogoče raje na OS, ker bi dodala še podatke svojih pomembnih? sem se namreč čist zaštrikala nekje v sebi... zato tud izolirala, in komaj še funkcioniram... in si mislim, da bi mi "pomagal" pogled od zunaj... vem pa, da me to ne bo "odrešilo", tko da če ne moreš ali nočeš, tud ni panike... te mam vseen rada x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Tudi jaz bi prosil za analizo!?? :inocent:

 

 

Sonce- Devica

 

Luna- Devica

 

Merkur- Devica

 

Venera- Lev

 

Mars- Rak

 

Jupiter- Rak

 

Saturn- Lev

 

Uran- Škorpijon

 

Neptun- Strelec

 

Pluton- Tehtnica

 

LP :palec:  x:Dx

A za mene pa ni analize????? Sem mi je zdelo,da sm vesolc,sam mi nobedn ni hotu povedat... x:Dx x:Dx

What goes around....comes around! :)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

LP :palec: x:Dx

A za mene pa ni analize????? Sem mi je zdelo,da sm vesolc,sam mi nobedn ni hotu povedat... x:Dx x:Dx

Maestro, kter planet naj ti pa analiziramo? Merkurja v Devici ali Marsa v Raku? Prvi je bolj uspesen in boljse postavljen od drugega. x;)x

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale tema je ko Salomonc: nanizani oglasi za nas ( mimgrede tud jz sm nek vmes, tk da ničesar ne kritiziram ) pa bi blo fajn, da bi napisal še starost pa stan ( samski- vezan), čeprav vem, da se da to najdit tud v drugih temah, pa bi blo fajn, če bi blo na kupu... xrolleyesx Sam predlagam...Ne se kregat... :inocent:

 

Recimo:

sonce- devica

luna- škorpijon

asc- škorpijon

mars- strelec

venera- devica

 

torek

 

22 let, samska

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tuki bi rad neki povedu, Saturnina...lej, po moje ti manjka kr globokega znanja v temu še, ne sam furat tisti Mus layfa. zato pravm, da treba dojemat kot slabo in kot dobro analizo. bit samokritičen in strmet k izpopolnitvi Sebe, k nekem ravnovesju,ki se počutiš bit skladen in oprijet x:o)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah...sem izrabila to priliko...se vedno cakam na kako debato, ki ne bo o stevilu glav, muck in nevemcesavsega skorpijonsko-seksualno-obsedenega in ego-napihujocega flirtajocega karakterja

 

sem pac optimist x;)x

 

ma...se nisem mogla upret.....sem tudi strelec :vragec: :vragec: :vragec: x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

LEJ,TI SI TO OPAZLA,da ima take analize,no jest pa sm opazu,da ima kot neg. in kot pozitiv. in zarad tega ga ne grajam nič, ker se točno zavem,da mi da kaj mislit.On pove, piše zarad samih izkušnej, ki jih je pridobil skozi leta, on je nekak med prvimi v slo.ki na tak način izraža sebe in svoj Astrohoroskopski˝Prav in jest ga v temu tut berem,mojemu dojemanju primerno, zato pa se tut učim, ker se želim dograjavet ob takih primerih,ki jih tudi on in ostali že znani javnosti navajajo...Nikol pa ne bom ozko gledau na astrologa, češ on pa je v takem znamenju in to tak pove, zato pa rad slišim več astrologov, mnenj,da si Sam ustvarim svoje mnenje potem in zarad tega sam lahko napišem kako knjigo več
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SaTurNina, živijo!

 

Nisi prva, ki mi pravi, da sem negativno nastrojen, zato sem proti temu že kar cepljen in me ne moti taka oznaka.

 

Je pa res, da moraš biti sama precej negativno nastrojena, če vidiš v mojih postih samo negativnosti, kajti to preprosto ne drži. Že samo zapise o Škorpijonih poglej, koliko bruhanja in pljuvanja po njih - pa ne z moje strani. Kar preberi si. Pa ne mislit, da zato, ker imam Škorpijona v ASC ali pa ker ga ima Marsa ali kaj. Traparija! Osebne zadeve me pri astrologiji nikoli ne zanesejo, ne boj se; čez to sem že zdavnaj.

 

Poleg tega sem včasih malo hecen, včasih pa ironičen ali pa zajedljiv. Pa se ne žrem zaradi tega - nekateri so tu samo zajedljivi, ne da bi se pri tem kdaj zmotili, pa kaj potem?

 

Da pa sem pretežno bolj pesimist kot optimist, tega niti ne skrivam. Zakaj tako? Ker je življenje bolj zajebano kot Bern Jurečič. In ker se mi trapasto zdi, da ti ljudje že v začetku rečejo, da jim povej samo kaj dobrega. A je TVdnevnik samo dobro? Pa vse, kar se dogaja po Zbiljskih in drugih gajih itd.? Pa polucija pa to?! Negativnost Berna Jurečiča je malenkost v primerjavi s tem.

 

Je pa zato med ljudmi, s katerimi sem se takole čisto oficielno pogovarjal (in štejem jih krepko nad tisoč, če računaš, da so nekateri prišli tudi po večkrat), veliko, veliko, veliko več tistih, ki lahko povejo, da sem jih izvlekel iz take depre, da niso videli ven. Kako? Tako, draga moja, da sem v horoskopu kot alpinist izvlekel vse dobro, kar se je dobrega izvleči dalo!! Tako.

 

Težak negativec, definitivno.

 

Samo toliko.

 

Edina velika napaka, ki mi jo nedvomno lahko očitaš, je ta, da na moj odgovor čakaš precej dolgo. Pa tudi nisi edina. Vzamem nase, ni kaj.

Bom pa v obrambo rekel to, da recimo danes nisem spisal ničesar pametnega, ker sem bil od 5h do 15h vezan na službo in pot, po kratkem kosilu sem pa do ravnokar kopal jame za stebričke za ograjo. Jebat ga, nikakor se nočejo sami. Recimo. In to je samo en dan.

Poleg tega sem razen pojavljanja na lunin.netu vezan še na Karmo plus in Mavrično soboto in niti slučajno nimam ur in ur časa za chatt. Sorry, ker sem tak.

 

Zato, kar naredim, naredim z dobro voljo. In če je kritika zraven, ni čar v moji nastrojenosti, temveč v tem, da obstaja razlog zanjo. Tega, da bi svoje težave in frustracije sipal na druge, v mojem horoskopu pač ne boste našli in v karakterju tudi ne. In če mislite tako, očitno o delovanju Škorpijona nimate pojma.

 

Sorry.

 

Pa se dobro imej. In drugi tudi. In vse bo ob svojem času. Kot vedno, pravi Saturn.

 

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj tako? Ker je življenje bolj zajebano kot Bern Jurečič.

 

 

Sorry.

 

Pa se dobro imej. In drugi tudi. In vse bo ob svojem času. Kot vedno, pravi Saturn.

 

x;)x

:palec: :palec: tole je pa čista resnica.... :OO!:

 

 

Življenje je pa res dost bolj.... x8Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Takole se razkrijem jest:

Sonce(znamenje) - Lev

Luna - devica

asc. - devica

Mars - Lev

Venera - Rak

Merkur - Lev

Dan - Sobota

 

gre se zato, da se vidi kaj je tu´ prisotno, katero znamenje največkrat dominira; se ponavlja in kriči´´

in kdo dominira, kdo vodi statistiko? x:Dx

ah brat se spet ni odjavil

 

by untitled x8Dx

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hee, Mipo...vedno nekak sem se orientiral po duhu samega šefa in točn tk je...nekak...

prevladuje seveda Zemlja In vOda, Ogenj in Zrak.

Marsa ima Venero v Biku se mi zdi, ta mu vlada PLanet Venera in se zato zavem, da na forum prletijo sami lepotci in lepotice x:Dx .. se po ribje˝razburka se vsake tolko časa kaj,ker forum rab terminske preobrazbe vseh 4 vetrov x:o)x

(moje mnenje..)..še raziskujem dalje.........

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je s tabo čisto vse v redu? :eek: :eek: :eek:

(Glede na tekst namreč, ki si ga objavila. Nekoliko strgan se mi zdi.)

 

Sorry.

 

Če nekoga čisto brez povoda imenuješ takole javno, po možnosti v slabi konotaciji in po možnosti po krivem (vsaj po njegovem mnenju), verjetno lahko pričakuješ, da mu ne bo všeč, ali ne?

 

To je pač sestavni del foruma, se mi zdi. Morda se motim, dejstvo pa je, da se tule zaradi manjših zadev ljudje precej cufajo. Včasih tudi samo zato, da štepajo poste. Česar jaz praviloma ne počnem.

 

In še odziv na en tvoj stavek:

Res niso v horoskopu samo negativne stvari, je pa res, da tistih dobrih navadno ne opazimo tako močno kot tistih drugih. To je isto kot z zdravjem. Da je zdrav, govori samo tisti, ki je bil pred kratkim ali pa v življenju nasploh kaj bolan. Drugače je zdravje nekako samo po sebi umevno - dokler ne zbolimo!

Enako je z aspekti. V življenju nas motijo težave in ne morda sreča ali veselje. Tako pač je. V svoji astrološki karieri sem doživel in izvedel toliko tega, da lahko to trdim z gotovostjo. In vsak, ki se tako ali drugače ukvarja z ljudmi, tudi.

Zato ni niti čudno, da sčasoma najprej vidiš tiste slabše note v horoskopu. O njih se splača kaj reči, ker si ljudje potem lahko pomagajo. Táko je vsaj moje mnenje.

 

Pa lep pozdrav!

 

Bern

 

(In bajdevej, da se malo izogneva tvoji nenadni zajedljivosti:

"vseh mojih postov izpred 3 let" niti ne išči, ker jih ni, saj sem na netu tule precej manj časa kot ti. Mimogrede samo. Brez zamere, anede.)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx Saj ravno zato, ker je življenje zajebano, je moj moto, rad se mejte. Saturnina, ti, če si tko pozitivno nastrojeno se poimenuj JUPITRINA, saturnina pa bi morala vse že razumet, čeprav glede na leta, verjamem, da še ni čas.

 

Mnenja naj se pa kar krešejo, vsi se učimo, karakterji taki ali drugačni, nam všeč ali tudi ne, pa so bili in bodo.

Jaz vas imam vse rada take kot ste. No Berna mogoče malo bolj, ker rad da ta prav napotek, ki te strezni, ozavesti in to je to. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...