Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

Okej, okej, mala, ne razleti se še, še veliko te čaka.

 

Glede na moj ton v pismu in tvoj ton v pismu ni jasno, kdo se bolj "razpizdi kot otrok". In kar se tvojega pisanja tiče in raztrganosti, je dovolj, da svoj post samo POGLEDAŠ, še brati ga ni treba.

 

Tako je pač moje mnenje. Saj mi vendar pustiš, da ga imam, kajne?

 

Pozitivnost, kolikor je premorem, bom pa talal pač tistim, za katere se mi zdi, da jo zaslužijo. Čisto ajnfoh. V redu, ne?

 

In ker se pametnosti tiče, ne govnaj preveč. Tu na netu jih je nekaj definitivno bolj pametnih od mene, pa smo še vedno vsi nekako skupaj in zdravi. In če imaš ti komplekse, drugi nikakor nismo krivi. Sorry.

 

Ajd' zdravo! Drži se!

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

bern, meni pa se ne zdis negativen.

toliko o tem.

 

 

ne razumem cisto vseh teh besnih besed, ampak sem dosti povlekla iz vecine tvojih postov.

 

in nasplosno sem dosti povlekla iz postov tukajle, ki jih pisejo ljudje, ki se zelo drugace izrazajo kot jaz...

v vsakem se zrno najde.

 

mejmo se radi x;)x xsrcx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saturnina, si pac delovala zelo divje tule...

je mnenje, in je nacin, kako ga poves.

jaz tvojega nisem razumela kot mnenje, ampak kot napad besnila,

pa mi ni bilo cisto jasno, zakaj si tako jezna.

 

zdaj, ko sem te spet prebrala, mi je pa jasno, zakaj mi ni jasno.

 

 

 

vse dobro x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja tuki ste tok usi umirjeni, pa pametni pa..pa prjazni .pozorni pa nezakomplexani...pa tok ste super...."NEKATERI" ne vsi...... glih tisti tok pametujete k ste najmanj...zreli.-.pa tud če mate že čez 40....

 

pol k pa človk enkrat izrazi svoje mnenje..se pa takoj razpizdite.....-NO KAJ TO POMEN..no....da udar vsa ta zatirana jeza pa občutki..vn....samo tle nimam jst nč pr tem....JST SAMO POVEM tko kot mislm..... :palec:

SaTurNina, a si se že pomirila, kdo se jezi xDDx ...jaz sem tudi najmanj zrel, pa se tudi nič ne sekiram x^x x:Dx x:o)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja tuki ste tok usi umirjeni, pa pametni pa..pa prjazni .pozorni pa nezakomplexani...pa tok ste super...."NEKATERI" ne vsi...... glih tisti tok pametujete k ste najmanj...zreli.-.pa tud če mate že čez 40....

 

pol k pa človk enkrat izrazi svoje mnenje..se pa takoj razpizdite.....-NO KAJ TO POMEN..no....da udar vsa ta zatirana jeza pa občutki..vn....samo tle nimam jst nč pr tem....JST SAMO POVEM tko kot mislm..... :palec:

saturnina...iz tvojih ust v...saj veš kam. lepo bi bilo, če bi bila taka...pa žal al pa na srečo nisem. se tud razjezim, pa sem zakompleksana kdaj, pa z istimi stvarmi se borim, kot vsak. saj veš kako je to, eni povemo in tvegamo, da nas zatolčejo, drugi pa modro molčijo, se grizejo v sebi al pa čakajo da jih mine. preizkušeno poznam pri sebi vse tri sisteme. in definitivno je s tabo vse ok. ....ti kar povej tako kot misliš... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Težak negativec, definitivno.

Samo toliko.

 

Edina velika napaka, ki mi jo nedvomno lahko očitaš, je ta, da na moj odgovor čakaš precej dolgo. Pa tudi nisi edina. Vzamem nase, ni kaj.

 

Zato, kar naredim, naredim z dobro voljo. In če je kritika zraven, ni čar v moji nastrojenosti, temveč v tem, da obstaja razlog zanjo. Tega, da bi svoje težave in frustracije sipal na druge, v mojem horoskopu pač ne boste našli in v karakterju tudi ne. In če mislite tako, očitno o delovanju Škorpijona nimate pojma.

 

Sorry.

 

Pa se dobro imej. In drugi tudi. In vse bo ob svojem času. Kot vedno, pravi Saturn.

 

x;)x

bern, saj se me nič ne tiče, pa recimo, da hočem samo izrazit svoje mnenje. meni so pa všeč tvoji komentarji in sicer ne glede na to, ali se strinjam z njimi ali ne. mi je fajn ker poveš tako kot misliš, pa čeprav je negativno. sama sem včasih tudi negativno nastrojena, pa kaj.

in definitivno res vedno odgovoriš pa čaprav mine vmes nekaj časa.

...da ne nakladam predolgo... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je že v redu, Amis, hvala.

 

Malo sem se umaknil iz tega nepotrebnega natezanja. Kdo je bolj nestrpen al kva. (Ko sem se eni gospe podpisal kot "Znani nestrpnež", sem bil prepričan, da bo dovolj jasno, da je to štos.)

 

Po eni strani naj kaj odgovorim in celo razložim, potem se pa delam pametnega.

 

Vsakomur svoje, pravim, pa bo.

 

Dobro se imej. Lep vikend!

 

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst pravm da če že obstaja en forum kjer je ena demokracija, nej potem človk tud pove kaj si misl...

 

 

 

 

 

.....ampak....ne to se kr utikate vsi notr...

:vragec:

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Sonce Rak 08°24`35 8

Asc Škorpion 12°51`24

Luna Skorpijon 24°13`52 1

Merkur Rak 08°46`54 8

Venera Dvojcka 05°26`47 7

Mars Lev 13°14`13 9

Jupiter Ribi 17°47`18 4

Saturn Rak 08°20`28 8

Uran Tehtnica 23°39`39 12

Neptun Strelec 07°26`46 1

Pluton Tehtnica 04°08`09 11

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAA, no sem dobil eno mnenje, ki pravi, da pa tud ni tak slabo x:)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Amis, ne vem, ta trigonometrija :eek: mi ni najbolj jasna, so rekli, da ni tak slabo, sam kot vidiš, sama voda. Žeje ne bo x:)x x;)x

 

 

No, ampk kdo pa ima čisto tak slabo, vsepovsod se najdejo tako dobri, kot slabi aspekti, menda? :o|o:

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal pa maš zraka in ognja zraven v tejle trigonometrični (se mi ful dopade tale izraz x:px ) povezavi x:Dx ...mogoče maš pa kakšno točko duha ali fortune v čem zemeljskem. sicer pa voda ni slaba...to je za ravnovesje tistim, ki je imajo premalo x^x ...pa ima tud prednosti ne sam pomanjkljivosti, sam izkoristit jih mormo pa jih sprejet xDDx :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Amis, ne vem, ta trigonometrija  :eek: mi ni najbolj jasna, so rekli, da ni tak slabo, sam kot vidiš, sama voda. Žeje ne bo x:)x  x;)x

No, ampk kdo pa ima čisto tak slabo, vsepovsod se najdejo tako dobri, kot slabi aspekti, menda? :o|o:

 

Pravzaprav se bos kar moral sprijaznit...karta je tvoja. Razen tega, da ni zemlje in da je Luna v praznem teku ... nic tragicnega. :palec:

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V zvezi z atrologijo priznam,da nimam ravno veliko pojma.Vem samo to,da sem Riba v Soncu,Luno imam v Raku, in ascendent v Škorpijonu. x:)x :vragec:

Moj rojstni dan pa je 27.2.1980

Mi lahko prosim kdo natančneje razloži,kaj to pomeni.Hvala.

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, mene tudi še ni tle.... shame on me... :sniky:

 

Sonce - Ribi (12)

Luna - Rak (5)

Merkur - Ribi (12)

Venera - Oven (1)

Mars - Oven (1)

Jupiter - Vodnar (11)

Saturn - Škorpijon (8)

Uran - Strelec (9)

Neptun - Kozorog (10)

Pluton - Škorpijon (7)

 

:eek: Ksantipa, začetek imava enak, samo v drugih hišah!

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...