Skoči na vsebino

Mi Vsi


pokowc

Recommended Posts

  • Komentarji 634
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jst pa našla tale free izračun horoskopa... pa me zanima kaj pa descendent pomeni..(oven) pa medium coeli (rak)? Pa točka duha, sreče (tehtnica) kulminant. planet (saturn), vzh. planet (pluton) domicil (Luna 4.hiša, Saturn 10.hiša)

blabla...

x:Dx x:px

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men moja mat..skos govori.."Ta preklet tvoj ascendent v Skorpijonu"..ziu hudic si., sam men se zdi da me narobe razume..  ..ubistvu je fora samo u tem da je bit tak nameden k sm jst..prov..kul.., ceprov nevem ce sm zarad tega Ascendenta tok namedena,..pa kao podivjana..Ja nevem mislm zakaj pa nebi clovk pr kosilu poslusu..muske naglas..al pa mal densu zravn..kaj je to kej tazga..

 

Mah moja mat..nima pojma  -gleda tko z soncnimi spegli k tale glavca tle..

 

Pa a se vam je ze kdaj zgodil, da vas recimo lastna mati ne dojema tazga kukr u resnici si..Ona nima pojma..razn..tega, da je ugotovila da sm oseba z ful obrazi..pa da usake 5 minut drugac mislm.in da se vedno neki premislm...to je pa tud use. Smesna mi je..  

 

Hehe, jaz res ne vem kaj je s temi starši xnckrivx a še noben ni slišal, da more bit električna kitara ful naglas..... hja jaz mam tud tak ascendent, pa tud isti problem, no ja, sam mal drugac, sem dokaj svetniski za razemre v nasi družini, ravno tako pa nima mama blage veze kdo sem, ker viha nos nad vso duhovnostjo, pol ap itak, se moti.... :) ker bistven del mene je duhovnost.. alias skrite stvari, "dej radio bolj naglas...", če pa mamo mot pa bolj po tih, pa si dej gor slušalke... pa pazi na ušesa.. .... pa ti SaTurNina (fak sem si skor prste polomu, tisti shift vmes metat) kdaj pa maš rojstni dan.... pa saturn maš v prvi hiši kaj?, hehe, pa še NINA, moreš bit prbližn tok stara kst jst, 3 4 leta manj maks..... v drugo smer pa ne bo šlo :)

 

haha... ops, taka kt moja eks, misli da ma vse prav, pa to direkt in obširno pove, pol pa k sliši, kaj na svoj račun da kdo to pove lepo naravnost brez kaj (recimo jaz xnckrivx, se sama mi je rekla naj bom odkrit..... pol pa bam.... nič ne pomaga) hehe, rečmo da ti nisi taka............................................................................

.................................................................................

.what tha f... am i doing....................................................................... xnckrivx....................................................................... hm zanimiv vzorec........................................................ ajd uživej, pa grem mal brskat kdaj maš rojstni dan pa keri uri...

 

Ok..Luna v Kozorogu (2 hisa), Sonce v Devici (9 hisa), Merkus v Levu (9 hisa), Venera v Devici (9 hisa), Mars v Raku (8 hisa), Saturn v Devici (10 hisa), Jupiter v Levu (9 hisa)..Ascedent 5 stopinj Skorpijona, 25 pa Strelca.., Uran v Skorpijonu (12 hisa), cak , Neptun v Strelcu (1 hisa), Pluton v Tehtnici (11. hisa)

 

Saturn, na vrhu...... ajajajajajajaj, kolk device....... recimo da mi je povsem dovolj, čeprav zdele vidim da si pikco starejša od mene, ah saj vseeno, očitno nimam blage veze, kar je pa po svoje dobro, ej sam če maš saturn v devici....... kolk si pa stara, da ti mama še teži? xnckrivx meni nic jasno tlele, pluton v tehtnici, morš bit starejša od mene, a lot, minimalno eno leto maksimalno 10 let........... ajd dost mam jaz miselnega napora.... grem se učit fiziko (lažje reči kot storiti)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Nataly..ti mas pa podobn hise namescene k jst..oz. isto., samo druge planete mas notr x:)x

No skoraj- jaz imam popolnoma zapolnjeno..1, 10, 11, 12..in saturnček počiva v 6 x:Dx

 

:palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Pozdravljeni! x:)x

 

Vidim, da je kar nekaj vodnarjev tu gor.. pa sem se odlocila, da se tudi moja astroloska karta pokaze v javnosti..:)

 

Sonce - Vodnar (1 hisa)

Luna - Vodnar (1 hisa)

Merkur - Vodnar (1 hisa)

Mars - Vodnar (1 hisa)

Saturn - Vodnar (1 hisa)

 

Venera - Oven (2 hisa)

Jupiter - Oven (3 hisa)

Uran - Devica (8 hisa)

Pluton - Devica (8 hisa)

Neptun - Skrpijon (10 hisa)

 

Lilit - Strelec

 

Lep dan vsem...

In mogoce se ob tej priliki vprasanje, kaj je lilit?? Na kaj vpliva?

xDDx

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena med nami "vodnarka" z lepim imenom.

Vodnar pa itak predstavlja nebo, torej je to ime z namenom......tisto z čisto MAJHNIMI rogeci, da ni kot pri polžku, ki mu lahko kaj hitro zrastejo.......kot pravim dobrodošla med nami, torej veliko LEPIH in POZITIVNIH trenutkov ti želim-o lunatki :palec: xDDx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Pa kaj je to normalno, da vsi veste ob kateri uri ste rojeni????

 

Jaz pa rojstnega lista nikjer ne najdem, kaj šele..da bi uspela...to izračunati...

 

Vem da imam roge...pa malo nekaj v devici, pa spet roge, pa malce streljam, pa malo device je v meni, pa spet roge...

 

Sem pa res rogati bitje...

Upam, da nisem rogonoska... :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena med nami "vodnarka" z lepim imenom.

Vodnar pa itak predstavlja nebo, torej je to ime z namenom......tisto z čisto MAJHNIMI rogeci, da ni kot pri polžku, ki mu lahko kaj hitro zrastejo.......kot pravim dobrodošla med nami, torej veliko LEPIH in POZITIVNIH trenutkov ti želim-o lunatki :palec:   xDDx  x;)x

Hvala za dobrodoslico.. sem ze mislila, da sem neopazna x:)x

 

Boris kot pri polzeku, ki se skrije v svojo hisko, ce se ustrasi... .. x:)x

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ModroNebo :palec: dobrodošla

 

saj se (verjetno) vsem zdi v začetku, da jih nihče ne opazi :sori:

pa se izkaže, da te od začetka vsi malo bolj berejo kot ogovarjajo

 

veliko lepih trenutkov v naši družbi x;)x

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ModroNebo, normalno da si neopazna...ko pa te prekriva žareče rumeno sonce... x:)x  x;)x

 

 

Dobrodošla  :palec:

Sanjalica hvala za dobrodošlico.. !

 

Glede ure rojstva, ta podatek je na rojstnem listu, tega pa dobis na svoji Upravni enoti, plačati pa moraš 170,00 sit Takse in skrivnosti ni več....

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ModroNebo :palec:  dobrodošla

 

saj se (verjetno) vsem zdi v začetku, da jih nihče ne opazi :sori:

pa se izkaže, da te od začetka vsi malo bolj berejo kot ogovarjajo

 

veliko lepih trenutkov v naši družbi x;)x

Umetnica tudi tebi hvala... poglej poglej opazili so me...juhuhuuuuuuuuu.....

 

:hepko: :hepko: :hepko:

Jaz imam moč, da ustvarim raj v sebi in podarim košček tega raja vsakomur, čigar življenje se dotakne mojega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...