Skoči na vsebino

Čiščenje Vzorcev


Zvone Duh

Recommended Posts

O Zvone, dobrodošel

 

Jst mam mal izkušenj s tem, pa če ti bo kej pomagal, pol preber.

 

Žena je enkrat prnesla en tepih, tak, ni bil glih perzijaner a ne, mel pa je en tak, žlahten duh, se mi je zdel takrat /pol sem zvedu, da tko diši naftalin, un, prot moljem/ in en vzorec na sred, slikco avijončka, mejhenga blj, v barvi gnile višnje, samo na zelen. To je bil pol problem glavni, barva mislm. Ker sem jst enkrat, ko sem bil sam doma, zlil kozarec terana direkt na vzorček. Če bi bla to zrela višnja, se sploh vidl ne bi, tko pa se rdeča barva vina niti slučajno ni ujemala z barvo gnile višnje, samo na zelen a ne in še mal je motil harmonijo prostora, u levo, se mi zdi. Poskusu sem nevtralizirat barvo z nihalom, pa ni šlo nekak, pol sem pa vzel škarje in vzorec odrezal ven. Žena je čist znorela, da sem ji uniču tepih, je rekla. Ha, to se ti samo zdi, draga, sem nastopil suvereno, ker vzorček mam tle in sem ji ponudu izrezan del. Ona pa v jok, iz česar sklepam, da sem ji na negativen način vrnu vzorec in moram rečt, s škarjami gre ful hitr.

 

lep dan, Zvone.

 

butl xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A slučajno kdo pozna koga, ki čisti vzorce hitro in učinkovito na negativen način, se pravi, da jih vrne nazaj ljudem ali kako drugače oziroma bioenergetiki so bili prepočasni

če jst razumem tole :eek: - čistiš vzorce - čigave - svoje? komu bi jih ti vrnil? kakšen negativen način?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Zvone

 

Ne me preveč resn jemat. Ta dobrodošlica je bla samo hec, brez slabih namenov.

 

Se ti opravičujem. xsrcx

 

 

Napiš kej več o svojem problemu, mogoče ti bo lahko kdo pomagal, ker tu niso samo butli, tako kot sem jaz.

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A slučajno kdo pozna koga, ki čisti vzorce hitro in učinkovito na negativen način, se pravi, da jih vrne nazaj ljudem ali kako drugače oziroma bioenergetiki so bili prepočasni

noben ti ne more spucat vzorcev..lahka dobiš sam napotke, kako to naedit....sam vse je pa na tebi, da pospucaš te vzorce :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to so vzorci dejanj, ki jih ponavljamo..se pravi, da nonstop ponavljamo iste napake....se zaljubljamo v enakr ljudi, ki niso za nas..ene vrste začaran krog...in na žalost je tak, da ne more tega kroga noben presekat, razn nas samih :vio:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Zvone še enkrat /mal blj resno zdej/

 

Zdej, ne da se mi sicer še enkrat pisat, ti bom kr spastal eno moje pisanje eni Olgi na maat-u /en drug forum/. Ona ima probleme z žrtviranjem, ti maš verjetno drugačne, ampak kar se vzorcev in njih odpravljanja tiče, niti ni važno, ker princip je pa tko isti a ne. Če češ, lahko prebereš.

 

Olga lep pozdrav

 

Tvoje stanje je dokaj tipično glede na vzroke, ki si jih v glavnem že sama povedala.

Glavni vzrok je pomanjkanje ali pogojeno izkazovanja ljubezni tvojih staršev v otroštvu iz česar sledijo posledice:

-slaba samopodoba,

-odvisnost od zunanjih potrditev,

-žrtviranje /odgovornost za svoje življenje prelagaš na druge, na okolje in prevzemaš vlogo žrtve/

 

To je zelo na kratko.

 

Kaj lahko storiš?

Na kratki rok:

Izbiraj in kontroliraj svoje misli in dejanja, ker je od njih odvisno tvoje čustveno in telesno odzivanje. Kaj to pomeni?

Sama si odgovorna za svoje odzive na okolico /na druge ljudi, zatečene situacije/, ne moreš pa nikogar spreminjati, razen sebe. Torej, v določeni situaciji imaš na voljo več ali manj možnih izbir in od tebe je odvisno, kakšno vedenje boš izbrala, samo od tebe. Lahko izbereš depresiranje, žrtviranje, bolečinjenje, samosmiljenje, tesnobljenje, lahko pa izbereš drugačno vedenje.

Lahko izbereš že zjutraj sekiranje in gnavljenje same sebe z vprašanji, kaj bo jutri, ali boš lahko odplačevala stanovanje, zakaj me prijateljica ne podpira, kaj naj počnem, da bom vsem všeč, lahko se pa odločiš, da boš stopila v dan vedro, optimistično, da zaenkrat lahko odplačuješ stanovanje in je to dovolj, če bo problem, se boš z njim ubadala ko bo, ker ga mogoče ne bo, da boš v stanovanju živela ti in ne prijateljica in da je dovolj, da se ti počutiš v njem dobro....

Tvojim odločitvam, tvojemu delovanju, tvojim mislim, bo takoj sledil čustven in telesni odziv. Preverjeno. Tvoji odzivi so le v tvojih rokah, obenem pa se moraš zavedati, da je odzivanje drugih pač tako kot je in da imajo vso pravico do tega. Ful pomembno. To lahko začneš takoj zdaj.

 

Na daljši rok ti svetujem, da poiščeš strokovno pomoč kakega psihoterapevta, ki ti bo pomagal ozavestiti povezave in poiskati vzroke ter jih preobraziti. Poišči ustrezno literaturo, pojdi na ustrezne delavnice.

 

Zavedaj se še nečesa. Ti si tista in samo ti, ki bo delala korake, od prvega in vse naslednje. Ne pričakuj od nikogar, da bo storil katerikoli korak namesto tebe, vse boš morala prehoditi sama. Ali jih boš ali ne, je tvoja stvar, tvoja odločitev, tvoja odgovornost in noben drug ni in ne bo kriv za tvoje ravnanje, tvoje izbire, tvoje odzive. Samo ti si tista. Ker drugi so, kakršni so, in imajo vso pravico do tega, kako se boš pa odzvala nanje, kaj boš izbrala, je pa tvoja stvar.

 

Od kogarkoli že lahko pričakuješ, da ti bo podal kak uvid, ti dal mogoče nasvet, pokazal na zakonitosti, povezave, nihče pa ne bo ničesar storil namesto tebe. Nihče.

 

Ne pričakuj, da je kdo, ki ti bo na lahek način odpravil karkoli; te pozdravil, te spremenil, odpravil karmične zadeve /popularni izraz, zato ga uporabljam/...

Ga ni. To boš ali ne boš storila sama, kakor se boš odločila in kot boš delovala.

 

Za svoje življenje /odzive na okolje, ljudi, situacije/ si odgovorna le ti in samo ti in okolje /ljudje, situacije, dogajanje/ je tako kot je. Prej ko boš to dojela in sprejela, prej se boš izvlekla iz prepričanja, da je življenje tragedija in da so drugi krivi za tvojo situacijo.

 

Je treba delat.

 

Vse naj ti želim.

 

/mal sem se ponavljal, ampak, če en dela po enem kopitu dolgo časa, je še najmanj, da večkrat ponoviš in poudariš, a ne/

 

butl xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in pot sploh ni prijetna... najbolj pomembno vsaj zame je odpustiti določene zadeve sebi...

učim se in se poskušam razumeti, razumeti starše, okolico določene situacije... to je vse kar zaenkrat zmorem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst sem že enga dons spucal... tistega kavnega z mize... x:Dx

 

sam je hecn... če hočeš al pa če nočeš imaš vzorce... ker, ko nimaš več vzorcev samo nemo bolščiš v neznano... takoj, ko reagiraš se pojavijo vzorci... ahaaaaa, zdej pa štekam, negativne vzorce bi radi samo spucali... ampak kaj so ti negativni vzorci... rad bi videl to avtoriteto, ki pozna to mejo... to mora biti maitreja... to mora biti nekdo, ki pozna absolutno... evo, če je to potem res tako, hočem tudi jaz pucati svoje vzorce...

 

do takrat se bom pa kopal v njih... al pozitivni al pa negativni... moji so x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej je prou... men se sam blede že od tega, ko mi začne folk o teh vzorcih, pa ono pa tretje, pol pridejo še energije... jao, jao... vem, jeba je, fuk je... sam kaj češ... edina opora, ki jo lahko imamo smo mi sami... razni vrači, ko čistijo za lepe evrčke... tam ni rešitve... po mojem je rešitev v poenostavitvi življenja... namesto, da pucamo vzorce, lahko najprej spucamo nabiralnik tuševih in raznoraznih reklam in gor nabijem "don't even think about it" x:Dx ker... vsi smo žrtve množične psihe... še praznih votlin v himalaji pa tko al tko zmankuje x:px x;)x

 

kot ponavadi... nič osebnega... x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej o tem govorim o poenastavitvi lajfa brez vračev... jeba je če imaš v sebi program - tiho bodi sej nič ne veš al pa kaj bodo pa rekli al pa kaj mi delaš... sej si sama kriva če si doživela skoraj posilstvo.... je treba sam preklop nardit... ki pa ni enostaven...

mah o tem že na svojem blogu bluzim ne bom še tule...

mimogrede a se ponoč ura prestavi? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Razmišlam o tej temi ...

Pred kratkim sem šla skozi močno soočenje z nekaterimi (samo)destruktivnimi programi v meni. Imela sem občutek, da sem marsikaj razčistila. Potem pa sem se vrnila domov, v staro realnost. In programi so oživili svojo moč nad mano. Počutim se kot shizofrenik. Počasi odkrivam kdo bi lahko bila Jaz, pa vendar nosim iste stare maske ... in se sprašujem česa sem se sploh naučila, kako programe deprogramirati?

 

Morda je odgovor v popuščanju kontrole. Ne kontrolirati same sebe. Putiti nogam da hodijo kamor želijo, očem naj gledajo, glasu da se izrazi, strahu da je in pogumu da me žene naprej ...

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe vzorci so čudovita stvar

pikapolonce, metulji, ptice, čtvi, vsak ima svojega, povsem unikatnega, podedovanega od mati narave,

le čemu bi se jih znebil;znebil modrosti,

cel življenje boš vzorce nosu s seboj in bodi srečen, ker sam na podlagi teh se boš lahko znebil slabih

zamisli si črva, grd je, pa se že mil. let se počas vleče in brod po blatu, pa verjetn nikol nov lep, sam bo pa koristen srečno

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se tudi zdi, da so vzorci čudovita stvar. So darilo in so izziv. Če se ponavljajo pomeni, da se izogibamo preizkušnjam, ali pa enostavno nočemo videti stvari takšnih kot so. Samo sami lahko popravljamo svoje vzorce.Če dovolimo, da to počne nekdo namesto nas ( če se to sploh da) nas s tem samo osiromaši.

Dr. Dolittle je fantazijski lik.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Življenje je dar, kakršnokoli že je. xsrcx

Vzorci... x?x x:Dx

Nekdo je rekel(ne spomnim se kdo... xDDx x:Ix ) da je definicija norosti početi iste stvari in pričakovati drugačne rezultate.

Znebit se jih... x?x

Ne, samo spremeniti jih, poslušat srce, prepustiti se trneutku... :palec: x:Xx xsrcx

Reagirat drugače kot običajno... x:Dx x:o)x

Jaz v neke "programe" ki naj bi bili v nas, ne verjamem.

Navade, podrejanje okolju, prilagajanje tistemu kar od nas pričakujejo... :eek:

To ja... xrolleyesx

Da počnemo kar se od nas pričakuje, kar MISLIMO da se od nas pričakuje... xDDx

Pa čeprav vemo da to ni v redu.

Kako se znebit tega?

Enostavno.

Početi drugačne stvari... x:Dx x:Dx x:o)x x^x :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...