Skoči na vsebino

10 zelo grdih slovenskih estradnikov


Azz_Kikr

Recommended Posts

grdih..kak beseda :xx!: :o|o: ..ni grdih ljudi..so lepi al pa manj lepi x^x

 

 

 

 

 

hehe kKarus! To je glih tko kot samradu ni amapak obstaja samo neprijeten vonj! x;)x :palec:

Nekoga moraš imeti rad,

pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...

Ivan Minatti (1924)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

artur je ja taprav kavbojc... no, če nima lepe glave, jo pa vsaj uporablja... men zadostuje x;)x x:px

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

artur je ja taprav kavbojc... no, če nima lepe glave, jo pa vsaj uporablja... men zadostuje x;)x x:px

 

Artur, alias Komandant Mark, ja, itak, ful brihten, njegov stil je pa pač po njegovi izbiri - a si predstavljaš, da bi kdo, k ne bi bil prou nč brihten, neki Komandanta Marka špilu, zraven pa bi še težak bil, hmmm..., pameten človek mora imeti nek ventil, skozi katerega spušča iz glave odvečno miselno navlako - Komandant Mark? Zakaj pa ne? xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni grdih ljudi x!x xcivx :o|o: dobr, da majo vsake oči svojga malarja xrolleyesx

sicer tistile na seznamu tud men niso ... ampak komu pa najbrž so :inocent:

Arturja so pa zdejle mal leta zdelala ... prej je bil pa prov x:px x:Dx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja če sem pošten je tip sam povedov na glas, kar drugi ne upamo.Pa ravno tako mislimo,razmišljamo kot on.Zakaj so te "estradniki" taki je to samo rezultat njihove notranjosti in nima veze z lepoto,grdoto človeka mogoče le z nekega estetskega vidika.Drugo pa je brez veze komentirat.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Grdih...no ja, pa bodimo malce bolj diplomatski -> vizualno neprivlacni oz vizualno nepriviligirani?

 

uuuu kakšen seznam!

 

Aleš Rod! xg:Dx xg:Dx xg:Dx tega pa že dolgo nisem videla. so se pa že od samega začetka norčevali iz njega :inocent:

 

 

Z Damjanom Murkom se tud strinjam. HEhehehehhehehehehhe kakšna fotka. Za dol past xg:Dx xg:Dx xg:Dx Kakšen LOOK xg:Dx xg:Dx xsuperx :fool:

 

Res je, vsake oči imajo svojga malarja...

Jaz naprimer se spomnim veliko politikov, ki bi spadali na ta seznam.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa sej se najdejo tud lušni znani slovenci x;)x Miha Šalehar naprimer x:px :yumy: pa....kva jaz vem...Jure Košir x:Dx

Pa...Tomi Meglič tud neki ma (kadar ni zabuhel)...Pa Boštjan Romih je en cukerček :2src:

 

Sej ne vem x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: kakšna tema x:Dx

 

no ja, men ni nihče grd vizualno, prej antipatičen, če že morm rečt, drugač so mi pa ljudje najvčekrat grdi po slabih oz. grdih dejanjih, tako kot tudi lepi po lepih dejanjih, vizualno ločim samo anti in simp. x:o)x

 

je pa zanimivo, da človek, ki mi je na začetku mogoče antipatičen in ko ga spoznam, in vidim da je po srcu in duši ena sama dobrota in sonček, mi postane simpatičen x:)x

 

na slo sceni mi pa nihče ni prou posebno anti, ker nobenga ne poznam ne tko ne tko x:Dx

 

se pa strinjam da je Sebastjan Cavazza sigurno eden najbol fejst moških na slo sceni x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej jih pol ne poznam... ammm... kaj je bil že oni, ki je vodil videospotnice, pol je mel evrovizijo, zdej ma pa tut eno bedno oddajo... no, tega ne morem poslušat miinuto x:Dx x:Dx x:Dx pa vizuelno je kar dober tip... ampak ko začne... uff... prazen :xx!: x;)x

 

kavaca j pa šminka... take bi mogl terat x:Dx x:Dx x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej jih pol ne poznam... ammm... kaj je bil že oni, ki je vodil videospotnice, pol je mel evrovizijo, zdej ma pa tut eno bedno oddajo... no, tega ne morem poslušat miinuto x:Dx x:Dx x:Dx pa vizuelno je kar dober tip... ampak ko začne... uff... prazen :xx!: x;)x

 

 

A ni to Peter Poles???

 

Uff...men je pa zakon..sam mogoče je mal tečen včasih... x:o)x

 

vodnarčič.press

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšna tema xrolleyesx

 

Tudi jaz se strinjam. Ni "grdih" ljudi.....so le slabe energije, antipatija..nesimpatičnost...pač...od takih ljudi greš.

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kavaca j pa šminka... take bi mogl terat x:Dx x:Dx x:Dx

 

a to spet kaki kompleksi govorijo?

 

 

 

Pa karakter u pizdi :xx!:

 

ja kako pa ti veš kak karakter ma?? a ga čutiš, tko k te je že ena vprašala x:Dx

 

tip je hud in to je dejstvo, ma eno posebno karizmo, se vid da je italijanske krvi...

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ga čutiš.... :P (hecam se x;)x )

 

Kaj pa vem no na pogled ni švoh no.... :inocent: x:Dx

 

x:Dx x:Dx x:Dx ne čutim ga x:Dx , sam smo ga enkrat žural dol na obal v enmu kafiču pa je bil on tut tm in sm mel "čast" spoznat njegov enerđi x:Dx :xx!: Divota :xx!:

 

...k porš z mašino od fičota x:o)x....mislm sej drgač mij vseeen sam tko k že sprašujete

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj je fajn ko fantje no moški :P debatirate o energiji....a tuki seksualna energija mišljena. x:Dx (štekam Indy spet mal hecam)

Kakor koli za pogledat je hud, kar pomeni ni slab.

...drugač pa za moj okus ...sladko, ko odpre usta...za sladkor pa je fajn prava mera, preveč škoduje. xDDx

 

ja Antigona bedna tema... x:)x vsake oči imajo svojga malarja.

 

jaz bom tako rekla, ja ni grdih pa tud niso vsi lepi.....na vseh pa je nekaj, recimo smo zanimivi..vsak na svoj način :palec:

 

Ma kakšna seksualna x:Dx , kva če to mene zanimat x:Dx x:Dx x:Dx .Tip je butelj na kvadrat no.Misl da če ga 5 žensk od 10 pogleda da je kralj in se seveda tut tko obnaša poj :xx!: .Pol mu pa nekej ne gre tko k si zastav pa u "jok pa na drevo", k dojenček k ruputulco zgubi.Jao...stran od takih....vsaj jest pa je loh Kralj galaksije za moje pojme.

 

Ja "embalaža" je pa čedna.Nimam kej rečt.Le kdo ne bi hotel biti tak... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful mi je zanimiv vaš diplomatski odnos. Good for you, da nikoli v življenju niste vsaj prijatelju oz. komurkoli izjavili, da je nekdo grd. Nikoli? Pazite, kaj rečete, ker nekatere tu poznam x;)x x:Xx

A ko v slikah dobrih tipov in bejb pišete :xx!: je pa kaj drugače?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful mi je zanimiv vaš diplomatski odnos. Good for you, da nikoli v življenju niste vsaj prijatelju oz. komurkoli izjavili, da je nekdo grd. Nikoli? Pazite, kaj rečete, ker nekatere tu poznam x;)x x:Xx

A ko v slikah dobrih tipov in bejb pišete :xx!: je pa kaj drugače?

Jaz tud ne verjamem. Sam pa nisn nkol tega nikomur reku. x:px Se pa spomnim bednih izrazov "lej jo kaka gnila si ipd., glede oblačenja "kaka kmetica" ipd. bednih izrazov......Bom pa mal nesramn, nisn pa še nkol prej opazu, da bi mularija tolk izrazito dajala na videz in keš, k današnja.......In zdej če je videz tolk pomembn.......nekdo mora biti grd, k drgač nima smisla, glavna vrednota veliko mladih gre u tri krasne.... x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Damijan Murko je tudi meni zelo antipatičen.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Damijan Murko-meni je malo podoben Heleni Blagne. Celo njegov način izražanje je podoben Blegnetovi.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...