Skoči na vsebino

MOČ MISLI


*Zarya*

Recommended Posts

  • Komentarji 219
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

v nič...se vse začne...in v nič...se vse začne...luknje med dvema mislima...pa so najlepši del življenja x:Dx

 

 

WTF, kaj to pomeni? Nč od nč, hehehe, v nič se čist nč ne začne...nič je sam po sebi začetek in začetek je udejanjenje končanja začetnega stanja, katero prehaja v trenutek, obstoječ, v nečem, ki je nič le toliko, kolikor je potrebno za prepuščanje izhodišča v prehajanje v senco, katere vloga je zakriti smernico in nato le ta postane neovirana iztočnica in obenem smer nadaljnjega udejstvovanja v namenu doseganja tercialne posledice kot reakcijo na sekundarni vzrok in ne primarni, kar spremeni vlogo trenutka kot obstoječega v svojem namenu...

 

Tebi vse jasno? x:)x

 

vse je minljivo...nič je večen...razumeti in čutiti ta nonsens...in vse druge...je živeti v enosti trenutka x:)x

 

 

Ja, nekako, vendar enost trenutka je le enost trenutka in v tem obtičati je shizifovo delo, veš, kajti reka, ki ne teče, postane stoječa voda, vse dokler končno ne izhlapi...to pa nima smisla, ane x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko smo že pri jasnosti.

 

meni recimo nič ni jasno in obenem vse razumem. x:Dx

 

Saj v tem je vsa stvar, veš, je boljše, da razumemo in povemo, da nam ni nič jasno, ker pol se pa eni nočjo s tabo pogovarjat, drugi se pa iz teme derejo, da nekaj glumiš.....

Recimo nič jasno, da razumem, hehehe...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko smo že pri jasnosti.

 

meni recimo nič ni jasno in obenem vse razumem. x:Dx

enkrat je čas..da stopimo nad razum..in njegovo logiko....ker smo vse zavedno in nezavedno...v enosti vsakega izmed nas...to kar vsak izmed nas misli da je življenju....je le tako majhen delček

zmožnosti njegovega zavedanja..da je prav smešno...kako se v bistvu podcenjujemo in omejujemo...bolj smo jasni....širši...in globlji smo x:)x

 

Saj v tem je vsa stvar, veš, je boljše, da razumemo in povemo, da nam ni nič jasno, ker pol se pa eni nočjo s tabo pogovarjat, drugi se pa iz teme derejo, da nekaj glumiš.....

Recimo nič jasno, da razumem, hehehe...

brigaj se zase...in pusti druge...naj si o tebi mislijo...kar si hočejo x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

enkrat je čas..da stopimo nad razum..in njegovo logiko....ker smo vse zavedno in nezavedno...v enosti vsakega izmed nas...to kar vsak izmed nas misli da je življenju....je le tako majhen delček

zmožnosti njegovega zavedanja..da je prav smešno...kako se v bistvu podcenjujemo in omejujemo...bolj smo jasni....širši...in globlji smo x:)x

 

Ja, vsi smo le zrnce peska v puščavi časa....nekako takole je povedal Drago Mlinarec v eni svoji pesmi...

Mah, ja, ampak, veš, mi je všeč misel na to, da četudi smo le en delček, neznaten delček nečesa, vendarle obstajamo....

Pol je pa odvisno, kakšne odgovore lahko pričakujemo na zastavljena vprašanja...ja, res smo delček....

Hej, vendar SMO in to je tudi nekaj xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vidva pa imata fantastične. x:)x

 

 

sem doživela trenutek te večnosti, ko sem dojela, kdo sem in kam grem. od tistega trenutka naprej, živim v tistem trenutku. razumem pa, da ni nič, kar se me dotika...razen, če mislim, da se me.

 

no, če jo to komu jasno.... x:Dx meni ni. ravno v tem je bistvo. xsrcx

............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mako106:

brigaj se zase...in pusti druge...naj si o tebi mislijo...kar si hočejo

 

Saj, maš čisto prav, druge že pustim, da mislijo o meni, kar si hočejo, to mi dol visi...do nekega limita, seveda, kateri je obsežen, hehehe, res se bom moral zase brigat, ker vedno nekaj poskušam nekomu povedat in včasih so stališča različna, interpretacija besed ne prav razumljena in kr neki, ane, pol pa vidiš, da ni vredno energije, ja, Mako106, maš prav - maš čisto prav xokx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to sem že nekje napisala.....mi je hudo všeč.. x:Ix (narciska)

 

 

 

smo kot p u š č a v a. smo kot velika puščava. pravim smo (vsi), vsak izmed nas; vsako zrno peska, je delček te puščave. naj bo puščava Resnica. jaz sem le zrno peska, moj dom je puščava. a se zavedam, da sem LE delček Puščave. del Vas. moje zrno peska je moja Resnica, obenem pa je tudi del Puščave....in tako tudi DEL vaše Resnice. To je naša Resnica, naša puščava....in kako sta si DVA zrna peska podobna, le nista enaka....STA PA DEL PUŠČAVE.

 

resnica.....moja ali Tvoja....je VSE. ali pa NIČ.

............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vidva pa imata fantastične. x:)x

sem doživela trenutek te večnosti, ko sem dojela, kdo sem in kam grem. od tistega trenutka naprej, živim v tistem trenutku. razumem pa, da ni nič, kar se me dotika...razen, če mislim, da se me.

 

no, če jo to komu jasno.... x:Dx meni ni. ravno v tem je bistvo. xsrcx

 

Men ni nč jasno, kako je tebi vse jasno, da meni ni - torej se te dotika, sam ne vem kaj, k mi ni nč jasno...hmmmm... xDDx

 

 

to sem že nekje napisala.....mi je hudo všeč.. x:Ix (narciska)

smo kot p u š č a v a. smo kot velika puščava. pravim smo (vsi), vsak izmed nas; vsako zrno peska, je delček te puščave. naj bo puščava Resnica. jaz sem le zrno peska, moj dom je puščava. a se zavedam, da sem LE delček Puščave. del Vas. moje zrno peska je moja Resnica, obenem pa je tudi del Puščave....in tako tudi DEL vaše Resnice. To je naša Resnica, naša puščava....in kako sta si DVA zrna peska podobna, le nista enaka....STA PA DEL PUŠČAVE.

 

resnica.....moja ali Tvoja....je VSE. ali pa NIČ.

 

Yess, podpišem pod tole xokx

 

 

 

 

Aarwen:

resnica.....moja ali Tvoja....je VSE. ali pa NIČ.

 

Vsaka enost ima dve strani zaradi tega, da je vsakomur dana možnost videti pravilno, ker na ta način oba vidita svoj prav in vse je prav, kar imamo z prav, ostalo ne šteje... eden vidi Luno, drugi Sonce in obratno, spet nekdo vidi Vse, drugi Nič in je dopolnjeno - Vse je Nič in Nič je Vse, vsako enoumje je pa pot v slepo gledanje in je na poti v fanatizem...

 

VSE - NIČ ( vmes je ogledalo )

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eden vidi Luno, drugi Sonce in obratno, spet nekdo vidi Vse, drugi Nič in je dopolnjeno - Vse je Nič in Nič je Vse, vsako enoumje je pa pot v slepo gledanje in je na poti v fanatizem...

 

 

x:)x

 

 

Ekhm, v bistvu vidimo sonce (oziroma odboj sončeve svetlobe od lunine površine) tudi ko gledamo v luno, če sonce nebi valovalo svetlobo celotnega spektra, ampak recimo samo valovanje valovne dolžine zelene barve, potem bi videli luno zeleno, kajne...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ekhm, v bistvu vidimo sonce (oziroma odboj sončeve svetlobe od lunine površine) tudi ko gledamo v luno, če sonce nebi valovalo svetlobo celotnega spektra, ampak recimo samo valovanje valovne dolžine zelene barve, potem bi videli luno zeleno, kajne...

materialist x:Dx

 

 

 

jap. x;)x

zdi se mi, da je največje bogastvo, da živimo trenutek. samo zdaj in tu...ko to berete, je prej napisano preteklost. x:Dx

bogastva ni...je samo neskončen trenutek...vsega in niča x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko gledaš tebi ljubo osebo v oči, ji ne rečeš: iz tvojih oči sije zelena barva...reci: iz njih žari toplota, ljubezen.

 

so zelene, a ne vidiš barve...vidiš Luno, ne planet. xDDx

 

vedno ne vidimo tistega, kar gledamo...

............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

materialist x:Dx

bogastva ni...je samo neskončen trenutek...vsega in niča x:Dx

 

bogastvo izgubi pomen in sijaj v materializmu. bogastvo neskončnega trenutka je vedenje. x:Dx

............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko gledaš tebi ljubo osebo v oči, ji ne rečeš: iz tvojih oči sije zelena barva...reci: iz njih žari toplota, ljubezen.

 

so zelene, a ne vidiš barve...vidiš Luno, ne planet. xDDx

 

vedno ne vidimo tistega, kar gledamo...

 

Hmmm zanimivo, Aarwen (mimogrede, kaj pomeni tvoj nick?), človek se pa ob tebi zna še kaj naučit...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm zanimivo, Aarwen (mimogrede, kaj pomeni tvoj nick?), človek se pa ob tebi zna še kaj naučit...

 

 

Aarwen...pomeni nekomu le tisto, kar želi, da pomeni. x;)x

............pssssssssssst.....just relax with me..:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

največja ekzaktnost...je vse-enost...duše razuma in telesa x:)x

 

????

 

Aja si me pa spomnil ker prejle me je Aarwen podučila, kaj moram reči ljubljeni osebi... namreč jaz se težko zlažem in ne morem rečt, da iz njenih oči žari toplota, ljubezen (pa tudi malce osladno se mi zdi to), lahko le po resnici povem, da v njenih očeh vidim njeno dušo... kadar se mi odpre seveda...

Je pa res da vsake oči imajo svojega malarja, negdo vidi tudi kako žari ljubezen, no če so črne oči potem tudi lahko rečeš, da se je kaj prismodilo, kajne...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...